Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JaFacet

Zobaczymy...zobaczyliśmy?

Polecane posty

No blisko ciemną szatynkę.Do trzydziestki typowałem w brunetki i ciemne szatynki.Potem jakoś bardziej liberalnie zacząłem podchodzić do koloru włosów.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz mam ukryte za okularami,ale za dnia są odsłonięte.:) Chcesz zgadywać czy mam podać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest,kiedy jeszcze resztkami sił udaje Ci się pożegnać a dopiero potem padasz.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi... Szaroniebieskie,ale w dokumentach mam niebieskie i niektórzy twierdzą,że tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Twoim typie bardziej byłaby moja siostra. Niebieskooka brunetka z naturalnie kręconymi włosami:) Jesteśmy skrajnie różne zarówno pod względem urody jak i charakteru.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak ja z bratem zupełnie inne charaktery. A z wyglądu,gdy byliśmy mali byliśmy bardziej do siebie podobni teraz już każdy poszedł w swoją stronę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiadomo czy byłaby w moim typie on się zmienia i inaczej paczę na świat(kobiety) jak kiedyś...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kręcenie włosów mam z bratem wspólne tylko tyle,że jemu się mocniej kręcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj muszę zakopać się w przepisach. Mam jeden nietypowy przypadek. Poza tym ok. A u Ciebie? Dzisiaj będzie lżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie budzik zadzwonił za chwilę wstaje. Tak zapowiada się luźniej na tle tego tygodnia,ale do pełnego luzu to daleko.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkiem odmienne od moich:) Obiecałam koleżance, że zostanę jutro z jej dziećmi bo idzie na wesele. Będzie wesoło...3-latek plus drugie roczne. Będę się odmładzać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×