Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TOP KAFETERIA BOOBS 2015r

Konkurs na Najładniejsze Piersi Kafeteria.pl

Polecane posty

Gość mmm mmm
Gdyby tylko miała różowe suteczki, obwódki to wtedy by miała najlepsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek 28
A mi się ogólnie podobały piersi i ciało gościa 18 :D , szkoda tylko że nóg całych nie pokazała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek 28
podobały się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuszełłe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś nie tak z tymi naszymi kobietami niby takie wszystkie do przodu a nawet obgryzionego zaznokcia nie chcą pokazać i jaki morał z tego nasze babki są jeszcze 100 lat za murzynami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk kkk kkk
Kobiety nie są takie głupie i łatwe żeby dawać zdj, żebyście wy mogli sobie zwalić, a i nie zależy nam na durnej wygranej jakim jest tytuł miss biustu 2015. Zróbcie sobie konkurs na najlepszego penisa i się oceniajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotkę kole kolec dawaj cycki kotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodziutka2015
To nie są piersi Milagros tylko moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20
no i co z tym konkursem co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gospodarz_222
smietana 18% ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Tworca Tematu Przepraszam cie ale jakos malo zycia w tym konkursie bo chyba nie postawiles jasny regul:) Stad to rozpisywanie sie o zdjeciach z przed lat juz na nawet nie wiem kogo i z konkursu ktory byl fajna idea dla odwaznych dziewczyn robi sie kolejny temat typu "pitu pitu o niczym". I tworzy sie towarzystwo wzajemnej adoracji wychwalajace jakas laske ktora pokazala 5 lat temu piersi. To naprawde jest droga donikad moim zdaniem i dlatego temat zamiera. Brawo dla tej odwaznej dziewczyny co sie zdecydowala:) Piekne naturalne piersi:) Wiec jak nie chcesz miec kolejnego tematu typu "pitu pitu o niczym" towarzystwa wzajemnej adoracji wprowadz jasne zasady i pilnuj ich. Wyznacz termin do jakiego mozna zglaszac kandydatury i reguly glosowania:) Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamknij dziub !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest napisane że termin jest do 10 tego miesiąca na pierwszej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"z przed lat" Boże co za analfabeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@TOP KAFETERIA BOOBS 2015r Wstaw zasady do 1 wpisu otwierajacego Temat bo kolejne malo kto czyta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kusza jesteś u wilka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOOOŚĆ
Co wy na to żeby były takie zasady: 1. W udziale mogą brać wszystkie kobiety zawyjatkiem tych które juz wygrały poprzednie konkursy (żeby było sprawiedliwie) 2. Zdjęcie musi być teraźniejsze z tego roku, dlatego uczestniczki muszą zrobić zdj z karteczka z napisem - "2015" (mogą też napisać go na ciele ;)) 3. Nie można głosować na osobę która, nie uczestniczy w konkursie (która nie dała zdj) 4. Wszystkie piersi są ładne dlatego żadne z nich nie będzie krytykowany ani przez inne uczestniczki ani przez osoby obserwujace, głosujące (są tylko mile komentarze :) ) 5. Rozmiar piersi nie ma wpływu na wynik konkursu, ważniejszy jest kształt i wygląd biustu (wszystkie aspekty są brane pod uwagę, nie tylko rozmiar)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@GOOOŚĆ dziś Bardzo uczciwe zasady ale bylbym jednak za tym zeby wszystkie kobietyz ERO mogly brac udzial w konkursie rowniez te ktore juz go wygraly. Ja to widze bardziej jak mistrzostwa ERO na najladniejsze aktualnie piersi. Uwazam tez zeby porownania moglo byc w miare obiektywne przyjac taka zasade prezentacji jak wprzypadku tej pierwszej dziewczyny ktora sie zglosila czyli piersi nagie bez twarzy z ukazaniem ich proporcji do reszty ciala. Zero stanikow i innych gadzetow czysta forma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby wybierać musiał by być szerszy wybór Te z bitą śmietaną nie złe ale jak wyglądają bez cyckonosza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prędzej się pokroje niż pozwolę, żeby moje piersi oglądali nieudacznikcy pokroju wilkowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wal się na ryj. Żal mi tych desperatek, które muszą pokazywać tutaj cycki, by podbic swoją samoocenę. Zechce swoje córki bywały udział w podobnych konkursach niech wyzwala swoją seksualność za parę lat:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomcioPaluch
Ja to bym jednak chciał zobaczyć piersi Kuszy w realu. :) Przyniósł bym jogurt grecki. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOOOŚĆ
Napisałem ze nie mogą brać udziału kobiety które juz wygrały bo z pewnością ponownie one by zwyciężyły, sam widzisz ze kusza nawet nie wstawiala zdj a już miała 4 głosy lub więcej, więc gdyby mogła wziąść udział, dałaby zdj to z pewnością by wygrała bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wziąść"? Co za nieuk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Widocznie oceniasz ze przegralabys ten konkurs bo porownalas swoje piersi z tymi ktore wstawila ta odwazna dziewczyna i doszlas do wniosku ze nie masz szans:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomcioPaluch
Gdzie ja napisałem, że chce widzieć zdjęcie Kuszy ? Napisałem o realnym świecie. Nie kręcą mnie zdjęcia piersi, tylko takie na żywo, realne, namacalne........ takie mięciutki, cieplutkie, ze sterczącymi suteczkami. JPG-i zostawię onanistom i gimbusom. Cały ten konkurs, jak dla mnie, jest żenujący i głupi. W ogóle to się zastanawiam, czy to forum już osiągnęło dno, czy już pogrąża się w mule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOOOŚĆ
No dobra, wziąć,moze być? Pisze z tel i nie zwracam uwagi na to jak tel poprawia, zwłaszcza ze ma dysortografie to tym trudniej jest mi zauważyć błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dysortografia tylko jesteś idiotą i nie zrzucaj winy na telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomcioPaluch
"dysortografie" - trzeba było pilnie się w szkole uczyć, a nie klepać "niemca" po hełmie w ukryciu. :P Jakie to kurde wygodne, mam dysortografie i piszę sobie jak chcę. Dysfunkcji czasem jednego organu nie masz ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×