Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Dlaczego niektórzy mają taki wrogi stosunek do muzyki metalowej?

Polecane posty

Nie chodzi mi o to, że jej nie lubia, tylko o to, że na każde o niej wspomnienie muszą pisac coś o "brudasach", "darciu mordy" i tak dalej. Skoro nie lubią, to przecież mogą milczeć, zamiast obrażac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj dziecko, dziecko "muzyka metalowa" to oksymoron ale nie martw się; za kilka lat wyrośniesz z tych idiotyzmów i sama się bedziesz śmiała ze swojej dziecięcej głupoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leż w trumnie i milcz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd się bierze twoje obrażanie innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 28 lat i bardzo lubię muzykę metalową, gotycką oraz electro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nudna jesteś, naprawdę nudna do wyrzygania :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego ty zakładasz w prawie każdym temacie, że jak ktoś nie zna muzyki metalowej to jest ze wsi i słucha disco polo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale nie martw się; za kilka lat wyrośniesz z tych idiotyzmów i sama się bedziesz śmiała ze swojej dziecięcej głupoty... " Większośc fanów metalu to ludzie dorośli, a na koncertach jest sporo ludzi po 30 a nawet 40. Na niektórych koncertach osoby po 30 stanowią większośc. Dlaczego kompromitujesz się, nie znając realiów? :D Naprawde myślałeś/łaś że fani metalu to tylko osoby nastoletnie(nawet ja już nie jestem nastolatką, mam 21 lat)? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co, chyba nie chodziło mu o muzykę. Czemu w ogóle tak ci przeszkadza, że ktoś nie lubi tej samej muzyki co ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie najbardziej lubuję się w zespołach Blutengel oraz Santa Hates You.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co jedno i drugie ma wspólnego z metalem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wiesz co, chyba nie chodziło mu o muzykę." Chodziło, skoro napisał "muzyka metalowa to oksymoron". I tak to pewnie zwykły troll, ale uświadomić debila o rzeczywistości nigdy nie zaszkodzi :P "Czemu w ogóle tak ci przeszkadza, że ktoś nie lubi tej samej muzyki co ty? " To mi nigdy nie przeszkadzało. Nie napisałam nigdy, że inni sa debilami bo nie słuchają metalu, to wy wkładacie mi w usta te słowa. Inni za to regularnie pisza że metal to nie muzyka, albo że muzyka to tylko Nightwish a black i death metal metal to nie muzyka, że to charczenie i darcie mordy, że metal jest dla smutnych ludzi, dla debili, albo ćpunów i brudasów i oczywiście regularnie pisza bzdury o "wyrastaniu", jak się nie zdenerwować, jak niektórzy piszą takie bzdury? :) A gdy ja zarzucam słuchanie disco polo to zawsze albo żarty, albo odpowiedź na czyjeś wyzwiska dotyczace muzyki metalowej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blutengel to muzyka gotycka. Santa Hates You tworzy electro-punk. Jeżeli chodzi o metal, to zawsze najbardziej lubiałem Nightwish z Tarją Turunen jako wokalistką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja myślę, że piszą tak przez to, że zakładasz ciągle prowokacje i chcesz żeby ci tak pisali. Póki co uciekałaś z każdej grzecznej dyskusji o muzyce, ale jak ktoś zacznie cię wyzywać...fiu! Godzinami będziesz siedzieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 14.29 - też bardzo lubiłam stary Nightwish. I cieszę się z ich wyboru nowej wokalistki. Ona ma głos jak dzwon i wrócili przy niej do starej stylistyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Póki co uciekałaś z każdej grzecznej dyskusji o muzyce" To podaj przykład. W Spisie powszechnym fanów metalu i innych tego typu tematach to inne osoby przestały pisać, nie ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej, przecież ty nie lubisz jak Ci się podbija stare tematy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyrośniesz, wyrośniesz za 10 lat sama przyznasz mi rację. Ale młody człowiek zawsze w swym zacietrzewieniu jest tak naiwnie śmieszny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jesli myślisz że takie wyzwyska pod adresem metalu są tylko w moich tematach na kafeterii, a nie w całym internecie, m.in pod kadym newsem dotyczącym muzyki metalowej na ogólnodostępnych portalach internetowych, to nie znasz rzeczywistości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj się przejmujesz...wyzwiska są po adresem wszystkiego do czego tylko można się przypieprzyć. Najlepiej to ignorować, myślisz, że ktoś inteligentny będzie wypisywał takie bzdury i obrażał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wyrośniesz, wyrośniesz" To będe wyjątkiem, jesli tak się stanie, bo większośc ludzi nie "wyrasta" a większośc fanów metalu to ludzie dorośli, a na koncertach jest sporo ludzi po 30 a nawet 40. Na niektórych koncertach osoby po 30 stanowią większośc. Dlaczego kompromitujesz się, nie znając realiów? To nie jest "zacietrzewienie" tylko rzeczywistośc. Myśląc, że metal to muzyka tylko dla bardzo młodych osób kompromitujesz się w swojej ignorancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 14.36 - a w jakim wieku należy spodziewać się tego wyrośnięcia? Bo np. moi rodzice jeszcze z tej fazy nie wyrośli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wy nie widzicie, że cały fun polega na podkręcaniu jej takimi wstawkami? Ona sie oczywiście na to łapie, bo dokładnie po to przesiaduje na kafe całymi dniami i zakłada wciąż te same, idiotyczne tematy. Śmieszna jest w tym na swój sposób. A więc wszyscy są zadowoleni :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ej, przecież ty nie lubisz jak Ci się podbija stare tematy" Bo większośc takich podbić to albo bezsensowne posty bez treści, albo sponsorowane wypowiedzi reklamujące jakiś produkt. Lubie tylko jak ktoś podnosi temat i pisze coś ciekawego, argumentuje. Nightwisha przestałam lubić jakoś w wieku 16 lat :P Dzis nudzi mnie ich muzyka. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty, nie odpowiedziałaś mi czy ze mną do tego clubu pójdziesz :P co do Nightwisha - ja nie mogłam znieść głosu nowej wokalistki. Za każdym razem jak wchodziła na wyższą nutę uszy mi krwawiły, jedyne dobre utwory z nią to były te gdzie śpiewała tylko w tle. Teraz jak będą jechać na trasę to na bank pódję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ty, nie odpowiedziałaś mi czy ze mną do tego clubu pójdziesz" Odpowiedź nie ma sensu, bo nie planuje wizyty w Anglii :P a poza tym... to ty tak na poważnie z tym wyjściem do klubu?? :P "co do Nightwisha - ja nie mogłam znieść głosu nowej wokalistki" Ja nawet nie nigdy nie przesłuchałam w całości żadnej płyty z Anette Olzon. Nowa jest ponoć lepsza, nie chciało mi sie sprawdzić, moze kiedyś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o obrażanie ludzi to to jesteś w tym najlepsza obrażasz innych za każdy wpis który ci się nie podoba. Jesteś żle wychowana i bezczelna uważasz że ty możesz obrażać inni nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pół żartem pół serio. Jakbyś naprawdę tu zawitała to zapraszam. Mam w mieście z******ty pub/club, fajny klimat i w większości przesiadują tam trochę starsi metale i motocykliści .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×