Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

załamana

Polecane posty

Gość gość

Mój chłopak stracił zainteresowanie moim ciałem i chyba już mu się nie podobam :-( jesteśmy trzy miesiące razem już się kochaliśmy było cudownie wyprobowalismy różne super pozycję, ale od jakichś trzech tygodni mój ukochany stracił na mnie ochotę :-( owszem kochaliśmy się w ciągu tych trzech tygodni chyba z trzy razy może, ale zauważyłam że nie chce mnie piescic jak wcześniej. . kocham go i zależy mi bardzo na nim, sam mowi ze caly czas mu sie podobam i go podniecam, jednak bardzo się zmienil, stał się zamyślony, nieobecny duchem, i siedzi na tym pieprzonym Facebooku cały czas.. na samą myśl o tym, że on może mieć inna i robić jej te przyjemności co wcześniej mi i tak samo się z nią kocha , to aż serce mi się ściska z zazdrości i smutku. . mam niby te 19 lat, on jest trochę starszy, ale miałam już niemiłe doświadczenia z chłopakami, a on dał mi nadzieje, ze jednak są faceci, którzy umieją być wierni. . co mam zrobić w tej sytuacji? ? proszę pomóżcie bo jestem załamana. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze sie piepszonym, nie pieprzonym Pieprz - przyprawa - rzeczownik PiepRZyć - posypywac piepRZem - czasownik Znaczy sie, sypiesz przyprawą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma takiego slowa jak piepszony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do załamana to zależy jak Wam było w seksie... czy były lody, anal itp..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest takie słowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham go, jesteśmy try miesiące razem, mam 19 lat -miłość.....dziecko miłość przed Tobą, to tylko zauroczenie i to jeszcze w fajansiarzu, który wyrywa laski przez facebooka....wymowne prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma. Napisała poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w łóżku nam się naprawdę świetnie układało... do seckus jego przyjaciele, którzy znają go dużo więcej czasu niż ja mówili, że jestem jego pierwszą poważną dziewczyną, bo wcześniej miał inne dziewczyny, ale w poprzednie związki tak się nie angażował, jak teraz.. Planujemy juz wspólne wakacje, no ale niewiem co z tego będzie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość godz. 22:46 najpierw zajrzyj do słownika, a dopiero później pouczaj innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jesteś głupia pipą a facet ma już inną dlatego nie chce ciebie ha ha, ja zerwałem ze swoją bo nie chciała zaakceptowac moich propozycji w łóżku, to teraz pipa siedzi sama ha ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do załamana... a jak jest u Ciebie...robisz lody i anala...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haaa 3 miesiące razem od poczatki sex, łatwo poszło od 3 tyg robi by tylko sobie ulżyć ..ja powiem tak nie jest zainteresowany i jest tylko dla zaspokojenia swoich potrzeb znajdzie sie inna na horyzoncie zniknie. po jakim czasie uprawialiście sex? pamiętaj że dla faceta koieta mniej dostępna jest osobą zagadka którą warto się zainteresować a z czasem zakochać szybkie łatwe numerki faceci mogą mieć wszędzie ale kobietę do której trzeba się postarać i osiągnąć swój cel (sex) już nie i takie kobiety chcą miec bo zanim coś osiągnąć zdąża się zakochać i poznać inne cechy niż sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dżasta19 dla faceta seks to podstawa a jak było u Was... czy były lody, anal itp..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 1,5 miesiąca zaczęliśmy się kochać, i poza tym wcześniej się znaliśmy kilkanaście miesięcy, wiec to nie był pierwszy lepszy chłopak. .. zafascynował mnie i to bardzo juz przy pierwszym spotkaniu, ale potem ja się z kimś spotykałam i on tez, i tak jakoś nie intsresowalismy się sobą .. jakoś pół roku temu nas zaczęło do siebie ciągnąć i zostaliśmy parą. . może i masz rację, ale on już nalegał na seks po dwóch tygodniach związku, ale dla mnie to było zdecydowanie za wcześnie .. nie można też całej winy zwalac na mnie, bo ja się cały czas staram, żeby był szczęśliwy ze mną, i nie tylko w sprawach seksu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość z godz. 23:19 troszkę już próbowaliśmy różnych rzeczy w łóżku, bo oboje już mieliśmy za sobą pierwszy raz w innych związkach. zresztą od początku czuliśmy się ze sobą swobodnie więc nie mieliśmy jakiś większych oporów. .. a co do seksu analnego, to od razu mu powiedziałam ze się nie zgadzam na to, i on to zaakceptował. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
jak kiedyś Cię pieścił a teraz już tego nie robi, jak się zmienił wasz sex??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to coś nie tak a rozmawiałaś z nim czy boisz sie.....bo?????? może zerwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm no od trzech tygodni to cały czas narzeka, że jest zmęczony po pracy i wgl, no i jak do niego na weekend przyjeżdżam, to może raz to zrobimy albo i nie, woli siedzieć przy komputerze, myśli ze nie widzę zmiany w jego zachowaniu. . kiedyś nie musiałam się prosić żeby mnie piescil, sam się brał za to, i częściej się kochaliśmy i do tego bardziej namiętnie , czułam się przez niego kochana w takich chwilach :-( rozumiem ze może być zmęczony po pracy, bo ciężko pracuje, ale on w tej firmie juz prawie rok pracuje, i jakoś miał siłę na wszystko.. może naprawdę ma inną, bo często potrafi się kilka godzin nie odzywać :-( teraz nie mogę usnac przez to, a musze wstać o 4 ,ale czuje ze czeka mnie nieprzespana noc :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
masz ochote na spokojnie pogadać przez mail?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość z godz.23:36 tak, rozmawiałam z nim, ale on mówi, że to wszystko przez jego pracę i wgl zmęczony jest cały czas .. bardzo ciekawe ze dopiero od pewnego czasu tak jest.. pytałam się nawet jego najlepszego przyjaciela o to czy czasem mój ukochanynie mówił mu o jakiejś innej dziewczynie, ale on powiedział ze napewno nie ma innej i ze mój chłopak jak jest z jedną dziewczyną to jest jej wierny. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinnaś z nim pogadać bo inaczej nie da rady, powiedziec mu co ci leży i nie bać sie powiedzec z obawy ze zerwie bo jeżeli to zrobi to znaczy ze nie wart ciebie i nny szybko go zastąpi i nie tylko do sexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
mężczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No musze z nim pogadać bo ta sprawa zajmuje mi myśli i wyobrażam juz sobie najgorsze scenariusze... nie boję się że zerwie ze mną, bo powiedział że beze mnie jego życie straciło by sens..on jest taki kochany, niewiem co się z nim stało :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteście młodzi krótko ze sobą wczesnej mógł wiele w łóżku i nagle takie wymówki ... czuje ze nie mówi ci prAWDY. każdy ma swój temperament i może mniej od innych ale z twoich opisów wynikało że mógł wiele dużo i efektywnie a to tak nagle nie znika i nawet praca u młodego chłopaka z temperamentem nie zaćmi ochoty sexu także coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
marcin.marcinek@spoko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli nawet jakas dziewczyna go zainteresowała to niech mi to powie , żebym wiedziała co mam robić. .. chociaż z drugiej strony tak mnie zapewniał ze jest stały w uczuciach i jest tylko mój, i ode mnie będzie zależało, czy coś się zmieni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez czuje ze coś tu jest nie tak, że to tylko głupie wymówki. .. a ja to przeżywam nie śpię po nocach i rycze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli zależy mu na tobie postaw warunek i tyle. przyjeżdżasz do niego widzisz ze cie olewa siedzi na fb wychodzisz i mówisz wprost jezeli chcesz żebym kiedykolwiek przyjechała to zastanów się czy zajmujesz sie mną czy fb i tyle...i potem nie odbierasz i nie odp przez kilka dni ..tak zatęskni ze wróca wasze dawne sytuacje łóżkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×