Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

moja siostra się rozwodzi nie wiem jak jej pomóc

Polecane posty

Gość gość

po 2 latach nieudanego małżeństwa zawartego bo była w ciązy rozwodzi się' mąż okazał się leniwy i nie szanuje jej nie mieszkają razem, on czasem bierze małą na spacer i tyle, nie płaci jej na dziecko bo nie ma pracy i jest takim leniem że każdy go z roboty wyrzuca cały czas zmienia prace i pracuje po kilka tygodni ona ma rozdzielność majatkową juz podpisana ale jeszcze nie napisała o alimenty więc on ten czas wykorzystuje i nie płaci nic czasem kupi zabawkę za 10 zł i coś do jedzenia za parę złotych siostra wróciła do rodziców, nie pracuje i jest wielkim ciężarem dla starszych rodziców ja nie wiem jak im pomóc, nie mieszkam z nimi i muszę sama się utrzymać więc finansowo nie pomogę siostra dostała depresji, cały czas spi, nie szuka pracy, załamała się jest coraz gorzej:( poradźcie rodzice trochę czują się winni bo ją do slubu zmusili bo ciąża i spróbujcie jednak życia razem, na zasadzie a nuż się im uda liczyli że zieć stanie na wysokości zadania i zacznie zarabiać teraz maja kłopot wstydzą się rozwodu, mała ma niecałe 2 lata to przedszkole nie przysługuje, pracy u nas na wsi nie ma, siostra musiałaby się ruszyc do miasta dalego dojeżdzac i wyszłoby że cały dzień babcia z mała by siedziała w domu rodzicom to bardzo nie pasuje na arzie ja nic nie mogę zrobić, sciagłam z netu wniosek o rozwód i alimenty ale siostra ma depresje i nie chce nawet tego wypełnic dziecko jest nerwowe, płacze, w domu awantury, ąź patrzec nie moge jak normalna rodzina taki kryzys ma nigdy nie byliśmy patologia normalna rodzina a tu takie coś jak im pomóc? Nie ma tu nawet psychologa, jest w miescie ale pewnie prywatnie może psychiatra na NFZ? co robić;(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprobuj porozmawiac z siostra - ale nie bierz na siebie odpowiedzialnosci za nieswoje zycie - tak nie mozna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to sie ubierac i zachowywac jak ta panienka z fimika a facet nigdy nie zdradzi i kazdy sie zakocha bez pamieci 333 www.youtube.com/watch?v=Ppy6mJsIwxA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana, poprostu badz. Widac ze zalezy ci na siostrze. Ona sie wylize ale potrzebuje czasu. Pomoz z corka, wpadnij z winem na pogaduchy, kup jej od tak bluzke.. nie naciskaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja siostra sie rozwiodla 3 lata temu. pognal ja z domu. depresja i gadanie glupot.minelo po 4 latach. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×