Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TOP KAFETERIA BOOBS 2015r

Konkurs na Najładniejsze Piersi Kafeteria.pl

Polecane posty

Gość gość
Akurat przez twoją koszmarną ortografię twój przekaz jest totalnie nieczytelny i nie da się tego bełkotu zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki patriota,a ma gdzieś ojczysty język. Twój dziadek też tak pewnie myślał i strzelał z ucha na swoich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOOOŚĆ
W takim razie ludzie chorzy lub którzy seplenia czy też tacy jak ja którzy robią błędy w pisowni (która jest co raz lepsza) to nie Polacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tacy którzy mówią "mam gdzieś jak się pisze", owszem, nie są Polakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOOOŚĆ
A ja napisałem ze nie patrze na to jak mi tel poprawia, bo nie musze tego robić przeważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomcioPaluch
Moja córka w zeszłym roku zachorowała na dwie śmiertelne choroby, dysleksje i dysortografie. Już miałem dzwonić do weterynarza, żeby skrócił jej cierpienia jakimś zastrzykiem. Osiedlowy szaman, który miał podobny przypadek, poradził co zrobić, żeby ratować pociechę. 30 dni kuracji i po problemie. Przepis szamana: - skasować konto na FB - ograniczyć dostęp do internetu (tylko materiały do szkoły) - zabrać TV z pokoju (Trudne sprawy ogłupiają) - odebrać kosmetyki, wystarczy zwykłe mydło - ograniczyć kontakt z równie chorymi koleżankami - itp. Wystarczył miesiąc i choroba ustała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn ma dysortografie. Chodzi do 6 klasy podstawowej, nie mamy komputera, a on nie ma komórki, nie stać nas na to, telewizor mamy, ale rzadko kiedy jest włączony. Syn wychodzi na dwór do kolegów tylko w weekendy, po odrobieniu lekcji, czyta książki, świetnie się uczy, ma same 5 i 6 i pomimo, że zna zasady ortografii to jednak robi bardzo dużo błędów w pisowni. Skoro uważasz ze błędy ortograficzne są przez to, że dziecko ciągle siedzi przed kompem, telewizorem, na fb i nie czyta książek, to wytłumacz czemu moje dziecko które jest mądre, czyta książki, nie ma fb, a z matematyki wygrywa liczne konkursy, ma problemy z ortografią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może nie piszmy na polskim forum po polsku, po co być ortodoksyjnym? Piszmy po niemiecku albo rosyjsku, twój dziadek się ucieszy :D W moich czasach nie było tych śmiesznych wymówek o dysleksjach, dysortografiach. Teraz najłatwiej załatwić dziecku lewy papierek żeby mogło się lenić i tłumaczyć się chorobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomcioPaluch
Gość 16.06 Jest taka przypadłość i nawet nie mam zamiaru z tym polemizować. W moim poście zawarłem tylko sugestię, że takie zaburzenia są niekiedy wykorzystywane przez małych gówniarzy. Reasumując : Twój syn ma i bardzo współczuje, moja córka miała, ale już nie ma. Czytając tekst, trzeba niekiedy umieć wyłapać sarkazm i nie przyjmować wszystkiego do siebie. Do Wilka : jest luz...........to tylko wirtual.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Polska ortografia ma wiele bezsensownych zasad. Wszystkie u i O kreskowane ch i h rz i ż nie maj ju dzisiaj zadnego uzasadnienia. I wielu swiatlych polonistow od dawna to postuluje je uproszczenie i odbyloby sie to bez uszczerbku dla jezyka. " No tak, najlepiej mówmy kali jeść, kali pić prawda? Po co używać czasami mózgu. Całe szczęście o tym decydują osoby "trochę" bardziej inteligentne od ciebie. Jeśli ty chcesz być ograniczony intelektualnie to sobie bądź,ale nie zmuszaj do tego innych. Ależ to wysiłek poprawnie napisać kilka zdań, a później zdziwienie, że 30% maturzystów nie potrafi zdać egzaminu i mamy Prezydenta "bula".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Jak nie widzisz roznicy pomiedzy rezygnacja z U i Ó a uzywaniem jezyka na poziomie "Kali jesc" to szczerze wspolczuje i jak widac znajomosc ortografi nie idzie w parze z umiejetnoscia czytania ze zrozumieniem. A uwazam ze to duzo wazniejsza umiejetnosc niz czysto pamieciowa wiedza kiedy napisac U a kiedy Ó. To wytlumacz mi teraz jakie to szkody by poniosł nasz jezyk gdybysmy zrezygnowali z U i Ó.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od wielu lat ludzie korzystający z języka ojczystego używają "ó" i "u" i nie widzę żeby działa im się krzywda. Najgłośniej zawsze krzyczą takie ograniczone osoby jak ty, które są zbyt leniwe, żeby zajrzeć do słownika i sprawdzić pisownię. Swoją drogą zastanawia mnie jedna rzecz-spędzasz w internecie 24 godziny na dobę,a mimo to nie zdążyłeś się nauczyć poprawnie języka. Strasznie musisz być ograniczony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś No i widzisz nie potrafisz podac zadnego argumentu jaka to krzywda stala by sie naszej ojczystej mowie gdyby uproscic ortografie likwidujac U i Ó, RZ i Ż, CH i H. Dziecko ma ograniczona mozliwosc przyswajania wiedzy i czasu na to wiec jest moim zdaniem logiczne ze wykorzystujemy go na to co jest rzeczywiscie mu potrzebne a nie bzdurne uczenie sie na pamiec kiedy ma napisac U a kiedy Ó.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co w takim razie uczyć się w ogóle czytać i pisać? W Afryce i Ameryce Południowej miliony ludzi tego nie potrafią i żyją więc na co nam ta umiejętność? Twoja córka nie chodzi mam rozumieć na lekcje z języka bo jej to nie jest potrzebne? Tłumaczysz jej w ten sam sposób? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to zrozumiałem było napisane wszystko na początku wątku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, zapewniam że nie dostaniesz ani jednego zdjęcia od kafeterianki. Nie to forum, nie te czasy, żeby tu się można było wystawić na odstrzał i krytykę.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Ale przeciez mozecie wystartowac nie pod swoimi stalymi nickami tylko pod takimi stworzonymi na potrzeby tego konkursu nawet pomaranczowymi tak jak pierwsza odwazna ktora ma moj glos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuszy cycki krytyki sie nie bojà ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk ale po jaka cholerę ja czy inne kobiety maja tu wstawiać swoje cycki? po co mi opinia forumowych onanistów, gimbusów i podstarzałych plejbojow? bo tych normalnych facetow tu jak na lekarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WILK_1946 dziś Masz rację, ale i tak, jak się przeczyta, że ma się cycki jak piegi, naleśniki, uszy jamnika, czy w ogóle tragiczne, to i tak zrobi się przykro. Nie sądzę, żeby ktoś chciał sobie to robić, po co? A że zjadą nawet cycki ładne to jest pewnik, takie forum.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zdjęcie z jogurcikiem to rzeczywiście twojego autorstwa? Kuszełłe Kuszełłe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz, gdybys byla facetem przynajmniej mozna by z toba porozmawiac, a skoro jestes kobieta to juz nic tu po tobie... :D hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie badz taka madra, nie ogladasz telewizji?! dzisiaj nawet ja moge sobie przyszyc cycki jakie tylko chce... ;) czasem mysle ze to byloby nawet calkiem mile rozwiazanie... :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forum dla kobiet na którym nie ma kobiet diał erotyka a przychodzi co do czego to wszystkie wymiękają jedyne na co was stać tu na forum drogie panie to tylko zakładanie tematów typu czy wolicie wielkie czy małe męskie przyrodzenie zero ducha rywalizacji w was taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość wczoraj Sam wiesz jakie sa chamskie trolle. Ale moim zdaniem trzeba robic swoje a ich ignorowac. To przy postawie redakcji jedyna skuteczna metoda na nie. Inaczej jak mamy robiic tylko to co ich nie drazni lepiej odejsc z ERO bo to wtedy naprawde nie ma sensu. Bo nic fajnego na ERO nie bedzie sie dzialo i wtedy na ERO rzadza trolle bo robimy tylko to co oni akceptuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kusza ma najlepiej, wygrywa wszystko, maca się po cyckach i lubi męskie członki-średnie. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
najlepsze cycki? hmmmmm najbardziej lubię piersi kury domowej ale uwaga nie udomowionej tylko takiej z wolnego chowu. Kiedy je smakuję nie czuję sie zwiazany i zaraz mogę pójść na owoce morza czy na lody. Osobiście wole jak mają wyrazisty smak a i pieprzne mi smakują. no to oddałem głos na cycki znaczy postawilem ptaszka na kurę domową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×