Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MarteczkaJot

Angina, zapalenie węzłów chłonnych, zatok i korzonków w ciągu miesiąca?

Polecane posty

Gość MarteczkaJot

Witam! Pytanie jak w temacie. Nie wiem co juz robić. Od 20 lutego jestem non stop chora :( Pierw zaatakowała mnie angina. Dostalam antybiotyk i po półtorej tygodnia wróciłam do pracy na 3 dni. Później miałam urlop więc poleciałam do Polski(mieszkam w Irlandii). Po 2 dniach pobytu w kraju znowu mnie złamało, dziwny ból w szyji, ból mięsni i gardła. Poszłam do lekarza przepisał antybiotyk,że to niby zapalenie węzłow. Wzięłam tylko 2 tabletki, po których poczułam się lepiej i nie chciałam więcej truć sie atybiotykiem, chociaż wiem, że powinno się wziąść do końca. Wróciłam do pracy i po 2 dniach zaczał mi sie katar,ból gardła i osłabienie. Na dzień następny okropny bół głowy, temp. 37-38 plus te same dolegliwości co powyżej. Lekarz stwierdził, że to zapalenie zatok. Zaczęłam brac ten sam antybiotyk co dostałam w Polsce(tym razem do końca).po tyg było lepiej, ale po skończeniu ostatniej tabletki na następn dzien dostałam biegunki i okropnego bólu żołądka... :( lekarz stwierdził, ze to po antybiotykach, przepisał inne leki, które pomogły mi owszem, ale kiedy myślałam, że to już koniec i wyszałm z domu po świąteczne zakupy, ledwo wróciłam, gdyż złapał mnie sily ból w plecach(odc. lędźwiowy). Ból stał sie nie do zniesienia w przeciagu godziny więc pojechałam do lekarza po zastrzyk. Okazało się , ze to korzonki:( Trwa to od piątku, leże w łóżku, ledwo chodze... Nie wiem czy to normalne zeby tak chorować... Boję się kolejnego wyjścia z domu... żeby znowu mnie coś nie dopadło. Co robić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój syn ciągle chorował na anginę, później szkarlatyny, na końcu zapalenie węzłów chłonnych. Trwało tpo dwa lata i w końcu zastosowałam: wit. C (proszek czysty kwas l-askorbinowy 2000 mg dziennie albo 6000 jak bierze go przeziębienie) wit D3 jedna tabletka czosnek w tabletkach wg instrukcji na opakowaniu magnez 2*dziennie pomaga, zaczął w końcu chodzić do szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję Marteczka, że chorowanie przeciągnie ci się chociaż do pół roku. Życzę ci z całego serca grzybicy przewodu pokarmowego i pochwy. Takie powinny być każdorazowe konsekwencje przerwanej antybiotykoterapii. Serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po dwóch tabletkach zaczeły działać to bardzo szybko. zazwyczaj lekarze mówią, że dopiero po tygodniu są efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×