Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co 20 latka widzi w 30 latku?

Polecane posty

Gość gość

Jest u nas na wydziale taka jedna. Chętnie bym ją przeleciał. Fajna laska a zadaje się ze starym dziadem. Co ona w nim widzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Pieniądze, taka 20 latka jeszcze niczego się nie dorobiła to w jej oczach 30 latek nawet ze średnią pracą i słabym mieszkaniem/domem jest już nieźle ustawiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W twoim pytaniu jest juz odpowiedz dzieciaku Piszesz ze chetnie bys ja przelecial a moze jej nie tylko o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 lat to w wielu przypadkach najlepszy wiek dla faceta.Wiele idolow nastolatek i nie tylko jest wlasnie w tym wieku, a w mlodosci wygladalo dziwnie.ale jak juz skonczy 40 to brzydnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Co 20 latka widzi w 30 latku?<<< Dojrzałość, mądrość i szacunek dla kobiety :). x >>>Jest u nas na wydziale taka jedna. Chętnie bym ją przeleciał. Fajna laska a zadaje się ze starym dziadem. Co ona w nim widzi?<<< Gdy miałem 30 parę, mieszkałem z miłą studentką :). Często organizowałem swój czas tak, by przywieźć ją (35km) z uczelni. Zazwyczaj zabierałem też kilka jej koleżanek, które wolały moje towarzystwo (i moje auto :D) od człapiących za nimi młodocianych łajz :D :D :D. x I żeby łajzy nie tłumaczyły sobie tego wyłącznie samochodem, to w wieku owych łajz, również ZAWSZE towarzyszyła mi moja dziewczyna lub któraś z jej koleżanek :D :D :D. x Z bycia łajzą nie wyrasta się :D :D :D. x Do śmierci zostaną Ci tylko niespełnione marzenie :D i nadwyrężony nadgarstek :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×