Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

załamana

Polecane posty

No i właśnie tak zrobię, jak tylko nadarzy się odpowiednia okazja do takiej rozmowy.. czyli dopiero w weekend . ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie mieszkamy razem, wiec nie wiem, co robi w wolnym czasie... dzieli nas 16km.. i czasem potrafi kilka godzin nie pisać i ja już się zamartwiam i mówi zawsze ze zajęty był lub ze u kolegi byl. .. kiedyś nie wziął telefonu i tak samo zero kontaktu było ... a w kilka godzin może się wszystko zdarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzasta to mysle ze cie zdradza na 100% Bo co by innego , ale sprawdz go jeszcze jak to prawda to odejdz nie mowiac mu nic i urwij kontakt nie gadaj wgl nie mow o co chodzi to go zaboli. Ale najpierw go sprawdz bo widze zalezy ci na nim jednak. Kolorowych pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge ci dotrzymac towarzystwa, tez nie pojde szybko spac 3 kawa. A ty masz 19 lat tak? Dawaj na gg hmm troche jestes w dziwnym zwiazku . Mowia ze km to nie przeszkoda a jednak to nie prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie smutaj bo jeszcze niewiadomo czy cie zdradza . Klocilas sie z nim ostatnio ?? Tez bym ci zadal pytanie ale sie wstydze troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha mój mi napisał że wrócił z nocnej zmiany i idzie spać, a widze ze siedzi na fb... specjalnie tak pisze żebym mu dała spokój :-( super :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć i tak się składa że mialam tak samo jak w temacie na to jest to co jest grane w domu i ja zaryzykować musiałam i si Udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tylko ze my razem nie mieszkamy, ale wczoraj sobie porozmawialismy i myślę że będzie dobrze, bo nie wyobrażam sobie żeby było inaczej. . twój chłopak się zmienił ? co zrobiłaś w tym kierunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ulegam mu i spełnieniam życzenia robie mu po pracy fetysz stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mój nie ma aż takich dużych wymagań, ale zawsze staram się wszystkie spełniać jeśli takie sie pojawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×