Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

sprzęt budowlany

Polecane posty

Gość gość

czy wynajem sprzętu budowlanego jest opłacalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy co chcesz wynając na jak długo ... no i gdzie :) mnie się kilka razy zdarzyłó wynajmować jak remontowałem dom w Wawixie i nie wyszło drogo, na pewno taniej niż jakbym musiał kupować te wszystkie sprzęty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja prowadze firme budowlana i nie wypożyczam, wole zainwestowac, przeznaczyc czesc dochodu w swój wlasny sprzet, ostatnio sporo kupuje na Lange lukaszuk i zadowolony jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynajem sprzętu budowlanego jest opłacalny. Sam korzystam z takiej opcji przy różnego rodzaju inwestycjach budowlanych. Głównie korzystam z elektronarzędzi oraz rusztowań i zawsze jestem zadowolony. Sprzęt wypożyczam z wypożyczalni sprzętu budowlanego www.ramirent.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że tak. I najlepszym przykładem jest tu kupno przenośnego żurawia budowlanego a jego wynajem. Różnica jest kolosalna mimo, że przeznaczenie do użytku takie samo. Korzystałem już wielokrotnie z oferty wypożyczalni, dlatego mogę oświadczyć, że warto wypożyczać - żurawie biorę wyłącznie od http://maeda.pl/oferta/wynajem/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiścia48
Przede wszystkim zależy czy masz zamiar korzystać jednorazowo czy jak... Np. w przypadku rusztowań jednorazowo to lepiej wynająć, przyjadą z rusztowaniem, rozstawią, zrobią demontaż. Przy okazji zapewnią bezpieczeństwo i w ogóle. Przynajmniej tak u mnie było jak wynajmowałem od slv-group.eu Jak wielorazowe to chyba najlepiej kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa32
Wynajem warto zawsze. Np. ja za rusztowania z slv-group.eu nie dużo zapłaciłam, dobra jakość + świetni fachowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polik9
Ja wynajmowałem w slv-group.eu rusztowanie i bardzo dobre są. Dobrzy pracownicy szybko zamontowali i szybko rozmontowali. Bardzo dobra organizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janik54
Wynajem rusztowań polecam z slv-group.eu Fajni ludzie, dobrzy fachowcy, szybko sprawnie i bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitaga
Ja polecam bardzo dobrą firmę od rusztowań, dobre ceny slv-group.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymtyn
Ja mogę rusztowania bezpieczne polecić o znanej firmy SLV, naprawdę oferta bezkonkurencyjna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emirl
Te rusztowania od SLV są rzeczywiście bezpieczne no i fakt, że nie trzeba ich od razu kupować, tylko po prostu wynająć trochę ocalił mi skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fachmann
Rusztowania od SLV są mocne i stabilne, co daje gwarancje bezpieczeństwa, ja byłem zadowolony ze współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darbin
Ja wynajmowałem dość niedawno rusztowania elewacyjne plettac z www.slv-group.eu i były najlepsze. Obsługa genialna bardzo dobrze zorganizowana. Współpraca z tą firmą to była czysta przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaarek
No pewnie, że wynajem się opłaca, zwłaszcza jak się ma dobrą ofertę w zanadrzu ja postawiłem na www.slv-group.eu i jestem bardzo zadowolony. Tutaj nie dość, że jest bezpiecznie to jeszcze taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fachmann1
Świetne i bezpieczne rusztowania mają w slv. Godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że tak, choć jeśli posiadasz firmę albo pracujesz nad większą inwestycją, to zakup jest nieunikniony. :) ja zakupiłem dobry sprzęt w http://www.altrad-pomorze.pl/ , mają świetnej jakości rusztowania w dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falakta
Te rusztowania od SLV są rzeczywiście nieporównywalnie dobre, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniotkaa
Jesli chodzi o te rusztowania o których tutaj mowa to ciężko nie przyznać racji. Mój mąż pracuje na budowie od 25 lat, nasłuchałam się w tym czasie tyle rzeczy, że czuję się jakbym sama tam pracowała. Znam najlepsze farby, betony, narzędzia i rusztowania po prostu wszystko. o SlV też wspominał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli interesują was roboty budowlane dźwigiem to warto wynająć sprzęt z operatorem od tej firmy z Siedlec http://www.pietruczuk.com.pl/. Ceny całkiem przystępne, a sprzęt mają nowoczesny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzęty budowlane niestety ale sporo kosztują. Najczęściej trzeba wejść w kredyty żeby takie kupić. My z mężem prowadzimy firmę budowlaną i żeby ten biznes mógł nam w ogóle ruszyć to większość z nich wynajęliśmy. Najwięcej pod tym względem zaoszczędziliśmy na podnośnikach. Jak ktoś jest z dolnośląskiego to w Special Mont www.special-mont.pl można to zrobić na bardzo dobrych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gildan
Wszystko zależy na ile, za ile i po co. Ja mogę się wypowiedzieć tylko na temat rusztowań bo tylko je kiedyś do remontu domu wynajmowałem. Więc mogę w sumie polecić firmę www.slv-group.eu mają dobre ceny i są długo na rynku więc pewność że są ok jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piwin
Ja również mógłbym polecić www.slv-group.eu ich rusztowania mają świetną jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy do jakich prac chcesz i na jak długo. moim zdaniem jest opłacalny, ale trzeba znaleźć dobrą wypożyczalnię sprzętu budowlanego, ja miałem okazję korzystać z kilku i zdecydowanie najlepsza jak do tej pory okazuje się być www.ramirent.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że wynajem sprzętu budowlanego jest opłacalny, szczególnie jeśli zalezy Ci na jakimś większym sprzęcie, który jest dość trudno dostać. U mnie sprawdził się wynajem przenośnych żurawi od www.maeda.pl, więc gdybyć czegoś takiego potrzebował to jak najbardziej polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno taniej jest wynająć sprzęt budowlany niż go kupić. Ale poza miejscem gdzie takie sprzęt można wynająć, warto również pomyśleć o transporcie. W takich sytuacjach potrzebna jest firma, która m.in. specjalizuje się w przewozie ciężkiego sprzętu. Gdy ja wynająłem sprzęt budowlany, do przewiezienia tego sprzętu skorzystałem z firmy http://dar-trans.mazowsze.pl/. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie i szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli wynajem sprzętu budowalnego to tylko od www.ramirent.pl - moim zdaniem jedna jeśli nie najlepsze z firm, które są obecnie dostępne na rynku. Korzystam z ich usług już od ponad pół roku i z powodzeniem takie coś działa świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krezi
Jeśli nie masz zamiaru wynajmować parokrotnie to jest opłacalny interes. Porównując ceny rusztowań jak szukałem to opłacało mi się bardziej wynająć w firmie SLV i tak zrobiłem. Na firmie się nie zawiodłem. http://www.slv-group.eu/oferta.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×