Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Venosin opinie

Polecane posty

Gość gość
A to już kolejny specyfik na żylaki tego oszołoma . Poprzednio były: varico vain, potem Varico doctor, a jak się nazbiera dużo krytyki oszukanych ludzi, to się zmienia nazwę. Jakieś instytucje powinny wyłowić z internetu te wszystkie badziewia i nagłośnić sprawę w telewizji. Jak nie będzie odbiorców, to nie będzie oszustwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po dwoch zabiegach na zylaki. Przykro mi, ale zadna masc, zadne tabletki czy kapsułki ich nie usuną. Coz.. Niestety. Produkt o ktorym mowa nie jest nawet lekiem na recepte, nie jest nawet jakimkolwiek lekiem. Jest " produktem kosmetycznym" jak głosi napis drobnym drukiem w reklamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"rewitalizuje ściany komórkowe" - nie potrafią nawet zrobić kłamliwej reklamy, nasze komóki nie mają ścian komórkowych, chyba że może uważają nas już za rośliny, wręcz BURAKI. Ludzie błagam was nie dajcie się omamić, policja już zajmuje się sprawą tego szarlatańskeigo specyfiku... kolejne oszustwo dla "głupich p0laczków" którzy wszystko łykaja jak pelikany wodę. A te pozytywne komentarze tutaj.. to myślicie że kto je wypisuje? Wynajęte osoby... Jeśli ktos ma jeszcze jakieś wątpliwoci, to zatrzymajcie obraz na ostatniej reklamie tekstowej i przeczytajcie to co tam jest napisane... to nawet nie jest lek.. nawet nie suplement ... bo by powiedzieli... śmiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też kupiłam Venosil. Kupiłam 3 opakowania bo tak mi doradził konsultant. Po 2 tygodniach stosowania nie widzę żadnej poprawy a nogi jak bolaly tak bolą. Chirurg naczyniowy mówi że to kolejne nabijanie sobie portfela przez farmaceutyczne przedsiębiorstwa. Zaryzykowalam i zobaczymy co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie dobre opinie kaszubski pisze dajcie spokój żadne żylaki nie znikną niestety operacyjnie ogarnijcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej przeraza mnie to ze wiara jest tak naiwna i daje sie nabrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Venosin,to wielka ściema,to nie jest nawet lek,a produkt kosmetyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OZI Ozborn
Witam. Zbieram informacje dotyczące takiej osoby jak Piotr Kaszubski. Gdybyś posiadał/posiadała interesujący temat, czy też nawet drobny epizod, daj znać na personalsourceofinformation@gmail.com. Każda informacja może być istotna. Tak samo zwracam się do Piotra Kaszubskiego, bo prędzej czy później i Ty kotku znajdziesz mój wpis. Dlaczego mój Ty paskudniku mnie zablokowałeś na FB? Nie odpowiadasz na mejle? To tylko dlatego, że zadawałem niewygodne pytania na temat Twojej fundacji? Ewentualnie na temat Twojego drugiego telefonu i kliniki, która była założona jako pierwsza kiedy Ty o swojej jeszcze nie myślałeś? Odezwij się misiaczku. Brakuje mi Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szanowni państwo jestem po trzech operacjach żylaków i teraz prawdopodobnie czeka mnie czwarta ,dlatego też bardzo ucieszyły mnie informacje jakie usłyszałam na temat venosinu. Ponieważ reklama w telewizji była bardzo sugestywna zamówiłam od razu cztery opakowania .Jak do tej pory ,a zużyłam trzy, nie zauważyłam żadnej poprawy .Wypróbowałm venosin nie tylko na zmianach żylnych,ale również na tzw pajączkach.Podsumowując dałam się złapać na reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA NA PRODUKT VENOSIN - OSZUSTWO Wszystkie osoby, które czują się oszukane przez Piotra Kaszubskiego - właściciela spółki Lucid Media LLC, sprzedającego produkt VENOSIN 520mg niech zgłoszą się do Prokuratury Okręgowej w Warszawie, która prowadzi postępowanie VI Ds. 624/15 email: sekretariat@warszawa.po.gov.pl (należy podać swoje dane kontaktowe oraz powyższą sygnaturę sprawy, a także opis sytuacji) Produkt Venosin reklamowany jest jako specyfik mający rzekomo wspomagać proces leczenia żylaków, podczas gdy jest on zarejestrowany jako zwykły kosmetyk, który z definicji może wchłonąć się jedynie do poziomu naskórka – gdzie żylaki nigdy nie powstają, ponieważ nie ma tam naczyń żylnych. Wobec tego produkt ten nie ma prawa wykazywać reklamowanego działania na żyły powierzchowne i głębokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowni Państwo ! Po reklamie telewizyjnej ,kilka miesięcy temu, bez zastanowienia zakupiłam 3 butelki leku . Otrzymałam także "rajstopy uciskowe" które okazały się zwykłymi rajstopami bez opakowania za kilka złotych. Już po tych rajstopach zrozumiałam, że to oszustwo. "Cudowny lek " owszem przyniósł chwilową ulgę, ale o zniknięciu żylaków, czy pajączków, nie ma mowy! Takie efekty można osiągnąć stosując zwykły żel z kasztanowca, albo Lioton 1000. Dziś konsultanka zadzwoniła do mnie z zapytaniem, czy jestem zainteresowana ponownym zakupem Zdążyłam tylko odpowiedzieć ostro, że nie, bo to oszustwo i usłyszałam jedno słowo : "Dziękuję "-i rozłączenie. Uczciwa firma prowadziłaby dialog i proponowałaby zwrot pieniędzy . Nie zdążyłam nawet wypowiedzieć swojej opinii o rajstopach i leku! Mam je do dziś nieużywane, by pokazywać je naiwnym, aby nie popełnili tego samego błędu co ja. Szkoda mi wyrzuconych pieniędzy, które przecież nie lecą z nieba. Jestem zła na siebie i telewizję , która pomaga oszustom . Ten specyfik jest przecież drogi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Venosinu nie polecam. Natomiast jak najbardziej Venaasid.Świetny produkt pod wieloma wzgledami, stąd stawiam bardzo wysoką ocenę. Generalnie bylam sceptycznie nastawiona i raczej nie liczylam na duze zmiany w samopoczuciu, jednak się myliłam. Po miesiacu stosowanie problem po prostu zniknął. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupilam dwa lata temu.nie dziala 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim leku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×