Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja nr 1

Polecane posty

Gość gość
gameover dziś Pozatym skoro postanowili cie zabic a ty zyjesz to moze znaczc tylko jedno.xxOni nie postanowili tylko mi tym grozili. Może naucz sie czytać ze zrozumieniem jeśli chcesz rozmawiać z kimś takim jak ja.I to ostatni mój post teraz do ciebie, bido jedna...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Andrzej Duda
dzisiejsze pokolenie młodych Polaków to głąby , tchórze i zdemoralizowane oszołomy. mądro-głupi. g****o przeżyli, g****o widzieli i g****o umieją . no może praktyki w serwilizmie wobec swych Panów z Zachodu zdają na 6. obrażanie Shatyna , który był w opozycji i doznał krzywd i niedogodności byście teraz chołoto mogła pić mocz swych angielskich Panów w hołdzie im. wyjeżdżać i uczyć się gdzie tylko chcecie.l ale nie lepiej wciąż mieć postawę roszczeniową należy mi się za to tylko , że jestem i śmierdzę. mam nadzieje , że PO będzie nadal rządziło i skuteczniej . i zmusi te polskie debile by mniej gadali -politykowali a więcej pracowali lenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orange...Zacznij od ortografii a raczej jej nauki a potem wpadaj tutaj wypisywac swoje durne posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyne czego się dla ciebie naucze to sporzazanie orzezwiajach napojow zracych i umkeszczanie ich w twoich uljbionych napitkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoncz juz rznac przygłupa płatny trolu bo mi działasz na nerwy. myslisz ze bedziesz tu sobie piertolił swoje kocmopoły i cwaniakował z banda kretynek do usranej smierci? Nie bedziesz kooorfa bo cie chooooju zapiertole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fronda...xNareszcie zrobiło się ciepło. Zdejmujemy ciepłe ubrania, które zwykle zakrywają to, co mają zakrywać. I jak co roku rozpoczyna się festiwal golizny.xJak być piękną katoliczką, a jednocześnie nie grzeszyć bezwstydem? Niby pytanie proste, a odpowiedź powinna być jasna dla każdej katoliczki, ale wcale tak nie jest. Wystarczy w upalne dni rozejrzeć się po kościele i zlustrować ubiór pań. Mnóstwo z nich ubranych jest nieskromnie, a tym samym grzesznie i niestosownie.xxCałość durnoty tutaj: http://www.fronda.pl/blogi/szanuj-kaplana-swego-bardziej-niz-swietego/piekne-katoliczki,42366.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa gliniane garnki wypełnione ponad 6 tys. srebrnych monet, wstępnie datowanych na XVI i XVII w., znalazł leśniczy z Nadleśnictwa Krzystkowice w lesie koło miejscowości Guzów.xZnalezisko zostało przekazane do Muzeum Archeologicznego Środkowego Nadodrza w Świdnicy w Lubuskiem.xxA ile takich cennych znalezisk ginie bezpowrotnie z powodu debilnego prawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn tym swoim fanatyzmem irytuje coraz więcej ludzi .Shatyn masz klapki na oczach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uniewinniona była posłanka SLD: Nie żal mi Kamińskiego. Niech teraz posiedzi kilka lat na ławie oskarżonychxMałgorzata Ostrowska o mało nie stała się pierwszą aresztowaną posłanką w historii polskiego Sejmu. Po prawie sześciu latach procesu okazało się, że jest niewinna. - I co z tego? Opinię i tak mam zszarganą, masa osób i tak będzie wypisywać na forach, że mam lepkie rączki - mówi w rozmowie z "Wyborczą".xxxA ja mam nadzieję, że posiedzi nie tylko na ławie oskarżonych ale i w celi gdzie mu zrobią z doopy jesień średniowiecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Shatyn tym swoim fanatyzmem irytuje coraz więcej ludzi .Shatyn masz klapki na oczach ?xxW którym przypadku widzisz mój fanatyzm i klapki na oczach?Możesz zacytowac moje postu i uzasadnić swoją ocenę?Po odpowiedzi będzie wiadomo kto tu jest fanatykiem i ma klapki na oczach.Ty czy ja.Bo jeśli twoje opinie mają uzasadnienie w rzeczywistości to wyjdzie, ze ja.Ale jeśli okaże się po braku odpowiedzi na mój post, że nie ma takich moich postów z których wynika taka ocena to będzie oznaczało, że ty.No to spróbuj...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzasadniam swoją ocenę Popierasz tego z którego rechocze prawie cala Polska. Nie widzisz albo udajesz psucie demokracji przez PO Zamiatanie pod dywan coraz nowych afer Nie zauwazasz albo udajesz tragicznej w skutkach emigracji .Jak w krajach ogarnietych wojną Glupi atak na kościoł przez jak sam mowiszo sobie niewierzacego Co cię obchodzi co mowi ksiądz do swioch wiernych Można by przyklady twojego fanatyzmu wymieniac ale nawet do switu bylo by za malo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie uzasadniasz bo żeby uzasadnić powinieneś zacytować post który tak oceniasz.Bez tego to tylko twoje niezdrowe rojenia.Tak więc... Już wiesz...Opowiadanie o "faktach" które dostrzegasz w swoim omamie to nie jest uzasadnienie.Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to teraz czekam na prawdziwe uzasadnienie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja podam przykłady na twoje rojenia.x"Popierasz tego z którego rechocze prawie cala Polska."xNie popeiram Jarosława K. czy Antoniego M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widzisz albo udajesz psucie demokracji przez POxxTrudno dostrzec to czego nie ma a co istnieje tylko w twoim omamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiatanie pod dywan coraz nowych aferxxJeśli jest afera rzeczywiście to o jej ukaraniu decyduje niezawisły sąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niereformowalny fanatyk.Idę pomówię do ściany. Wyjdzie na to samo. Dobranoc wszystkim (prócz jednego )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zauwazasz albo udajesz tragicznej w skutkach emigracji .Jak w krajach ogarnietych wojnąxxZauważam i często o tym pisze.Emigracja jest o mniej wiecej 50% mniejsza (licząc procentowo w stosunku do ludności kraju) niż np w krajach bałtyckich.Emigracja wynika z wolności bo każdy moze sobie wyjechac tam gdzie się lepiej żyje i lepiej zarabia.Z tym nie ma wspólnego nic ani PO ani pis czy SLD.Po prostu tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niezawisły na czym? jeszcze niezawisły sąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupi atak na kościoł przez jak sam mowiszo sobie niewierzacegoxxKk wtrąca sie w moje sprawy to i ja sie zajmuje kk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezawisły tzn niezależny w swoich wyrokach. Od wszystkiego oprócz obowiązujacego prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Niereformowalny fanatyk.Idę pomówię do ściany. Wyjdzie na to samo.Dobranoc wszystkim (prócz jednego )xxxI chyba wtedy intelektualnie będziesz miał równego sobie rozmówce skoro nie potrafisz uzasadnic własnych słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ale jeśli okaże się po braku odpowiedzi na mój post, że nie ma takich moich postów z których wynika taka ocena to będzie oznaczało, że ty."xCzyli jak widać sam siebie oceniłeś i stwierdziłeś, że jesteś fanatykiem i masz klapki na oczach.To swoisty przykład odwagi.Gratuluję...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn jest polskojezycznym zydo-talibem a rozmowa i proba dyskusji z talibanem raczej rozczarywuje tych takich pragnacych nawiazac dyskusje z talibem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie taki ateozydotalib walczy jak dawny komuch, ktory stworzyl Kraj Rad oraz jego ideologie glownie na froncie walki z religiami , ktore w mysl ateo-zydo- komuchow , czyli marksa i lenina religia byla opium dla ciemnego luda czyli tak w zasadzie ...z katolicyzmem w Polsce , poniewaz inne religie raczej kolaboowaly w latach komuny z weaaadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sie smieje , jak glupi do sera :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ciebie się śmieje mikrusie intelektualny i marnoto moralna...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powyzywaj sobie , bo tyle ci zostalo wieloletnia zydowska podszywko polskiego szlachcica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×