Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

portal przyjacielski

Polecane posty

Gość gość

słyszałam, że jest taki portal friends.. czy jakoś tak gdzie mozna spotkać, kogoś, do pogadania..nowych znajomych przyjaciół.. mam dosc portali randkowych... kolesi z wymaganiami, bym od razu otworzyła przed nimi moją duszę..zadeklarowała miłość, albo w druga strone napalonych pajacy..chciałam poznać kogoś wartościowego , z kim będę mogła się przyjaźnić, zakumplować poznać dobrze..też mam tyle spraw teraz do załatwienia,.. zę właściwie nie mam ochoty na związek, choć gdybym się zakochała z zajemnością, przyznaje że byłoby to dla mnie miłe zaskoczenie. jednak nie jest to mój priorytet w życiu w te chwili... i szczerze takie portale mnie juz męczą.. ktoś może coś polecic? gdzie poznam, chlopaka a może koleżankę, która/y, będzie chciała się ze mną przyjaźnić , po prostu spędzić miło czas..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja89sc
Cześć :) Mam tak samo jak Ty. Nie chcę się zbytnio rozpisywać na forum, ale doskonale Cię rozumiem... Może podasz mi do siebie jakiś namiar to sobie poklikamy i dowiemy się czegoś więcej o sobie :) Czekam :) Pozdrawiam, Marta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też szukałoam czegoś takiego i nie znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukałam też ostatnio i nie znalazłam nic konkretnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gumtree... szukalam znjimych, znalazlam kolezanke, faceta i prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaprzyjaźnić czy "popisać od tak"? Bo to niekoniecznie to samo. A kabelek powinien być ostatnim miejscem a nie pierwszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego w relacji cyber przyjacielskiej nie można sobie popisać ot tak ? Dla mnie popisanie ot tak raczej wiąże się z lużną,miłą pogawędką ... moze Ty masz jakąś inną definicje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że można, ale po co zaczynać szukanie kumpla od internetu? No dobra może się czepiam, ale to dlatego że stary jestem i mi się to uciekanie do internetu nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja89sc
Oj tam oj tam głuptaskiii :D Czy to ważne gdzie ? Każdy z Nas ma jakąś historię swojego życia, która doprowadziła Nas właśnie tutaj. Ja osobiście jakiś czas temu przeprowadziłam się do nowej okolicy, wcześniej dużo przeszłam i chciałabym się się zaprzyjaźnić z kimś (najlepiej z okolicy Sosnowca), żeby wspólnie spędzić czas :) U mnie problem polega na tym, że wiele moich znajomych ma już swoje życie , rodzinę pracę i są tym pochłonięci... A ja też nie chcę pchać się na siłę w związek bo niestety aktualnie mam uraz do Panów ... ale też nie chcę zaszyć się w domu bo wiem ze mnie to zabije ... Dlatego szukam kogoś kto tak jak ja ma trochę wolnego czasu a nie ma go z kim spędzić :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie mam na imię Magda mam 23 lata jestem osobą niepełnosprawną bardzo chciałabym poznać fajną koleżankę która mnie polubi i za akceptuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam go ale spotkalam sie z niom i bylysmi razem 5 dni i malo to bylo do tej pory nie moge sie pozbierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha777
Do Magdy, ja też szukam kogoś do pogadania, przebywam za granicą, nie mam tu koleżanek, mąż długo pracuje, większość dnia spędzam samotnie, wiec chetnie popiszę, ale jestem starsza od Ciebie, wiec nie wiem ,czy bedziesz chciała takiej znajomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha 777
Jesli ktoś chciałby popisać to proszę bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdz sobie kolezanke bo bycie porzadnym, dobrym mezczyzna nie oznacza, ze bedemy sluchac o waszych bylych kretynach, ktorych wolalyscie i wolicie od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha 777
Chodzi mi o pogaduch z kobietą ,nie facetem,sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos tu jeszcze istnieje z piszacych?? Jestem facetem mam 33 lata i rowniez szukam kogos z kim mozna pogadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnn343
chetnie popisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do annnn343 moj email to rysiekp30@gmail.com Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tu kto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz 37

Ja jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×