Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja nr 1

Polecane posty

I jeszcze o Japonii.. {Ostatnim sposobem władz na załatanie olbrzymiej wyrwy w publicznych finansach była podwyżka podatku VAT z 5% do 8%. Efekty tego kroku dla trzeciej największej gospodarki świata w pełni widoczne będą jednak dopiero za kilka miesięcy. Historia uczy jednak, że podwyżki podatków przez poprzednie ekipy nie przynosiły niczego dobrego, a kolejni premierzy płacili za te eksperymenty utratą stanowiska.} Także nie wiem czy jest sens porównywanie Polski do trzeciej gospodarki na świecie. Oni mają 8% (sic!) vatu my 23%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest kura panie generale :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn jesteś stronniczym, zaślepionym oszołomem co broni przegranej i skompromitowanej aferami i nieudolnością władzy co przez kłamstwa i manipulację faktami utrzymuje się przy władzy drugą kadencję.Naród powoli trzeźwieje i może wkrótce się to skończy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do Shatyna: x Wprowadzenie: Bronek w 1991 r. miał oszczędności w wysokości 260 000 DM. Biorąc pod uwagę ceny z tamtego roku, była to równowartość TRZECH luksusowych najwyższej klasy mercedesów (cena jednego trochę ponad 86 tysięcy marek). x I pytanie: Czy nauczyciel historii z niepracującą żoną i piątką dzieci był w stanie w PRL-u zaoszczędzić taką kwotę, w międzyczasie odbywając karę więzienia? x Jeśli odpowiedź brzmi TAK, to na ile mecedesów - TY SHATYNIE - zaoszczędziłeś, wszak nie miałeś 5 dzieci i miałeś pracującą żonę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie masz takie porównanie? Bo jakoś nie przypominam sobie postu w którym coś takiego istnieje.Rozumiem, że ci zabrakło argumentów i usiłujesz jak zwykle, nieudolnie, manipulować...:OI po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Także nie wiem czy jest sens porównywanie Polski do trzeciej gospodarki na świecie. Oni mają 8% (sic!) vatu my 23%.xxA po drugie.Porównywanie gospodarek, tak różnych, nie ma sensu.Natomiast porównanie PKB do zadłużenia (procentowo) już sens ma bo to porównanie możliwości spłaty długów do ich wysokości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pytanie do Shatyna:xxJeśli udzielisz odpowiedzi na zadane wcześniej przez mnie pytania dotyczące twoich postów gościu, to ja odpowiem na twoje pytania.Wcześniej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Także nie wiem czy jest sens porównywanie Polski do trzeciej gospodarki na świecie. Oni mają 8% (sic!) vatu my 23%.xxGdzie jest takie porównywanie?Zacytuj ten post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MSZ doceniło Shatyna i jego "piękną" żonę. :classic_cool: Znane małżeństwo jakby-artystów z Nowej Huty stało się inspiracją nowej gry edukacyjnej. "Polska Inspiruje" - tak nazywa się finansowana przez MSZ nowa gra edukacyjna dla polskich dzieci mieszkających za granicą. Aplikacja promuje kraj "babą pierdzącą" i "chłopem śmierdzącym". :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do Shatyna: x Wprowadzenie: Bronek w 1991 r. miał oszczędności w wysokości 260 000 DM. Biorąc pod uwagę ceny z tamtego roku, była to równowartość TRZECH luksusowych najwyższej klasy mercedesów (cena jednego trochę ponad 86 tysięcy marek). x I pytanie: Czy nauczyciel historii z niepracującą żoną i piątką dzieci był w stanie w PRL-u zaoszczędzić taką kwotę, w międzyczasie odbywając karę więzienia? x Jeśli odpowiedź brzmi TAK, to na ile mecedesów - TY SHATYNIE - zaoszczędziłeś, wszak nie miałeś 5 dzieci i miałeś pracującą żonę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bożena Dykiel po raz kolejny udowodniła na wizji, że nie dba o polityczną poprawność i zawsze mówi to, co myśli. Tym razem aktorka ostro zaatakowała prezydenta Bronisława Komorowskiego oraz partię PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podałeś przykład Japonii.. może i przykład to nie porównanie, ale dla mnie ten przykład też nie wiem czy ma sens. {Natomiast porównanie PKB do zadłużenia (procentowo) już sens ma bo to porównanie możliwości spłaty długów do ich wysokości. } Nie wiem jakie oprocentowanie mają polskie długi, jakie Japońskie. Japonia ma dług w 92%-tach u swoich obywateli.. też nie wiem na jaki procent.. nadal będę obstawał przy tym że to dwa różne kraje różnie zadłużone w różniący się od siebie sposób z różnymi podatkami itd... takie porównanie wg mnie niewiele obrazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minister edukacji posyła swoje dzieci do szkół niepublicznych. To swoiste świadectwo dla polskiego systemu oświaty…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn oczywiście w swym omamie zignoruje Wasze pytania i dalej będzie bredził swoje,bo tylko jego punkt widzenia jest właściwy i trafny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ytanie do Shatyna: x Wprowadzenie: Bronek w 1991 r. miał oszczędności w wysokości 260 000 DM. Biorąc pod uwagę ceny z tamtego roku, była to równowartość TRZECH luksusowych najwyższej klasy mercedesów (cena jednego trochę ponad 86 tysięcy marek). x I pytanie: Czy nauczyciel historii z niepracującą żoną i piątką dzieci był w stanie w PRL-u zaoszczędzić taką kwotę, w międzyczasie odbywając karę więzienia? x Jeśli odpowiedź brzmi TAK, to na ile mecedesów - TY SHATYNIE - zaoszczędziłeś, wszak nie miałeś 5 dzieci i miałeś pracującą żonę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Specjalista od kur dziś Podałeś przykład Japonii.. może i przykład to nie porównanie, ale dla mnie ten przykład też nie wiem czy ma sens.xxNo to zacytuj ten post gdzie podałem przykłąd Japonii odnosząc się do gospodarki kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
{Natomiast porównanie PKB do zadłużenia (procentowo) już sens ma bo to porównanie możliwości spłaty długów do ich wysokości. }Nie wiem jakie oprocentowanie mają polskie długi, jakie Japońskie. Japonia ma dług w 92%-tach u swoich obywateli.. też nie wiem na jaki procent.. nadal będę obstawał przy tym że to dwa różne kraje różnie zadłużone w różniący się od siebie sposób z różnymi podatkami itd... takie porównanie wg mnie niewiele obrazuje.xxxNie ma żadnego znaczenia bo chodzi o porównanie PKB do wydolności gospodarki pod względem spłaty.Nie wiem po co manipulujesz ale to naprawde nie swiadczy o tobie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do Shatyna: x Wprowadzenie: Bronek w 1991 r. miał oszczędności w wysokości 260 000 DM. Biorąc pod uwagę ceny z tamtego roku, była to równowartość TRZECH luksusowych najwyższej klasy mercedesów (cena jednego trochę ponad 86 tysięcy marek). x I pytanie: Czy nauczyciel historii z niepracującą żoną i piątką dzieci był w stanie w PRL-u zaoszczędzić taką kwotę, w międzyczasie odbywając karę więzienia? x Jeśli odpowiedź brzmi TAK, to na ile mecedesów - TY SHATYNIE - zaoszczędziłeś, wszak nie miałeś 5 dzieci i miałeś pracującą żonę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najprościej jak się da.Ty masz zarobki w ok 10000 i dług w wysokości 50 złotych.Sąsiad ma zarobki w wysokości 1200 złotych i dług w wysokości 800 złotych.Co to wskazuje?Ano to, że ty dług spłacisz bez problemu a on z dużymi problemami.Wysokość oprocentowania praktycznie nie ma żadnego znaczenia bo chodzi o cos zupełnie innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" My proponujemy to co Polsce służy , nie szkodzi , szkodzi wrzask, szkodzi specjalista od kur , szkodzi ten który chce aby wszystko wetowac, co chodzi, fruwa i się rusza ! (...) My chcemy Polski nowoczesnej , my nie chcemy specjalisty odvkur ....Czas specjalistow tylko od kur i odbwrzasku minął " Bronisław Komorowski Lublin 16.04.2015 Shatyn możesz to przetlumaczyc z komorowskiego na polski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pytanie do Shatyna:xxJeśli udzielisz odpowiedzi na zadane wcześniej przez mnie pytania dotyczące twoich postów gościu, to ja odpowiem na twoje pytania.Wcześniej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś xxJeśli udzielisz odpowiedzi na zadane wcześniej przez mnie pytania dotyczące twoich postów gościu, to ja odpowiem na twoje pytania.Wcześniej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacytuję post w którym napisałem o JAponii..x"Shatyn dziś Jeśli już to na pożyczonej benzynie.Jeśli samochód ma przynosić zyski i mieć wysokie osiągi musi mieć kapitał (benzynę). Jak się nie ma swojego kapitału to trzeba pożyczyć. Tak czynią państwa (np. Japonia) mimo, że posiadają kapitał ale kredyt jest bardziej opłacalny.Takie prawa ekonomii."xxI tylko tyle. Nic więcej.A więc to nie pasuje do żadnych wniosków które wyciąga "Specjalista od kur" bo nie dotyczyło to wspomnienie gospodarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
954,4 mld PKB Polski4,812 tryliarda to PKB Japoni..Także. 1000 i 1200 jakoś nie pasuje. Muszę spadać.xxI nic dziwnego bo to nie ma z sobą nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, że musisz spadać. Jak zwykle.:DZamiast odpowiedzi na moje pytania (mimo, że ja odpowiedziałem na twoje wszystkie) paniczna ucieczka...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest kura panie generale :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odpowiadasz Shatyn na pytania tylko stosujesz uniki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trzeba. Natomiast powinno się odpowiadać na zadane pytania.A ja swoje zadałem już dawno.Np:"Shatyn dziś A gdzie masz takie porównanie? Bo jakoś nie przypominam sobie postu w którym coś takiego istnieje.Rozumiem, że ci zabrakło argumentów i usiłujesz jak zwykle, nieudolnie, manipulować...pechowiec.gifI po co?xxCzyli jak widać PÓŁ GODZINY temu...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×