Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Venosin opinie

Polecane posty

Gość gość
Leczeniem zajmuje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmp
Leczenie żylakow należy zacząć u lekarza w rejonie lub poradni chorób naczyń a nie od reklamowanych preparatów CUD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.radiozet.pl/Rozrywka/O-tym-sie-mowi/Venosin-lek-na-zylaki-ma-certyfikat-wystawiony-przez-gimnazjum-VIDEO-00020385 "W internecie i telewizji pojawił się spot reklamujący magiczny specyfik na żylaki i hemoroidy. „Venosin” posiada tajemniczą recepturę, dzięki której raz na zawsze pozbędziemy się problemów zdrowotnych. Specyfik posiada również pisemną gwarancję jakości, którą wystawiło… gimnazjum w Słupnie. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA!!! Niech każda osoba która czuje się oszukana przez Piotra Kaszubskiego, który odpowiada za sprzedaż produktu SLIMCEA i jego firmy takie jak Estinity Wiesława Kaszubska, Biocare, MPM Entertainment LLC, Whitetime Proffesional Distribution LLC ( WPD LLC ), Hamilton Group Limited ( HG Limited ), Beauty Invest i szereg innych niech skontaktuje się z Prokuraturą Rejonową Warszawa Mokotów, która prowadzi wielowątkową sprawę przeciwko Piotrkowi Kaszubskiemu. Zgłaszajcie się bezpośrednio do prokuratora prowadzącego Pani Agaty Kucharskiej, tel 222171222 e-mail: prokuratura.mokotow@w arszawa.po.gov.pl Niech zgłaszają się zarówno pracownicy jak i oszukani klienci, wspólnicy, inwestorzy. Pracownicy dodatkowo niech zgłaszają te firmę do US i ZUS oraz do Inspekcji pracy. Oszukani klienci niech wysyłają dodatkowo zawiadomienia do Sanepidu i UOKiK Produkty sprzedawane przez Piotra Kaszubskiego to: Liposuction, vitalash, VITA SLIM, Whitetime, beverly smile, thermasin, liverine detox, Foreverslim, hialuro-ultra, błonnik beta, varico vain, VENOSIN, LIPOCARE, ProKardin, Hair ultra i szereg innych...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek33
Venosin jest to wyciąg z kasztanowca - można kupić w każdej aptece jako Intractum Hippocastani, w cenie góra 10 zł, więc 10-krotnie taniej niż z reklamy TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak co niektórzy to zachwalają, a ciekawe że strona www.venosin.pl nie istnieje, to skąd ten produkt się wziął ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doprawdy zadziwiają mnie ci którzy wierzą w takie "cudowności" Ktoś tu zapytał skoro to oszustwo to dlaczego widział reklamę w tv. Otóż gościu telewizja bierze za to grubą kasę i jak ktoś im zapłaci to puszczą wszystko. Potem jednak oszustowi i tak się zwróci dzięki naiwniakom co dadzą się naciągnąć na kupno tego s**tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobnie jest z tymi śmiesznie wyglądającymi czarownicami i czarownikami których pokazują w tv każdej nocy. Odkryje taki kartę i już "wszystko wie" o tym kto dzwoni i płaci za to nie małe pieniądze. Ale cóż telewizja bierze za to kasę i emituje. A dlaczego w nocy? Chyba dlatego że to właśnie pora dla czarownic. Ech ciemnogród nie od wszystkich jeszcze wyszedł z domów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to galszerstwo sprawdzcienrpzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisalo mi sie niezrozumiale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malygddhg
Zamowilem 2opakowaniia i co dziwne po 2tyg napuchly mi nogi i wyszly 3nowe zylaki. Czy mam jeszcze kilka zamowic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 4tyg kuracji dostalem takich zylakow ze szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę że oszust kaszubski dalej kantuje naiwniaków. LUDZIE!!!! WSZYSTKIE opinie wychwalające ten szit - to płatne posty,a może ten kundel sam je pisze. Lapy mu odrąbać to może pomoże. Trzeba yś idiotą aby wierzyć reklamom "cudownych: środków - jak to jego g.... na odchudzanie z ub. roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam, stosuję i widzę efekty. Jestem bardzo zadowolona ponieważ nie czuję już bólu i nie mam obrzęków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqeg
do gość Kup sobie może coś najpierw na mózg. Ale imbecyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielkie oszustwo ta strona internetowa www.venosil.pl nie istnieje jak i mejlowa kontakt@venosin520mg.pl Po zamówieniu cudownego specyfiku venosil 520mg. reklamowanego w telewizji wszelkie kontakty się urywają nie ma gdzie w razie potrzeby zgłosić reklamacji a Ci którzy przyjmują zamówienia na nr podawany a Tv umywają ręce i tu twierdzą ,że tu kończy się ich rola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starsza osoba kazała mi zamówić ten specyfik. Nie sprawdziłam. Zamówiłam. Dopiero później przeczytałam informacje w Internecie. Strona nie istnieje, podany adres e-mailowy też nie. Nie odebrałam specyfiku - był za pobraniem. Teraz wydzwania do mnie ktoś z "numeru prywatnego" i domaga się ponad 70 zł jako zwrot kosztów dostawy, odbioru i kosztów poniesionych przez producenta. Co w takiej sytuacji zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzo polecam Venosin. Obrzeki i zylwaki znikaja po okolo 3 tygodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać jaka to jest firma,a w reklamach nawet obiecują zwrot pieniędzy jeżeli z jakichś powodów nam nie pasuje ten venosil,tylko gdzie mamy to zwrócić i komu ? Jakim prawem mogą żądać pokrycia kosztów,może wreszcie telewizja powinna się zainteresować za jakie reklamy bierze pieniądze i czemu to służy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklamują 3 małe buteleczki na 3-tygodniową kurację tylko nikt nie mówi na ile "żylaczków "to wystarczy ,ja zaczęłam stosować i jedna ledwo starczyła na 3 dni a o efektach narazie nie mam co mówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie ależ wy naiwni jesteście.... Az trudno uwierzyć haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też nie potrafię wyjść z podziwu jak naiwni są ludzie. Wystarczy, ze w reklamie pojawi się sprzątaczka Jadzia, która poda się za panią z laboratorium i od razu wszyscy myślą, że to musi być prawda. Lek Venosin jest dostępny w Niemczech, ale jedynie w aptekach i w dawce 50 mg i nie ma on nic wspólnego z polskim specyfikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlaśnie policja wzięła się za sprawę tego produktu jak Venosin. Ludzie nie dawajcie się nabić w butelkę. A tych co tak ten produkt zachwylają to mówię DEBILE. Pewnie pozytywne komentarze piszą ci oszuśći którzy to chcą sprzedać hihi. Żal mi Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak żylak który widać jest brzydki, poskręcany, duży , może zniknąć pod wpływem tego Ala środka, ludzie przecież to cyganstwo , oszustwo, jak mozna tak się nabierać szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OSZUST. Ich gwarancja jest podbita pieczątką gimnazjum. Sprawe bada policja. Wszystkie pozytywne opinie są podstawione. W aptece jest lek o tej samej nazwie dużo tańszy, więc niektórzy komentujący nie wiedzą o czym mówią. W tv był już o tym program. Facet zarabia na ludzkiej naiwnosci i głupocie. A co do reklam tv wam wszystko zareklamuje jeżeli zaplacicie więc ludzie używajcie czasami mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka365
Nie mogę się nadziwić, że ludzie w to wierzą. Przecież ten pożal się Boże specyfik to zwykłe oszustwo. Policja już się tym zajęła. Certyfikat z pieczątką Gimnazjum, o którym zresztą szkoła nie ma pojęcia. Ludzie nie dajcie się robić w balona. Nie ma cudownych preparatów, które likwidują takie dolegliwości. Jedyny lek jaki istniał na rynku polskim leczący hemoroidy, żylaki i popękane naczynka, ale ich nie usuwający jednak bardzo dobrze zapobiegający nawrotom to DETRALEX, który u nas jest już niedostępny. Można go jednak kupić jeśli ma się kogoś za granicą we Francji bo to oryginalny i bardzo dobry lek. Sama się w niego zaopatruję poprzez znajomych kiedy dokuczają mi dolegliwości z hemoroidami. Wzięcie zalecanej dawki powoduje spokój w moim przypadku nawet na parę lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego ten koleś jeszcze nie siedzi? Uwaga na wszystkie cudowne i drogie rewelacje. To Piotr Kaszubski ścigany listem gończym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tu jest cała strona tych "cudownych" specyfików. http://szaloneoferty.com/ Myślę, że to ten sam koleś - naciągacz, potrafi wyleczyć wszystko - najlepiej wyleczy z kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×