Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja nr 1

Polecane posty

Gość gość
ytanie do Shatyna: x Wprowadzenie: Bronek w 1991 r. miał oszczędności w wysokości 260 000 DM. Biorąc pod uwagę ceny z tamtego roku, była to równowartość TRZECH luksusowych najwyższej klasy mercedesów (cena jednego trochę ponad 86 tysięcy marek). x I pytanie: Czy nauczyciel historii z niepracującą żoną i piątką dzieci był w stanie w PRL-u zaoszczędzić taką kwotę, w międzyczasie odbywając karę więzienia? x Jeśli odpowiedź brzmi TAK, to na ile mecedesów - TY SHATYNIE - zaoszczędziłeś, wszak nie miałeś 5 dzieci i miałeś pracującą żonę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Specjalista od kur dziś Trzeba, wklej mu jakiś link bo inaczej nie uwierzy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ODPOWIEDŹ ZNAJDZIECIE W KSIĄŻCE „Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego”. Autor: Wojciech Sumliński Premiera 22.04.2015 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie odpowiadasz Shatyn na pytania tylko stosujesz uniki xxOdpowiadam na pytania osób które odpowiedziały na moje pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na każde niewygodne pytanie zadane Shatynowi unik albo udawanie ze pytania nie bylo.Normalne tak jest zawsze A za chwile będzie wklejka o jakimś pazernym ksiedzu albo coś wyrwane z kazania jakiegoś biskupa :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Specjalista od kur dziś Trzeba, wklej mu jakiś link bo inaczej nie uwierzyxxNo właśnie. Tyle, ze nie link a post. Mój w którym pisze o Japonii i jej gospodarce. Oczywiście przed 11:38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdzie nie jest napisane,ze trzeba odpowiadac na kazde pytanie,poczytaj sobie gluptaku na czym polega forum dyskusyjne w necie,a wtedy plec te swoje brednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Na każde niewygodne pytanie zadane Shatynowi unik albo udawanie ze pytania nie bylo.Normalne tak jest zawszexxOdpowiadam na wszystkie pytania osób które odpowiedziały na moje pytania czy prośby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nigdzie nie jest napisane,ze trzeba odpowiadac na kazde pytanie,poczytaj sobie gluptaku na czym polega forum dyskusyjne w necie,a wtedy plec te swoje bredniexxPoczytałem i...x"Dyskusja (od łac. discussio, aby to omówić) – jeden ze sposobów wymiany poglądów na określony temat, popartych argumentami, prowadzona w gronie dwóch lub więcej osób. Dyskusja może mieć formę ustną (komunikacja werbalna) lub pisemną. W wyniku dyskusji dochodzi do ścierania się różnych poglądów związanych z różnymi punktami widzenia osób prowadzących dyskusję. Określenie zbieżnego (wspólnego) stanowiska, o ile do tego dojdzie, może mieć formę kompromisu lub konsensu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A więc jak wynika z tej definicji dyskusja polega na wymianie poglądów na określony temat, popartych argumentami a moje posty były pytaniami o argumenty lub prośbą o nie.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem tu po raz pierwszy
Pytanie do Shatyna: x Wprowadzenie: Bronek w 1991 r. miał oszczędności w wysokości 260 000 DM. Biorąc pod uwagę ceny z tamtego roku, była to równowartość TRZECH luksusowych najwyższej klasy mercedesów (cena jednego trochę ponad 86 tysięcy marek). x I pytanie: Czy nauczyciel historii z niepracującą żoną i piątką dzieci był w stanie w PRL-u zaoszczędzić taką kwotę, w międzyczasie odbywając karę więzienia? x Jeśli odpowiedź brzmi TAK, to na ile mecedesów - TY SHATYNIE - zaoszczędziłeś, wszak nie miałeś 5 dzieci i miałeś pracującą żonę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Betonowy fanatyk :-):-):-) Wielki Bredzista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tego ze byly? gdzie w tej definicji jest napisane ze na kazde pytanie w dyskusji ma byc odpowiedziec kretynie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem kto i o co pytał
Pytanie do Shatyna: x Wprowadzenie: Bronek w 1991 r. miał oszczędności w wysokości 260 000 DM. Biorąc pod uwagę ceny z tamtego roku, była to równowartość TRZECH luksusowych najwyższej klasy mercedesów (cena jednego trochę ponad 86 tysięcy marek). x I pytanie: Czy nauczyciel historii z niepracującą żoną i piątką dzieci był w stanie w PRL-u zaoszczędzić taką kwotę, w międzyczasie odbywając karę więzienia? x Jeśli odpowiedź brzmi TAK, to na ile mecedesów - TY SHATYNIE - zaoszczędziłeś, wszak nie miałeś 5 dzieci i miałeś pracującą żonę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edek wskoczył do szafy.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś i co z tego ze byly? gdzie w tej definicji jest napisane ze na kazde pytanie w dyskusji ma byc odpowiedziec kretynie? xxNie wiem po co piszesz do siebie pytania na forum ale ci podpowiem... Czytaj a potem zrozum definicję to się dowiesz "gdzie"...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stara debiloza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwazaj gościu bo ci zaraz pojedzie z notariuszem i dziećmi z Lasek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edek to stary sknerus i zazdrośnik. Teraz mu się gały otwierają ze zdziwienia, bo w życiu na oczy nie widział takiej kwoty. W PRL-u nie stać go było na malucha, a mercedesa widział jedynie na zdjęciu. Nie zadawajcie mu trudnych pytań, bo on pojęcia o niczym nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edek rencista kupił se golfa ze szrotu i to jest jego jedyny powiew luksusu:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmatławiec rydzykowy...xMary Wagner została uznana winną popełnionego „przestępstwa”. Rozprawa skazująca katoliczkę odbędzie się 5 maja br.xWczoraj odbył się kolejny proces Kanadyjki. Zgodnie z jej wcześniejszą zapowiedzią Mary Wagner milczała podczas rozprawy.x- W trakcje wczorajszego procesu zeznawali policjanci i dwie kobiety. Sąd 5 maja odczyta wyrok. Już teraz uznał ją za winną – wyjaśnia Radiu Maryja Jacek Kotula, szef rzeszowskiego oddziału Fundacji PRO – Prawo do Życia.xWśród uczestników procesu wspierających Mary był ks. Piotr Bałtarowicz, proboszcz parafii z Siemysłowa.x- W normalnym kraju za ratowanie dzieci i domaganie się prawdy Mary Wagner dostałaby nagrodę. Byłaby doceniania za swoją wytrwałą walkę i gorliwość. Tymczasem w Kanadzie jest ona prześladowana i nękana przez tamtejszy wymiar sprawiedliwości – komentuje Jacek Kotula zaznaczając, że kanadyjskie sądy nie chcą dopuścić prawdy o aborcji.xxxI tak się powinno robić z oszołomami łamiącymi prawo. W Polsce również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd...x- Sądy czują się bezkarne, bowiem kanadyjskie prawo uznaje za człowieka dziecko po narodzeniu. Mary wskazuje na zakłamany obraz tych przepisów. Jednak ta prawda jest przez nich skutecznie blokowana i eliminowana. Kanadyjskie społeczeństwo przyzwyczaiło się do tego prawa i nie ma zamiaru walczyć o jego zmianę. Tym samym są obojętni na los nienarodzonych dzieci, a także prześladowanych obrońców życia – podkreśla Jacek Kotula.xW Kanadzie placówki aborcyjne funkcjonują w ramach działalności gospodarczej. Mary Wagner jest oskarżana o zakłócanie ich działalności, co w myśl kanadyjskiego prawa nazywane jest przestępstwem.x– Zwycięża zysk placówek aborcyjnych. Pieniądze wzięły górę nad życiem, prawem, moralnością. Kanada tym samym staje się narodem bez przyszłości, w którym panoszy się totalitaryzm – zauważa nasz rozmówca.xx:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn szmaciarzu napisz to własnymi słowami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmatławiec rydzykowy...xFrancuski Sąd apelacyjny orzekł, że cztery homoseksualistki mają prawo adoptować dzieci urodzone przez ich partnerki za granicą, w wyniku sztucznego zapłodnienia.xFrancja zalegalizowała w 2013 r. tzw. małżeństwa homoseksualne, przyznając im też prawo do adopcji dzieci. Z in vitro mogą jednak korzystać pary będące związkiem kobiety i mężczyzny.xDr Błażej Kmieciak, bioetyk, ostrzega, że takie zagrożenie może być kwestią czasu, także w Polsce, wskutek ratyfikowanej tzw. konwencji przemocowej.xxxSukienkowi i ich wyznawcy nie mogą przeboleć, że Polak jest człowiekiem wolnym...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie mówiłem ? :-):-):-) Zaczął wklejac bzdety o Kościele :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziennikarze dotarli do człowieka, który wyprowadził z równowagi Bronisława Komorowskiego na wczorajszym wiecu wyborczym w Lublinie. Prezydent został wygwizdany i wyśmiany, a w jego słowach wciąż przewijał się tajemniczy wątek „specjalisty od kur”. Okazuje się, że po zakończeniu wiecu funkcjonariusze BOR zainteresowali się mężczyzną, który przez megafon skandował "Na Mazury macać kury!” oraz „Za podwyżkę VAT dostaniesz jeden BAT!”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jak "Specjalista od kur" uciekł nie potrafiąc odpowiedzieć na zadane mu pytania, mimo, że ja odpowiedziałem na jego pytania i nikt tu już nie został oprócz mnie (i jakiś odpadków), to i ja znikam na czas jakiś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn czy twoja matka ubecka nauczyła cię nazywać ludzi odpadkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn kulturalny tolerancyjny europejczyk a nie jakiś oszolom i pisior :-):-):-) Szkoła pana posła Stefana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×