Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 dni poterminie i cisza. Niedługo oszaleję!

Polecane posty

Gość gość

Zaraz popadnę w depresję. Ile można czekać? Już 3 dni temu miałam rodzić. Nie mogę się córki doczekać! A tu zero objawów, nic się nie dzieje. Cisza... Jutro mam lekarza, a potem czeka mnie szpital. Więc perspektywa wywoływania porodu mnie przeraża. Tak marzyłam o naturalnej "akcji". Już nie wiem co ze sobą zrobić. Mieszkaniec ysprzątane, zakupy zrobione, pies to ma chyba dosyć spacerów... Ehh :( ciągle liczę nabto, że nagle zacznie się coś dziać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile dni po terminie trzeba się zgłosić do szputala pytam bo sama mam termin juz za kilka dni a nic a nic się u mnie też nie dzieje ani nie zapowiada cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 10 nie powinni Ci wywoływać chyba że bedzie sue coś działo. Czekaj spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko aż 10 dni po terminie mam czekać? Ale kiedy moge jechac do szpitala? jak pojadę te 3 dni po terminie to mnie nie przyjmą i cofną do domu z tymi torbami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn urodził się 6 dni po terminie, córka 8 dni po terminie. Oba porody rozpoczęły się i przebiegły naturalnie. W obu przypadkach do szpitala jechałam jak porody się już zaczęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cierpliwości. Obie córki urodziłam prawie dwa tygodnie po terminie. Musieli wywołać porody.Potem bardzo szybko poszło. Dużo zdrówka życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×