Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

koles ktory nie mial nigdy kobiety to zalosna ciiota

Polecane posty

Gość gość

kazda c.i.o.t.a dopisuje sobie do tego ze nie umie poderac kobiety jakas ideologie typu - chce sie zakochac naprawde - to zaslanianie swojego pissdowatego zycia i charakteru, tam owia kolesie, ktorzy nic soba nie reprezentuja i niczym nie umieja zainteresowac zadnej kobiety, zyczmy im niech czekaja na milosc z gwiazda z tv do smierci🖐️ albo najczesciej powielane przez nieudacznictwo - nie mam powodzenia wsrod kobiet, bo jestem za niski/bo wszystkie leca na kase itp zwalanie winy na kobiety, a prawda jest taka, ze tacy kolesie nie maja nic poza tym, ze sa nieudacznikami, sa pissdami, ktorzy nie wiedza jak znalezc dziewczyne, wiec wymyslaja wymowki, ze ich bozia skrzywdzila, ofermy zyciowe🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się prawdziwi mężczyźni uprawiają seks z wieloma kobietami i nawet będąc w związku to robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smierc frajerom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam w doopie kobiety, które myślą podobnie do ciebie prostaczko, najlepiej wszystko zgonić na faceta, który odpycka za ciebie cala robote == spychologia to się nazywa frajerko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PUENTA: prawdzimy mezczyzna sam podrywa i ma kobiete, ciiota czeka cale zycie az sie samo znajdzie albo ktos mu ja znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zgadzam się prawdziwi mężczyźni uprawiają seks z wieloma kobietami i nawet będąc w związku to robią x nie jest mowa o seksie tylko o zwiazkach,ty zalosny zazdroszczacy innym facetom, ze uprawiaja seks, a ty nie, bo wolisz z mama siedziec pod spodnica zamiast dorosnac nieudaczniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w*********j poy****a k****o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet, który był w związku ale zdradzał, bił, poniżał kobietę jest prawdziwym mężczyzną a ten co nie był w związku ale jest w porządku jest ciotą. Nie ma to jak kobieca logika. Dlatego mężatki nie dziwcie się, że żonaci są podrywani. Wy mężatki i my kawalerowie i kawalerowie-prawiczki powinniśmy sobie pomagać bo mamy wspólne cele. Wy chcecie męża dla siebie a my chcemy być podrywani i mieć szanse na związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj widzę , że jakaś stara panna sfrustrowana tu pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
A co ty myślisz, że poderwanie dziewczyny jest łatwe? Że wystarczy pójść i poderwać, że to naturalne jak oddychanie? Nie każdy ma predyspozycję do tego np. przystojna twarz czy wysoki wzrost. Ja już wolę być sam niż latać jak frajer za kobietami, tracić czas i pieniądze. Wiem, że i tak jestem zbyt brzydki by odnieść sukces w podrywaniu i już zawsze będę sam, więc moje zasoby (czas i pieniądze) przekierowuję na inne aspekty życia np przyjaciele i pasje, hobby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też kobiety nie chciały próbowałem wiele razy i zawsze kończyło się to niepowodzeniem W końcu zacząłem chodzic do prostytutek i uważam że na jedno wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A co ty myślisz, że poderwanie dziewczyny jest łatwe? Że wystarczy pójść i poderwać, że to naturalne jak oddychanie?" Łatwiejsze. "Nie każdy ma predyspozycję do tego np. przystojna twarz czy wysoki wzrost. " Niepotrzebne. "Ja już wolę być sam niż latać jak frajer za kobietami, tracić czas i pieniądze. " Jak frajer komuś proponuje kasę to tylko głupi nie weźmie. "Wiem, że i tak jestem zbyt brzydki by odnieść sukces w podrywaniu i już zawsze będę sam" Więc w czym problem? "moje zasoby (czas i pieniądze) przekierowuję na inne aspekty życia np przyjaciele i pasje, hobby." Nie masz żadnej z tych rzeczy bo gdyby tak; to nie miałbyś czasu ani ochoty uzewnętrzniać się w takim temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedziałabyś mi to w oczy to bym ciebie wgniótł w ziemię pusta cipo rozklapiocho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×