Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja nr 1

Polecane posty

Gość gość
Yaro i ten debil Kowal z Polska razem [ z kim?] powinni w rozkroku grożnie stanąć na granicy i nie wpuścić. by wiernie służyć swtm moczodawcom , którzy nie kazali wpuszczać . tak jak to na majdanie robił Yaro plątając się pomiędzy jądrami Kliczki pod flagą banderowską. moczodawcy by zobaczyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przesada ale ci bandyci nie powinni mieć wjazdu do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmatławiec rydzykowy...xKanadyjski Sąd Najwyższy uznał, że rozpoczynanie posiedzeń rady miejskiej od katolickiej modlitwy narusza zasadę wolności sumienia i religii. Sprawa dotyczy ateisty, który wytoczył proces burmistrzowi jednego z miast położonego w Quebecu, największej prowincji Kanady.xOd lat posiedzenia rady rozpoczynały się od krótkiej modlitwy. Ateista Alain Simoneau wspierany przez Laicki Ruch Quebecu, uznał, że modlitwa narusza jego prawa obywatelskie.xSąd Najwyższy uznał, że osoby niewierzące, które uczestniczyły w posiedzeniach rady miasta były narażone na izolację i wykluczenie. Orzeczenie sądu obowiązuje w całym kraju.xDr Bogdan Więckiewicz, socjolog zwraca uwagę, że na całym świecie, a także w Polsce tolerancja traktowana jest dziś w sposób wybiórczy.xxxTak właśnie wygląda tolerancja i liberalizm.Chcesz się modlić, módl sie u siebie.Tylko, że katolicy tego nie są w stanie zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- Chrześcijaństwo, szczególnie religia katolicka jest coraz bardziej spychana do tzw. getta, dlatego coraz częściej spotyka się pewne brutalne ataki. Proszę zwrócić uwagę na mordy wielu chrześcijan, czy usuwanie znaków, symboli religijnych z miejsc publicznych. To się dzieje nie tylko w innych krajach, ale coraz częściej w Polsce. Przykład Mary Wagner, która została skazana za to, że broniła dzieci nienarodzonych. Z jednej strony mówi się o tolerancji, o wolności wypowiedzi, wolności słowa, a z drugiej strony, jeżeli ta wypowiedź nie jest poprawna politycznie. To ona jest traktowana, jako coś złego – tłumaczy dr Bogdan Więckiewicz.xxxTak właśnie wygląda manipulacja katolików.Bo Mary Wagner została skazana za łamanie prawa a nie za obrone dzieci napoczętych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmatławiec rydzykowy...xTo Bóg powołał małżeństwoxŻyjemy w epoce globalnej rewolucji przeciwko człowiekowi, małżeństwu, a także powstałej na małżeństwie rodziny – stwierdza ks. prof. Tadeusz Guz podczas drugiego dnia rekolekcji wielkopostnych dla Polonii kanadyjskiej w Calgary.xArtykuł opublikowany na stronie: http://naszdziennik.pl/wiara-kosciol-na-swiecie/135533,to-bog-powolal-malzenstwo.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd....x„Rodzina chrześcijańska, a zwłaszcza w pojęciu katolickim, jest boską instytucją, która istnieje nie z łaski kogokolwiek, ale istnieje tylko z ustanowienia boskiego. I od Boga samego ma swoje prawa i nakazy. Małżeństwo chrześcijańskie i rodzina chrześcijańska ma swoje cele, które wyznacza stwórca”.xxxI dlatego właśnie powinniście odwalić się od innych małżenstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szmatyn jak zwykle bredzi, nic nowego w wątku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby wybory parlamentarne odbywały się w połowie kwietnia, 35 proc. wyborców poparłoby Platformę Obywatelską, a 30 proc. Polaków zagłosowałoby na PiS - wynika z sondażu TNS Polska. Do Sejmu dostałyby się także: PSL - 6 proc. oraz SLD - 6 proc.xTuż poniżej progu wyborczego - z wynikiem 4 proc. - znalazłoby się ugrupowanie KORWiN. Twój Ruch mógłby liczyć na 1 proc. głosów. Na pozostałe partie, o które pytano w badaniu, zamierzał głosować mniej niż jeden na stu pytanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W marcu tego roku produkcja przemysłowa zwiększyła się o 8,8 proc. licząc rdr, po wzroście o 4,9 proc. w lutym - podał w poniedziałek GUS.x"W okresie styczeń-marzec br. produkcja sprzedana przemysłu była o 5,3 proc. wyższa w porównaniu z analogicznym okresem ub.r., kiedy notowano wzrost o 4,9 proc., natomiast produkcja budowlano-montażowa była o 3,5 proc. wyższa niż przed rokiem, kiedy notowano wzrost o 10,6 proc." - podano w komunikacie GUS.xCałość: http://tnij.org/c2gebiexxxCios prosto w pisie serce.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest kura panie generale :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odmaszerować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shmatyn ,Ty to powinieneś się zgłosić do Poradni Zdrowia Psychicznego! Nie bedę tego uzasadniał! Wybacz psycholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn czy zgadzasz się że specjalista od kur tylko wszystko wetuje ? Wszystko co fruwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Shatyn czy zgadzasz się że specjalista od kur tylko wszystko wetuje ? Wszystko co fruwa ?xxNie wiem bo nie wiem kim jest ten specjalista od kur który ryczał o macaniu kur przez megafon, na spotkaniu wyborczym Komorowskiego.Chyba to był jakiś psychiczny...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn a poszedł byś z panem prezydentem radosnie marsza w kierunku grobu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rację mają ci którzy mówią ze Poklosiem czy Idą sami sobie to zrobiliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Kraśko który prowadząc "wywiad "z panem prezydentem "zapomina "zapytac o różne sprawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn wczoraj DLACZEGO ? Dlaczego MSZ nie wezwał ambasadora Ukrainy kiedy to, parlament ukraiński uchwalił ustawę czcząca pamięć mordów na Wołyniu ? x x Bo dla nich to powód do chwały i fragment walki narodowo wyzwoleńczej. >>> Nie wiem , ale chyba nie bardzo rozumiesz o czym mowię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korwin do Moniki Olejnik przyszedł w muszce w stokrotki. Był w PRONie. Wygłasza debilne poglądy. Ale poczucia humoru można mu pozazdrościć. >>> A po jasną ciasna cholerę zaprasza tego starego durnia !? Po co go promuje ? A tak na marginesie ciekawe czy Olejnik zapytała go, jak mu idzie rozwalanie PE od środka. Jakie sa efekty ! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Shatyn wczoraj o Dokładnie Shatyn. Chodzi o to, że wizyta prezydenta Komorowskiego na Ukrainie to jakieś duże nieporozumienie. to wstyd i hańba zeby prezydent RP swoja obecnością nobilitował banderowców. Przeciez ukraiński parlament w czasie wizyty Komorowskiego uchwalił obraźliwa dla nas ustawę i pokazal kim dla nich sa sprawcy rzezi wołyńskiej. Brak reakcji prezydenta RP na taki afront to hańbą. Komorowski nie powinien milczeć i udawać, że nie wie co się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co najciekawsze media milczą jak zaklęte na ten temat czyli na temat Rzezi Wołyńskiej. Mówi się tylko o Zbrodni Katyńskiej stawia pomniki, pamięta o rocznicach. Tak to tworzy się historię, historie z pominięciem niewygodnych faktów dla obecnie prowadzonej polityki :( (((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, co wy macie jakiś problem z ostatnią ustawą ukraińskiego parlamentu? Nocne wilki gloryfikujące Stalina, czy nazista wybrany przez Niemców do Europarlamentu jakoś wam nie przeszkadzał. UPA nie jest uznawana na Ukrainie za bohaterów, bo mordowała Polaków, tylko za to, ze walczyła przeciwko komunizmowi, nazizmowi, Sowietom i Niemcom. Sami Ukraińcy nie wiedzą o rzezi wołyńskiej, a gdy już wiedzą, to uważają, że odpowiedzialna jest za nią NKWD. Jakoś nikt nie wspomniał, ze nasi sąsiedzi chcą Międzymorza, zamienią rosyjskie filmy i seriale na polskie oraz przywrócą polskie nazwy ulic, np. ul. Warszawska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Media milczą o Rzezi Wołyńskiej, bo musieliby wsypać Niemców i Rosjan za współudział. Dopóki na Wołyniu nie było jednej i drugiej zarazy, to Polacy i Ukraińcy żyli w zgodzie. Ruskie i hitlerowskie mendy sprowokowały krwawy konflikt, by Polacy na zawsze nienawidzili Ukraińców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@iftar To bardzo dobrze, że przeszkadzają Ci nocne wilki. Jeżeli jednak chodzi o ustawę o UPA, to już napisałam, to co miałam napisać, że nie był to antypolski akt. Dodam również, że jeżeli zależy nam na tym, by Ukraińcy przestali gloryfikować zbrodniarzy, to porozmawiajmy z nimi o tym prosto w oczy, a nie atakujmy w internecie, czy tv, bo to nic nie da. Oni mają inne zdanie o UPA i inaczej ją widzą. Dla nich (przepraszam za porównanie) to taka sama organizacja jak dla nas AK(jeszcze raz przepraszam, ale niestety tak oceniają tę formację - jako bohaterską i walcząca o wolność praz przeciwko komunizmowi). Ta ustawa jest symbolem dekomunizacji, która zachodzi na Ukrainie i nie jest antypolska. Nie powinniśmy jednak przymykać oczy ze względu na szacunek do pomordowanych Polaków. Najważniejszy jest dialog, ale kto ma go podjąć? Komorowski, Kopacz, Schetyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi nie ! Jeżeli cel jest taki jak mówią media, czyli chcą złożyć kwiaty na grobach żołnierzy rosyjskich (może również swoich krewnych, najbliższych), to uważam, że każdy ma takie prawo. SZCZĘŚĆ BOŻE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie powinniśmy jednak przymykać oczy ze względu na szacunek do pomordowanych Polaków. Najważniejszy jest dialog, ale kto ma go podjąć? Komorowski, Kopacz, Schetyna? o Właśnie tak, na pewno nie Kaczyński, Fotyga, Macierewicz ... czy inni aparatczycy PiSowscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli nie przeszkadza ci, że złożą kwiaty na grobach tych, którzy mordowali Polaków? Bo nie wiem, czy wiesz, ale Armia Czerwona oprócz ,,wyzwalania'' trudziła się również gwałceniem i mordowaniem polskiej ludności cywilnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat PiS to umiałoby rozmawiać na temat gloryfikowania UPA. Ś.p Lech Kaczyński zareagował, gdy ówczesny prezydent Ukrainy Wiktor Juszczenko uznał morderców za bohaterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to był prawdziwy prezydent a nie to co dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Ukraińcami jest problem. A wszystko bierze się z braku prawdy.Kiedyś gościłem u siebie Ukraińców ze Lwowa i to co oni opowiadali na temat Polaków i tego co Polacy robili z nimi przed wojną i w czasie wojny było niezbyt miłe.Wiem, że to też propaganda ale pewnie z połowę było w tym prawdy.I znałem (już nie żyje) Wacława Ulewicza (ojca aktora Kuby Ulewicza) który opowiadał co sie działo z Polakami i co z nimi robili Ukraińcy.On sam widział na własne oczy jako młody chłopak jak Ukraińcy wymordowali mu cała rodzinę i do końca życia miał z tego powodu kłopoty zdrowotne.A więc znam te opowieści z jednej i drugiej strony w zasadzie z pierwszej ręki.Wg mnie jedyne co można zrobić w tej chwili, w tym konkretnym czasie to podać sobie rękę, obiecując wyjaśnienie wszystkich spraw jak będzie spokój.Nie zapominając o niczym.Przyjechał do teatru Ukrainiec (pracownik fizyczny) który nazywał się tak jak ja i miał w Polsce rodzinę.Ale to do mnie zwrócił się (czasy komuny), żebym mu załatwił Biblię po ukraińsku.I co? Miałem mu nie pomóc bo on Ukrainiec a ja Polak.Pomogłem.Nie zapominając o rzeziach, o rozpruwaniu brzuchów ciężarnych kobiet, o obrzynaniu piersi i genitaliów, mordowaniu noworodków itp trzeba jednak coś robić, żebyśmy nie mordowali sie dalej i nie mieli Rosjan na granicy.Nie wiem czy to co robi Komorowski w tej sprawie jest mądre czy głupie ale ja bym starał się o porozumienie, równocześnie wyraźnie zaznaczając, że wiem i pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×