Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

załamana

Polecane posty

Gość gość
wyluzuj idź spać i zrób co napisałam wyżej nie warto przez faceta nie przespać nocy a jak chcesz go sprawdzić kup karte i zacznij z nim flirtować jako nieznajoma , tylko ze jezeli facet okaże się fer ty będziesz miała wyrzuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre rozwiązanie, tylko że on by napewno nie pozwolił mi wyjść tak po prostu,tylko by mnie zatrzymał. .. tego jestem pewna. i jakbym nie odbierała i nie odpisywala to napewno by przyjechał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
kobiety... dlaczego wy od razu chcecie karać chłopaka? a może najpierw sama zacznij sex od tego co on lubi najbardziej i zobacz jak wtedy pójdzie dalej, a może lodzik jak siedzi na fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
chłopak dużo starszy od Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to znaczy ze ty jesteś zbyt słabai uległa po prostu wyjdź i zadzwoń jak sie oddalisz, przyjedzie to przyjedzie daj mu sznse sie wygadać i wytłumaczyć jeżeli nic sensownego nie powie to dowidzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zamierzam go karać... skoro wie ze będę u niego to powinien się ograniczyć z tym fb ... nie zabraniam mu niczego no ale powinien o mnie zadbać, ja też mam swoje potrzeby :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bez przesady koleś siedzi na fb ma gdzieś innych wokół siebie i lodzik? pomyśl 2 razy zanim doradzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
napewno on na fb siedzi? a może w coś gra ? a próbowałaś słowami zachęcić go do seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, on ma mnie w d***e a ja mu jeszcze lodzika będę robić. .. śmieszne. a co, tylko on ma mieć dobrze, a ja to już jestem gorsza? nie sądzę. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
nie można tak czasem chłopaka zaskoczyć żeby kobieta sex zainicjowała a nie tylko chłopak wiecznie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech korzysta z fb jak ciebie nie ma albo nie korzysta z niego razem z tobą.. bez tajemnic, czy dopuszcza cię do wspólnego korzystania z fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
nikt nie powiedział że na lodzie się ma skończyć, właśnie kończą się święta, często widzieliście się w ten weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czasem gra w jakąś grę, lub przegląda jakieś strony w necie, nie zaglądam mu przez ramię w monitor, żeby nie myślał że jestem wscibska i mu nie ufam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa ma zainicjować lodzikiem eobi mu dobrze a on dalej posiedzi na fb a ona poczuje sie jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
jakoś wątpię żeby po lodzie dalej siedział na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na twoim miejscu usiadła bym koło niego i powiedziała gramy razem, albo jak ogląda strony podeszła i powiedział co tam szukasz i usiadła na kolana a po chwili zapodała strony z sexem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
jakąś pozycję nowa np, coś w stylu zobacz co znalazłam:) bardzo dobry pomysł koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całe święta razem spędziliśmy, ale jak spaliśmy razem przez te dwie noce to nawet nie ruszył się, żeby mnie popiescic. .. ale za to ja się postaralam a on nic :-( zresztą od pewnego czasu to ja się wykazuje inicjatywą ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
postarałam tzn co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on jakoś nie chce ze mną takich erotycznych stron oglądać choć ja chciałam. . woli sam je przeglądać :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
skąd wiesz że woli sam? to taki ogólnie wstydliwy typ chłopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam mu lodzika, a on po tym powiedział mi dobranoc i odwrócił się i poszedł spać, a mnie zostawił bez niczego, chociaż dawałam mu bardzo wyraźne znaki, że chce żeby mnie piescil . ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
dasz się przekonać do pisania na mailu lub gg? chce wyłączyć komp a na telefonie wolę gg lub mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzasta a nie mozesz zainstalowacprogram ashampo snap 7 i wlaczyc przechwytywanie obrazu video zebby zobaczyc co on tam robi , moze cie zdradza. Wlasnie marze o tym. Jestes mlodsza odemnie tylko 2 latka chetnie bym poznal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
to mało przyjemnie postąpił, nawet palcem Cię nie dotknął??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
często się zdarzył że Ty mu loda a on nic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×