Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Calmi

ubezpieczenie na życie?

Polecane posty

Na co najbardziej zwrócić uwagę przy wykupywaniu ubezpieczenia na życie?? Powiem szczerze, że od czytania różnych artykułów w necie można zgłupieć. Może coś podpowiecie z własnego doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niedawno zmieniałam na compensę, bo po „przestudiowaniu” ;p oferty wyszło, ze mają najatrakcyjniejszą cenę w stosunku do zakresu ubezpieczenia. Teraz tych TU jest tyle co nowych operatorów sieci komórkowych na kartę, ja się z miesiąc chyba zastanawiałam zanim podjęłam decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po cholere ci ubezpieczenie na życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o boze wszystko tylko nie compensa. dwa mIesiace temu po 4 latach batalii wygralam z nimi sprawe w sądzie. moja kolezanka wojuje z nimi do dziś. naprawde, jesli juz placic to porzadnej firmie, typu PZU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calmi, moim zdaniem warto posiadać ubezpieczenie na życie, ponieważ możesz zapewnić bezpieczeństwo sobie jak i swoim bliskim. Przy wyborze ubezpieczenia warto zwrócić uwagę na jego rodzaj (ubezpieczenie może być także połączone z oszczędzaniem pieniędzy), wariant oraz na sumę ubezpieczenia. W naszej firmie posiadamy np. ubezpieczenie o nazwie - PZU Ochrona Życia. Ta polisa zapewnia dożywotnie ubezpieczenie życia, działa na całym świecie i w każdym czasie. Gwarantuje też najbliższym (wskazanym na polisie) spadek, po śmierci właściciela polisy. Można dokupić też ubezpieczenia takie jak np. śmierć z powodu nieszczęśliwego wypadku, operacje chirurgiczne czy ciężkie choroby. Wysokość składki zależy między innymi od wieku i stanu zdrowia, osoby która chciałaby się ubezpieczyć. Dokładną cenę może wyliczyć nasz agent. Kontakt z nim zamówisz wypełniając formularz na naszej stronie internetowej - http://www.pzu.pl/obsluga-i-pomoc/kontakt/zak up-ubezpieczenia Pozdrawiam Ewa_PZU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maksyl
ja na compense nie narzekam . po stłuczce wystąpiłem o odszkodowanie i dostałem. Mogłoby być większe ale jeśli chodzi o stronę orzecznictwa to nie czepiali się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że to jest indywidualna sprawa . W zależności czy odwołujesz się czy nie. W moim przypadku było to w granicy ok dwóch tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To istnieje możliwość odwołania jak za mało przyznają? biorą to pod uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno trzeba dokladnie przeczytac umaowe bo ci przedtsawiciele mowią jedno a w umoawie jest napisane co innego. Ja balam sie sama podjac decyzję. dlatego tez skorzystałam z pomocy agenta z http://www.helios-ahu.pl/ ktory zna sie na ubezpieczeniach i dobrze mi doradził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno można tylko trzeba zachować jakieś terminy, kwota pewnie nigdy nie jest zadowalająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ważne jest przy takich ubezpieczeniach czy polisach czytać dokładnie owu, ja zawsze tak robię i nigdy nie mam później problemów że coś nie było zawarte w umowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurlitta
Według mnie Evento to godny polecenia produkt zapewniający wsparcie i zabezpieczenie w trudnych chwilach i można go kupić w wersji indywidualnej lub rodzinnej. Evento obejmuje usługi assistance no i zabezpiecza w razie pobytu w szpitalu w wyniku nieszczęśliwego wypadku, operacji czy smierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaGosia123587
No na to, jak można skorzystać na nieszczęslwych sytuacjach - ile ci oferują np za wypadek, czy chorobę.... Idea Fair Play mają fajną ofertę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytadela
Ja mam polisę na zycie i dozycie w Compensa i nie tylko sama jestem zabezpieczone gwarancja renty ale i moi bliscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli mieszkacie w Nowym Sączu lub okolicy to polecam wam zgłosić się do www.biurotwojefinanse.pl Oferują ciekawe polisy na życie oraz programy oszczędnościowe. Tam można uzyskać profesjonalną pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrą ofertęubezpieczeń ma http://www.profit-ubezpieczenia.pl/. O ubezpieczeniach warto pomyśleć zawczasu. Nigdy nie wiadomo co może nam się przytrafić i czy nie będziemy potrzebowali pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szeroką ofertę korzystnych ubezpieczeń posiada firma www.ubezpieczenia-piesiur.pl Możecie znaleźć w ich ofercie takie ubezpieczenia jak ubezpieczenie na życie, zdrowotne, domu, komunikacyjne, turystyczne i wiele innych. Posiadają szeroką i bardzo korzystną ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o ubezpieczenia na życie i wypłatę pieniędzy jak zajdzie się w ciążę to polecam szukać ubezpieczenia u tej Pani/ dziewczyny: https://www.facebook.com/ubezpieczeniawarka/ Jest bardzo miła i wszystko wytłumaczy i ma kilka opcji do wyboru, a wszystko podesłała mi na maila. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź sobie jeszcze ofertę http://www.ubezpieczenia-jablonski.pl/ mają indywidualne podejście do klienta i naprawdę można mu zaufać. Mam u nich ubezpieczenie na życie plus jeszcze firmę. Uważam, ze można mu zaufać i ogertowo jest naprawdę okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamma999
Jeśli chcecie skorzystać z dobrego ubezpieczenia na życie, to polecam Wam https://www.viennalife.pl/ Mają bardzo dobre warunki takiego ubezpieczenia i niską składkę, więc możecie być pewni, że stać Was na takie ubezpieczenie. Dodatkowo w razie jakichkolwiek kłopotów zawsze możecie skontaktować się z konsultantem, który wszystko wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bezpieczyłam się na życie od następstw nieszczęśliwych wypadków w www.bialapodlaskaubezpieczenia.pl i jestem spokojna o swoją przyszłość i o przyszłość moich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bradzo polecam Europejskie Centrum Odszkodować, gdzie pomogaja uzyskać odszkodowanie po wypadakach. Ja miałam wypadek i mi bardzo pomogli. Nigdy nie wiadomo co się w życiu wydarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaKos
Po wypadku męża miałam problem z uzyskaniem odszkodowania. Było mi po prostu przykro. Taka tragedia, a firma nie chciała zachować się fair i kombinowała na wszelkie możliwe sposoby :( Zgłosiłam się do EuCO i tam uzyskałam to czego potrzebowałam - pomoc. Jestem wdzięczna za pomoc i dziękuję, bo w tym trudnym dla mnie okresie wyciągnęli do mnie pomocną dłoń i załatwili moją sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierz sprawdzoną firmę, która jest na rynku od dawna. Potem udaj się do agenta w Twojej okolicy. Spotkanie powinno być za darmo. Na nim stworzy Ci polisę pod Twoje potrzeby. Ja ubezpieczałam się w Szczecinie w Manufakturze Bezpiecznego Jutra; to agent Meflife. Składki mam niskie. Pierwsza rozmowa była przez telefon, bo nie miałam czasu - nie było żadnego problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×