Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondie99

Pokłóciłam się z chłopakiem, co teraz ? :(

Polecane posty

Wczoraj pokłóciłam się z chłopakiem, w sumie z mojej winy, niedawno go okłamałam ale sumienie mnie zżarło i się wczoraj do tego przyznałam, powiedziałam czemu to zrobiłam i wgl. Myślałam, że wybaczy mi po tym jak się przyznałam, że stwierdzi, ok źle zrobiła ale wie o tym, powiedziała mi pewnie więcej tego nie zrobi. Myliłam się. On się na mnie za to obraził. nie chce ze mną rozmawiać i w ostatniej wiadomości napisał " Przypomnij sobie wszystkie kłamstwa i zadaj to pytanie jeszcze raz, ale najlepiej sobie . Nie chcę z Tobą rozmawiać. Dobranoc. " i na tym koniec. Nie przypominam sobie żebym jeszcze go okłamywała i w tym jest problem. W sumie ja mam problem ze sobą, często kłamię i są to drobnostki, tak bez sensu. Staram się z tym walczyć, bo nie chcę tak i wiem że jest to irytujące. Wiem, że zrobiłam bardzo źle, ale gdybym mu się nie przyznała byłoby wszystko ok, a namówiła mnie do tego koleżanka, w sumie przyjaciółka którą nie wiem czy mogę tak nazwać , bo jeśli ja go jeszcze okłamałam ale tego nie pamiętam to jedynie skąd on może o tym wiedzieć to od niej. Nie mam pojęcia co mogę zrobić. Od wczoraj jestem załamana, bo strasznie go kocham i nie wiem co ja bym bez niego zrobiła. Mam 16 lat, pewnie myślicie, że w tym wieku to to jeszcze nie jest miłość, ale to jest tak silne uczucie, że nie da się tego opisać. Bardzo go kocham i nie chcę żeby nasze relacje się rozpadły. Co mogłabym zrobić ? Bardzo proszę o pomoc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw pogadaj ze swoją matką. Serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może weź się lepiej za naukę dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ale kłamstwa prędzej czy pozniej wychodzą na jaw . Ja mojego okłamałam dwa razy i to w dosyc poważnej sprawie lecz mi to wybaczył po jakims czasie . Strasznie byl w tym okresie we mnie zakochany i wybaczyłby mi dosłownie wszystko. Po czasie mu przeszło . Jest tlyko jedna rada daj mu troche czasu , on sobie to wszystko przemysli i sam sie do ciebie odezwie . A co do tej koleżanki to za bardzo jej nie ufaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuję Ci za odpowiedź zakochanazazdrosnica95. Bardzo mi tego brakowało, jakiejś rady czy czegokolwiek. Przyznam że odpowiedzi typu "weź się za naukę" nie są motywujące. Pisałam do tej "przyjaciółki" z prośbą o pomoc ale ona w niczym mi nie pomogła, myślałam ze może do niego napisze ale coś mu bąknęła i tyle. Teraz jak do niej pisałam jak mogłabym sobie z tym problemem poradzić to odpisała żebym obejrzała film. Pomoże, nie wątpię... Pisałam tez do kolegi ale to chłopak więc on zbytnio nie pomoże ;) Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz mu że zrobisz mu takiego loda jakiego jeszcze nie miał a potem pozwolisz mu w anusa, uwierz mi że od razu przyleci i cię przeprosi a uradowany będzie jak skowronek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli w domu masz kur co cie zdradza, wypier ją z domu, ziomek tylko doradzam, w sumie mi nie przeszkadza, ale jak to wygląda gdy miłość twego życia wisi lapsom na jądrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×