Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Lokalizacja i monitoring gps

Polecane posty

Gość Sebastian R
Jeżeli jest to firma, która posiada dużą flotę samochodów to jak najbardziej warto pomyśleć nad tym rozwiązaniem. Tym bardziej, że sa takie systemy jak flotman, które umożliwiają również kontrolę zużywanego paliwa, styl jazdy kierowców, czy m.in również stan techniczny floty. Trochę więcej o rynku transportowym i nie tylko możecie doczytać tutaj https://www.flotman.pl/blog/ ciekawy blog z mnóstwem dobrze napisanych artykułów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesiekpop
Ja od dłuższego czasu korzystam z monitoringu pojazdów w firmie Konsalnet. https://www.konsalnet.pl/uslugi/indywidualni/Mają szeroką ofertę i profesjonalne podejście do klienta. Teraz dużo łatwiej rozliczam się z czasu pracy kierowców i co najważniejsze kontroluje zużycie paliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikorniszon7
Jakiś niecały rok temu zdecydowałem się na monitoring pojazdów w Konsalnet. Moja firma nie jest duża dlatego długo się zastanawiałem czy będzie to dla mnie korzystne ale znacznie spadły mi koszty paliwa i zawsze mam kontrole nad pojazdami. https://www.konsalnet.pl/uslugi/indywidualni/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaa382
Mojemu tacie, do jego firmowych aut załatwiłam lokalizatory firmy transmobil. Po licznych dobrych opiniach, stwierdziłam że warto jest zainwestować właśnie w nie. Po zadowolonych komentarzach mojego taty tylko utwierdziłam się w tym przekonaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek80922
I jak z tym Transmobil? Dalej tak świetnie działa? Polecasz? Zastanawiam się, czy skorzystać, czy nie, bo nadszedł w końcu czas, że na jakiś system muszę się zdecydować, bo niestety nie mam kontroli aktualnie nad niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akulek

Porównanie ceny i możliwości. Tu wydaje się że Monitoring Standard z oferty monitoringu-gps.net wypada najlepiej. Tani niezawodny lokalizator, stabilna usługa i firma będąca na rynku od ponad 10 lat. Tu jest oferta: http://www.monitoring-gps.net/Cennik.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dexter

U mnie w firmie już od dłuższego czasu genialnie sprawdza się TransMobil i nie żałujemy zakupu tego rozwiązania. Mają własne urządzenia, stałe aktualizacje, jesteśmy bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominik

U mnie sprawdza się transmobil-gps.pl i jestem bardzo zadowolony z ich usług i sprzetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OsiemJeden
Przed chwilą, Gość Dominik napisał:

U mnie sprawdza się transmobil-gps.pl i jestem bardzo zadowolony z ich usług i sprzetu

Zaden DOMINIK frajerze...Mozesz pomarzyc stary grzybie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamCz

Warto postawic na sprawdzoną aplikację z dobrymi opiniami użytkowników. My na ten moment stosujemy systemu Flotman który odpowiada m.in za monitoring GPS, kontrolę zużycia paliwa poprzez sondy, czy m.in integrację z dodatkowymi giełdami zleceń abyśmy mogli mieć jak najniższa ilość przejazdów na pusto. Działa w pełni poprawnie, też nie są to wysokie koszta i co ważne wyszło dobrze tym bardziej że daje naprawdę znaczące oszczędności i też zwiększa zyski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorian

Bardzo cenię sobie monitoring gps od TransMobil, gdyż od kilku miesięcy mamy wiele pozytywów z tytułu korzystania właśnie z niego. Polecam za intuicyjną obsługę, wiele dodatkowych funkcji i co ważne sondy paliwa. Świetna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli zależy wam na porządnym systemie GPS w waszym aucie to polecam wam skontaktować się z firmą supral.pl Jest to serwis samochodowy z Wrocławia, który zajmuje się montażem tego typu systemów w samochodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

CarControl spełnia wszystkie wymienione przez ciebie wymagania. Moim zdaniem cena jest bardzo konkurencyjna w stosunku do innych dostawców, monitoruje nie tylko pozycję, ale też zużycie paliwa, no i oczywiście trasę. Umowy też nie trzeba podpisywać, bo możesz sobie dzierżawić urządzenie. Tu masz ich stronę: carcontrol.pl/osystemie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×