Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TOP KAFETERIA BOOBS 2015r

Konkurs na Najładniejsze Piersi Kafeteria.pl

Polecane posty

to się teraz porobiło, kusza miała wygrać jak zawsze, a teraz przegra walkowerem z Milagros:classic_cool: ale za to przeciwniczka jest godna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś się rozpruła ze ma... ;) Ja tam nie znam się na numeracji, ale jak sobie wy googlowałem, to na "hiszpana " możesz utonąć, jak Wielka Armada. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogromca prawiczków
Zgłaszać p**de bez szkoły i tak nic nie osiągniesz w życiu j****y impotencie umysłowy! S********j do Dubaju te hieroglify analfabeto pisać może ci ktoś nasra do kniapy to szarpniesz trochę Dingów to w końcu sobie zamoczysz kaczorka i zrealizujesz swoje marzenie mianowicie spuścisz to g****o w końcu z krzyża pozdro leszczu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego z krzyża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaorane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zesraj sie pogromco hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogromca prawiczków
Bo jeszcze nie bzykał i jaja mu wciągneło do kręgosłupa tz. Krzyża zapodałem slangiem bo mnie wkurwił i zniechęca nam sikoreczki do konkursu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogromca prawiczków
jestem demiurgującym apropakiem i sam sobie pauka obrabiam hue hue zapodałem slangiem i musiałam to wyrzucić z siebie hue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P********y p***bus z LGBT przez ciebie normalni faceci sobie nawet kobiecych piersi nie mogą pooglądać i wybrać najlepsze ty zakało !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pa chuj jest samotny i pół dnia musiał zwracać na siebiu uwagę asz ktoś się wkurwił i się odezwał i teraz jest szczęśliwy bo ma z kim gadać fest desterat a mógł cycuszki z nami oglądać to nie co za pojeb ja jebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idziemy spać lejemy na c***a ciepłym moczem niech dzierga do rana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za leszczyk zakłada taki temat. :O Wymusić tu pokazanie paznokcia graniczy z cudem a co dopiero tzytze. Jebni.. znaczy się popukaj się w głowę. I tu nie chodzi o to że nie mają czego pokazać, tylko w tym szambie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowiutki, i czemu się spinasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor to jakis ZBOCZENIEC EROTOMAN!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie spinam się, tylko piszę jak jest. :) Minęły czasy, kiedy kobiety prezentowały swoje wdzięki. Pedofilia, wyzywanie od kuṛwy, to dzisiejsze Kafe, czy ERO :O Wiem, że piszę teraz jak stary dziad, ale kiedyś już był podobny konkurs, ale chodziło o kobiece nogi. Niejaka Sylwia miała najpiękniejsze :) Znaczy się moim zdaniem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kusza wygrała. Nogi też były jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na razie milagros wygrywa jedyna kobieta z jajami! Wszystkie inne są tylko mocne w gębie na kafe a przychodzi co do czego to styki im się palą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Składniki, 6 porcji: • 500 g surowej białej kiełbasy • 1 włoszczyzna bez kapusty • gałązka natki pietruszki • 1 cebula • 1 ząbek czosnku • 1 kawałek suszonego borowika • przyprawy: 1 i 1/2 łyżeczki soli, kilka ziaren pieprzu, 2 listki laurowe, 5 ziaren ziela angielskiego • 2 łyżeczki suszonego majeranku • świeżo zmielony pieprz • 500 ml żurku (zakwasu z mąki żytniej) Do większego garnka włożyć pierwszych 7 składników z listy: opłukaną kiełbasę, obrane i opłukane warzywa z włoszczyzny, gałązkę natki pietruszki, nieobraną opłukaną cebulę, nieobrany czosnek, suszonego borowika, przyprawy. Wlać 2 litry zimnej wody i zagotować. Zszumować, zmniejszyć ogień, przykryć i gotować przez ok. 40 minut. Odstawić na 10 minut, następnie przecedzić przez sitko do czystego garnka. Dodać majeranek i doprawić świeżo zmielonym pieprzem. Dodać żurek (przed użyciem dokładnie wymieszać) i co chwilę mieszając zagotować. Gotować na małym ogniu przez 1-2 minuty. Podawać z pokrojoną kiełbasą, ugotowanym jajkiem i suszonym majerankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kusza też dobrze gotuje. Wygrywa wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co mamy dawać zdj skoro i tak kusza wygra? A i tak większość z nas wstydzi się swojego biustu, bo do najlepszych nie należy, wiec wiadomo ze nie wygra a tylko zostanie skrytykowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co chodzi z tą kuszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to tylko są wspominki o jakiś konkursach , co było kiedyś,a nie jest to nowy konkurs 2015 . Bo czy ktoś słyszał , aby w jakiś wyborach miss, startowały zwyciężczynie z poprzedniego roku ? Tak więc, nie wystarczy wymyślić konkurs, trzeba jeszcze napisać jakiś regulamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 18 ma najładniejsze piersi jakie widziałem,wręcz idealne pod względem wielkości i kształtu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wrzucił fotkę cycków które widziałem już chyba 14 razy tutaj, na różnych tematach i działach , a łebki się podniecają :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 18 miała trochę za małe sutki według mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sutki też miała śliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×