Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy można rozpznać kogoś na kafe

Polecane posty

Gość gość
żadna ona ,tu kazdy miał nadziej która prysła jak banka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak się wypowiada w tym temacie o Tobie?Pozytywnie? Jeśli tak to chyba jesteś bliski jej sercu i chce rozmowy.Czy Cię oczernia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie będę pisał w jej temacie. to najgłupsze co mógłbym zrobić. 19 47 tak jest problem żebyśmy na żywo porozmawiali. piszesz że to co pisałaś było szczere, ale co jak ja nie potrafię odróźnić czy ona chce czegoś czy pisze z powodu beznadziejnej sytuacji ale przez to że mineło sporo czasu już niczego nie oczekuje bo np układa sobie zycie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypowiada się pozytywnie ale nie wiem czego oczekuje. pewnie zalezy od emocji z danego dnia, ale skąd mam wiedzieć jak jest aktualnie. po wpisach z forum nigdy się nie dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby była w kimś szcześliwie zakochana to na pewno nie pisałaby tutaj o swojej sytuacji przez tyle czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I na pewno coś siedzi w jej głowie, i jestem pewna że to właśnie ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty się boisz kontaktu z nią bo niby tyle czasu minęło, ale czasami naprawdę warto zaryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz chociaż jak długo ją czytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już pisałem czytam od roku. plus minus 2 miesiące bo nie pamiętam kiedy dokładnie zauwazyłem jej pierwszy wpis. boję się że to co usłyszę w świecie realnym zabrzmi inaczej niż to co czytam. obie strony są winne ale pewnie każda z nich chciałaby zrzucić winę na przeciwną. nie chce usłyszeć że jednak nic z tego. na kafe może pisać o miłości ale tak to w życiu nie powiedziałbym że coś jeszcze do mnie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarik na 102
Tutaj to ja nawet sam siebie nie rozpoznaję. Trutututu antenka z drutu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Wiesz tak sobie myślę ja Cie obserwuję, ze ludzie nie doceniają tego co dostają od losu, zamiast spędzać tu cale dnie, mógłbyś zaangażować się jakaś pomoc ludziom, którzy tego potrzebują. Ja zawsze chciałam pomagać, np oddawać krew szpik, pomagać osobom starszym, a los mnie tak pokarał, że sama sobie muszę szukać pomocy. powiem Ci jedno głupi jesteś, ze marnujesz swoje zycie spędzając czas na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to ma wspólnego z moją sytuacją ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "Pisze, bo ma potrzebę..." < - to ja Jeśli nie wpisała nic od roku to tak, możesz podejrzewać, że układa sobie życie. To, że nie napisała nic od miesiąca nie oznacza, że już zapomniała. Nie pisałaby tu tyle czasu, gdybyś naprawdę mocno nie siedział w jej głowie. Może nie wie co z tym dalej zrobić po prostu. Może stwierdziła, że nie będzie już pisać, bo nikt jej nic nie umie doradzić. A nawet jeśli jej doradzili, to dalej już jej nie pomogą. Są przecież takie sytuacje, że nikt już Ci nie pomoże, żadna dobra rada, tylko dwoje ludzi może coś z tym zrobić. Nawet jeśli pisała z powodu beznadziejnej sytuacji, zapewne czegoś oczekiwała - od ludzi rady, a w życiu - aby sytuacja zmieniła się na lepszą. Nie opisywałaby historii/problemu tylko po to, żeby ponarzekać. I jeśli nie minął rok, lecz parę tygodni, to pewnie nadal oczekuje, że coś się zmieni. A w realu zrób wszystko, żeby Wasze stosunki były dobre. Mimo czasu, który minął próbuj zamiast stać i patrzeć. Przyglądaj się, badaj ją, czytaj z niej. Na rozmowę przyjdzie czas, najpierw stwórz do tego sytuację i zbliż się do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P. S. "na kafe może pisać o miłości ale tak to w życiu nie powiedziałbym że coś jeszcze do mnie czuje " Jeśli sytuacja była beznadziejna to może się trochę cofnęła i zamknęła. Ale to nie znaczy, że już nic nie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona pisze cały czas. może źle się wyraziłem, to ja ją czytam od około roku. nie wiem ile prawdy w tym. wiem o tym co się stało, nie może być nic gorszego. dzięki za radę 19 47.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domyślam sie,ze mnie rozpoznałeś.W realu nigdy sie do tego nie przyznam.Wszystko co piszę,piszę co czuje przecież mi wolno.Ciebie tu chyba ściągnęłam myslami.I też czuję,ze tu czasem jestes i jestem strasznie zdziwiona co tu robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jakim temacie piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zapomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We właściwym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kocham Cię skarbie i nigdy Cié nie zapomnę.Pisałam zawsze prawdę..w każdym temacie a było ich kilka.Proszę przypomnij mi. o który topic Ci chodzi.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.56 s. to nie do ciebie! uciekaj z tego tematu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego się nie przyznasz w realu ? czyli piszesz tu tak sobie, nie mając nic na celu.tego się właśnie obawiam. nie to nie jesteś Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byliście kiedyś parą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie bylismy parą. tak jak napisał ktoś wcześniej, nigdy się nie przyzna do uczucia, dlatego nie zamierzam nic z tym robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbujesz mnie podejsc ,bo chodzi ci o jakiś szczegół ale to ci sie nie uda.Niczego sie nie dowiesz,chyba,ze sie sam domyślisz.Ale nie będziesz miał 100% pewnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja coś powiem ona się nie przyzna, wyprze, to uczucie nie ma prawa bytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×