Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sesja narzeczeńska pomysły

Polecane posty

Gość gość

Hej, szukam jakichś fajnych pomysłów na sesję narzeczeńską. Dodam, że jestem romantyczką i chciałabym tego typu sesję mieć. Pochwalicie się swoimi sesjami? Podsuniecie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twój fotograf podsunie ci ciekawe pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy jeszcze fotoziutki wymyślicie? Jaka sesja narzeczeńska? Przed lubem, to kasę trzeba oszczędzać, bo nie wiadomo jakie wydatki nas jeszcze czekają, a nie na was wydawać darmozjady jedne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co wam sesja wybierz kilkadziesiąt zdj z waszego życia wklej w album i masz super "żywą"pamiątkę z cudownych chwil ,prawdziwych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robiłam sobie sesję z balonami:) jest to dość popularny motyw, ale bardzo chciałam mieć taką sesję, najlepiej szukać inspiracji na stronie fotografów, podaję mojego: www.grabowski-foto.pl A co do wydawania przed ślubem pieniędzy to owszem jak ktoś dużo wydaje na ślub i nie ma, to bez sensu płacić za narzeczeńską, lepiej mieć fajne zdjęcia ze ślubu po prostu, ale my akurat robiliśmy narzeczeńską jakieś pół roku przed ślubem, była to dla nas fajna zabawa i mieliśmy na to pieniądze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na niemieckim "mam talent" też była babka z balonami, ale ona pracowała z nimi w sekskamerce. Podobnie pozowałaś ze swoimi balonami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My robiliśmy sobie w tym roku sesję w zimowej scenerii i wyszło przepięknie. Dużo w takiej sesji zalezy od fotografa, trzeba po prostu trafić na dobrego. Ja mogę ci polecić panią Dominikę Tatoń,nam zrobiła naprawdę zjawiskowe zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo zależy od fotografa, t on pownien doradzić jak ma wszsytko wyglądać. Nam taką sesję robił pan Łukasz z http://fotoluka.pl/ i zdjęcia są zjawiskowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aDembko
Sesja narzeczeńska w fotobudce? Poważnie ktoś może zrobić coś tak głupiego? Powiem tak moim zdaniem można to połączyć ze sesją ślubną chociaż pomysły są różne - http://hotelnabloniach.pl/blog/sesja-narzeczenska-warto/ bardzo fajny wpis może kogoś zainspiruje. Cały blog jest wart uwagi jeżeli ktoś szuka ciekawych pomysłów czy to właśnie do organizacji sesji zdjęciowych czy już bezpośrednio do uroczystości weselnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×