Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Sporo prostych ludzi nie rozumie że można miec wszechstronne zainteresowania

Polecane posty

Ja mam wszechstronne zainteresowania, wynika to z tego, że inteligentnych ludzi cechuje naturalna ciekawośc świata i chęć poszerzania swojej wiedzy i łatwość, z jaką to poszerzanie wiedzy przychodzi. Czasem wspominam tu na forum o jakichś wąskich wycinkach swoich zainteresowań, i za kazdym razem, obojętnie czy jest to muzyka metalowa, historia i kultura bałkanów, język irlandzki, filozofia czy historia celtów czy stare krakowskie tramwaje, zawsze musi się znaleźć jakaś osoba inteligentna inaczej, która myśli, że ja interesuje się tylko i wyłacznie tą jedną rzeczą o której wspomnialam. Przykłady takich wypowiedzi "Ty to albo studiuj filozofię albo język i kulture Irlandii zakładając że są takie studia. ", "Nie znam tego języka i nic na jego temat nie wiem chciałam tylko zauważyć że masz oryginalne poglądy lubisz tramwaje i podoba ci się język irlandzki. cha cha cha ", wczesniej gdy wspomniałam coś o historii bałkanów to jakaś osoba napisała, ze ja interesuje się TYLKO historią bałkanów. Tak trudno zrozumieć ludziom prostym że niektórzy ludzie po prostu interesują się wieloma dziedzinami a wspominają tylko o bardzo wąskim wycinku swoich zainteresowań? To chyba polega na tym, ze przeciętni ludzie nie interesują się niczym oprócz ploteczek, seriali lub piłki nożnej w przypadku facetów i jak ktoś wyskakuje z jakimś nietypowym zainteresowaniem, to sa zadziwieni, a już do głowy im nie przyjdzie, że można mieć dużą wiedze na rózne tematy i szerokie zainteresowania, bo im mózg by się przegrzał od takiej ilości wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzywe nogi masz jak srasz! Ruda wiewióro wstrętna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pusta istoto chyba nie wiesz co to znaczy interesować się czymś z twojej wypowiedzi wynika że niczym się nie interesujesz tylko skaczesz z kwiatka na kwiatek to tak jak na stole leży pięć ciastek ty zamiast zjeść jedno to każde po kolei liżesz jesteś śmieszna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro taka inteligentna to co robisz na kateterii? a nie siedzisz na uczelni ty prosta d****o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem prostak i szanuje twoje zainteresowania . Zastanawiam sie tyko dlaczego nienawidzisz ludzi prostych. Tobie bozia dala wiecej innym mniej. To powod do pogardy? To jest inteligecja? Natym to polega? Chybaa zbyt prosty jestem zeby to pojac:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x widać że prosty jesteś jak nie umiesz rozpoznać pustaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ktoś dobrze tu pisze. Nie sztuką mieć milion ''zainteresowań'' ale mieć 2 pasje i w nie się wgłębiać. Strasznie denerwująca jest twoja ignorancja autorko. Uważasz, że tylko ty masz fajne hobby, tylko ty słuchasz mądrej muzyki, czytasz dobre książki. A to nie jest tak, że tylko to co ty robisz jest mądre. Może kiedyś dojrzejesz i to zrozumiesz bo mam wrażenie, że jesteś jeszcze mocno niedojrzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem, że nie jesteś tak chora, jak Noxelia, ale jednak męczysz się z tą chorobą :( Trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że dobrze, ze ją coś interesuje. Nawet jeśli tylko po łebkach to nic takiego. Ważne, że się rozwija. Wy już chcielibyście doktorat z tej dziedziny, wyluzujcie. Wiem o co autorce chodzi, bo ja miałam taką znajomą. Powiedziała wprost, ze jest zadowolona, ze nie musi chodzić do szkoły i się już uczyć i nie rozumie biedactwo tego, ze człowiek uczy się przez całe zycie. Wg niej jestem nienormalna bo mam swoją muzykę a nie słucham byle g****a z radia. Po prostu sama wybieram to co mi się podoba a ona nie- ona słucha tego co w radiu jej puszczą. Tak samo- jeste4m dziwna bo lubię czytać, jestem dziwna bo gotuję sama jestem dziwna bo mnie interesuje coś w życiu. Krytykuje wszystko co tylko wykracza poza jedzenie w MC, żarcie i sranie. Wszystko oprócz tego jest dziwne, inne, śmieszne i tylko ględzi "że tobie się tak chce". nabija się z innej koleżanki słuchającej hiphopu, że ubiera się śmiesznie i jest dziwna bo ma okreslony styl. Gardzę takimi poczwarami pustymi bo ja lubię ludzi, którzy mają coś swojego, jakiś swój styl, świat, zainteresowania, pasje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednocześnie jesteś taka sama jak ona z tą swoją pogardą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykorzystaj swą wiedzę wszechstronną w jakimś teleturnieju,np.1z10,może się załapiesz na jakąś wygraną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kim jest "prosty człowiek"?Jesteś prosty to się skomplikuj,taka moja rada w przypadku spotkania z kimś,kto czuje się człowiekiem renesansu i przynudza w towarzystwie.Każdy się interesuje tym,co wydaje mu się ciekawe i czyta sobie więcej na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×