Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bodzio6000

kamera samochodowa

Polecane posty

Witam, Jest jakaś dobra kamera do samochodu z czujnikiem ruchu. Potrzebuje zostawic kamerę w samochodzie (samochód będzie stął przed domem) która by rejestroanłą zamochody przejeżdżające obok. Szukam kamerki która ma dobrą kamerkę i oczywiście dobrą jakośc nagrać cena do 400zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popatrz na kamery samochodowe w sklepie www.azstudio.com.pl, trafiłem na ten sklep jak szukałem radiotelefonu cyfrowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dostałem na urodziny od żony Xblitz GO i jest bardzo fajna, ja jestem z niej zadowolony, dobrze nagrywa a to najważniejsze, nawet jak pogoda nie sprzyja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Początkujący kierowcy bardzo często czują się niepewnie na drodze, ponieważ nie mają dużo doświadczenia w jeździe. To sprawia, że wszystkie początkowe podróże samochodem są dla nich naprawdę stresujące. Jednak nie musi tak być – wystarczy pomyśleć o pewnych udogodnieniach, które sprawią, że wykonywanie określonych czynności podczas jazdy będzie o wiele prostsze.http://www.polsec.pl/bezpieczenstwo-podczas-jazdy-dzieki-kamerze-cofania/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Xblitz ma bardzo dobrej jakości kamery samochodowe, szczerze powiedziawszy wymienionej wyżej nie znam, czytałam i robi wrażenie, ja od nich używam Go Se, ma bardzo dobre parametry, co się przekłada oczywiście na dobrą jakosc nagrań i zdjęc, wygodne mocowanie, ładowanie albo z boku poprzez port usb albo z uchwytu, włącza się wraz z odpaleniem samochodu. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodom
Ja mam i uważam, że warto aby każdy w takie urządzenie zainwestował ponieważ na drodze dzieją się różne sytuacje które są zagrożeniem również naszego życia i zdrowia. Dlatego podczas wypadków warto mieć dowód kto nie zachował ostrożności. Ja u siebie i u żony zamontowałem model RS12 od JBPartner, który zaskakuje jakością obrazu, szerokim kątem widzenia 170 stopni, czy wbudowanymi 6x diodami podczerwieni które pozwalają zachować dobrą widoczność również podczas pełnej ciemności na drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, popatrzcie po https://www.wideorejestratory24.pl/ Pewnie, że zróżnicowanie w cenach kamer jest bardzo duże, ale myślicie, że ono z niczego nie wynika? Chodzi o jakość, o parametry, o możliwości. W kamerze możecie mieć nadajnik GPS, czujniki wstrząsu, a nawet filtry, które odbicia deski rozdzielczej w szybie. Do tego technologia bluetooth do zabezpieczenia plików. Tego nie dostaniecie w kamerach za 30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelka

Mam Xblitza X5 z wifi, dopracowana w każdym szczególe od szklanej soczewki po aluminiowe wykończenie. Dobra jakosc nagrań, ma wiele dodatkowych i przydatnych funkcji, ja jestem zadowolona z zakupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaa

Kamera samochodowa to dobry zakup, który może nam się zwrócić w przyszłości. Jeżeli się zdecydowaliście na zakup kamery do samochodu to zajrzyjcie na stronę www.stopolgroup.pl Tam znajdziecie sprzęt nagrywający do samochodów w dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, OrtegaM napisał:

Zgadzam się ze stwierdzeniem, że zakup kamerki samochodowej może zwrócić się w przyszłości. Ja w swoim samochodzie mam ZAWSZE włączona podczas jazdy kamerkęKUVRVVA V DVPEMACi na szczęście uniknąłem dzięki temu  nieprzyjemnych sytuacji na drodze.

Wiesz, że jesteś żałosną spamerską kvrvvą, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×