Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Trytonica

Czy przez te ćwiczenia zrzuce troche wagi i umodeluje sylwetkę ?

Polecane posty

Gość gość
Raczej tak , a próbowałaś skalpel Chodakowskiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli masz tłuszcz na brzuchu (a przy twojej wadze i wzroście raczej masz sporo, bo m=ja mam 59 kg a wzrost 166cm i mam tłuszcz na brzuchu), to NIE RÓB BRZUSZKÓW. wyrobisz sobie mięśnie które nadal będą zakryte tłuszczem = większy brzuch w efekcie pływanie, skakanka, bieganie - nawet trucht na samym początku = efekt na całe ciało, ale przy regularności i nie poddawaniu się spożywaj 1600-1800 kcal dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swojej strony mogę polecic ci akcesoria treningowe z http://www.abfitness.pl/, sama ćwiczę od 2 tygodni na orbitreku od nich i już widze fajne efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w sezonie wiosenno letnim preferuje sport na świeżym powietrzu. Korzystam z profesjonalnej odzieży sportowej z http://cerrotorre24.pl/ dlatego nawet czuje się komfortowo bez względu na warunki pogodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez sensu bez
Co ty to cerrotorre24.pl to taki szajs że szok. Do tego spamują, pseudo marketingiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze ze ktoś sie wypowiada oorbitreku? a możesz więcej o tych efektach ile kg albo cm spadło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucjanusz
Orbitki angażują praktycznie całe twoje ciało, więc efekty na pewno będą lepsze niż na rowerku. Ile kg zrzucisz i kcal spalisz zależało będzie od tego, jak się zaangażujesz, jaką dietę zastosujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×