Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy można rozpznać kogoś na kafe

Polecane posty

Gość gość
Przecież na kaffe nawet logować się nie trzeba, żeby coś napisać. Ludzi z podobną do siebie historią i podobnym sposobem wypowiadania sie może być miliony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jeśli tutaj pisze, że chce coś zmienić to chyba tak jest.Po co miałaby kłamać anonimowo w sieci??? Nie jest chyba pisarką, ani redaktorką kafe? Skoro tu pisze o swoich uczuciach do Ciebie to znaczy,że coś czuje. A co ona chce, lub nie chce z tym robić to wiesz z jej wpisów, jeśli faktycznie są jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd jestes taki pewien że to o Tobie skoro fakty są inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie się domyślił, bo napisała o czymś o czym tylko on wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jak się czyta coś od roku i wszystko poza zmienionymi szczegółami się zgadza to nie sposób się nie zorientować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zadręczaj się, bo na prawdę można tu zwariować. Nie możesz mieć pewności kto i co tutaj pisze. Ja czytając wypowiedzi innych mogłabym powiedzieć, że sama to napisałam albo wydaje mi się, że dany temat jest skierowany do mnie. Wiele osób ma podobne problemy i pisze tu, żeby to z siebie wyrzucić. Jest szansa, że trafisz tu na osobę o której myślisz, ale bez podania bliższych danych rozpoznanie jest raczej trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czego ona oczekuje? Chce żebyś działał,czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczególnie jak się ma paranoję hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde , kazdy tu pisze ,ale temu idiocie wydaje sie ze ktos pisze do niego , to choroba :D ja do nikogo nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sposób się nie zorientować miało być. tak pisałą kilka razy o czymś co skojarzyłem , nie sądzę że ktoś inny ma takie same szczegóły w swojej historii w tym samym czasie. czy chce coś zmienić ? nie wiem. ciężko jest ocenić co tak naorawde na myśli odnośnie dalszego rozwoju sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie możesz po prostu w tym temacie, w którym ona pisze nawiązać z nią kontaktu?Nie ma chyba prostszej metody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby pisała , to zapewne zalogowałaby w celu ujawnienie ,a tak nie jest !! wiec nie do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktos zmienia fakty, widać to gołym okiem. Podkresla wtedy jakieś nieistotne szczegóły itd. Po co się w to bawić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech zgadnę ,chodzi o kogoś z wątku jak zapomnieć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pisze do mnie tylko o mnie. czytajcie ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to jest taki szczegół że tego i tego dnia wydarzyło się coś i tak się faktycznie stało to raczej możesz być pewien że to ona.A jeśli to się powtórzyło kilka razy to już całkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podajcie jaki to temat, może się ujawni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak powtarzało się. nie robcie ze mnie idioty, który wchodzi na pierwszy lepszy watek i widzi wpis ;moj skarbie kocham cie; i rozpoczyna rozmowe z jakas obca osoba ktora miala na celu tylko zalożenie prowokacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli wiesz,że to ona i ją podczytujesz to nie czujesz się tak jakbyś ją podglądał przez dziurkę od klucza? to trochę nie fair.Dziewczyna się uzewnętrznia a Ty nic z tym nie robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona chyba nadal myśli, widocznie do dzisiaj nie pogodził się z pewnymi faktami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak się czuje. nie radzę sobie z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pogadaj z nią w realu.Ona chce,Ty chcesz , a nic nie robicie.Wolisz ją czytać, jakbyś czytał jej pamiętnik po kryjomu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co mam z tym zrobić ? jak na prawde to taki zbieg okoliczności że ktoś ma zupełnie identyczną sytuacje i działo sie u nich to samo, zawsze jest ryzyko że jednak nie ona. w co watpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to sie porobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po wpisach nie ocenię czy chce czy nie chce rozmowy . czasami mam pewność że chce a innym razem że nie ma ochoty na rozmowę ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest duże prawdopodobieństwo że to jednak ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogadaj z nią w tym temacie.Wybadaj kilka szczegółów o których tylko Wy wiecie. Albo podaj tam coś o sobie i sprawdź jej reakcję. Jeśli będzie Cię wypytywała i zainteresuje się to może to właśnie ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to potpytaj w tym temacie, w którym pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jestem kobietą i myślę że jednak ona ma ochotę na rozmowe z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze, bo ma potrzebę. Może nie ma takich osób wśród swoich bliskich, którym może to powiedzieć. Może łatwiej jej, gdy jest anonimowa. A jeśli chodzi o zachowanie w realu... Podam Ci na swoim przykładzie. Ja też swego czasu wpisałam tu to i owo szukając pomocy, bo ciężko mi było pewne sprawy zrozumieć i czasem faktycznie opinia kogoś zupełnie obcego, kto nawet Cię nie widzi bywa pomocna. A w realu też jest problem żebym z gościem otwarcie pogadała. Nie to, że nie chcę, ale sama nie zacznę rozmowy w tym temacie. I kryję się ze swoimi uczuciami, chociaż są szczere, bo boję się zranienia. On pewnie w życiu by nie pomyślał, patrząc na mnie w realu, że mogłam napisać na kafe to i owo, tak bardzo wyrzuciłam tu z siebie co naprawdę mi na sercu leży. I to nie znaczy, że moje uczucia nie są szczere. Ja bym bardzo chciała powiedzieć mu to wszystko co czuję. Mało tego, to co czuję to więcej niz tutaj starałam się zwięźle i krótko opisać. To tyle jeśli chodzi o porównanie wpisu na kafe z uczuciami, które siedzą głęboko w drugiej osobie. Jeśli są silne, trudno pokazać to na co dzień, gdy boimy się zranienia. Czy rozjaśniłam Ci trochę w głowie? Jeśli masz podejrzenia, że to ta osoba, to może spróbuj zrozumieć jej punkt widzenia, wyciągnąć wnioski, przemyśleć i zrób coś pozytywnego z tą wiedzą. Nawet, jeśli okaże się, że to nie ona... może okazać się, że myślała podobnie. I na Twoim miejscu nie rozmawiałabym o wpisach na kafeterii, chyba że chcesz ją wystraszyć. Nie po to ktoś tutaj chce być anonimowy, żeby później właśnie TA OSOBA wyskoczyła do niej z tekstem, że czytała jej wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×