Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pula84848

Wypożyczenie samochodu

Polecane posty

Gość Kamil Janek
w Panek rzeczywiście samochody mają sporo, a to co mi się podoba najbardziej to fakt, że mają tak wiele swoich punktów na terenie kraju. Można dzięki temu wszędzie na nich natrafić i pożyczyć samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komfortowe samochody na terenie całego Śląska, dostaniecie u nich www.btmcar.com.pl . Wynająć można 24h, 7 dni w tygodniu - wiec nie ma tu ograniczeń. Ponad to brak kaucji oraz brak limitu kilometrów jak najbardziej wpływa na moja pozytywną opinię. Auta nowoczesne, wygodne w użytkowaniu, zwykle roczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahmedd
mi się całkiem tanio udało wynająć auto w Panek wspominanym tu już. Rzeczywiście solidni są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gibsond
Mogę potwierdzić. Panek jest marką, której również ufam już nie pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wypożyczać od www.btmcar.com.pl, maja atrakcyjne stawki i komfortowe auta. Ja już nie wypożyczam nigdzie indziej, jak dla mnie to duża wygoda i oszczędność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdźcie sobie Autoplatformę z Poznania http://www.autoplatforma.pl/ Wypożyczałem od nich samochód w zeszły weekend i bardzo w porządku ogółem – zarówno stan auta jak i cennik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypożyczalnia samochodów Borexpo E.R. Borowieccy Sp.J. ul. Żurawia 10/12/1 60-860 Poznań Wielkopolska Tel.: +48601581400, +48661623700, +48618476716 info@wypozyczalnia-samochodow.com https://wypozyczalnia-borexpo.pl/ Tani wynajem aut osobowych, dostawczych, busów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrą wypożyczalnią samochodów jest www.rentcarsystem.pl z Poznania. Jeżeli mieszkacie w tym mieście to się do nich zgłoście. Firma ta oferuje dostarczenie wynajętego samochodu pod wskazany adres. Nie trzeba jechać do ich siedziby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banmm

Łatwo można auto pożyczyć od DD Partner, nie mają tylu formalności co inne wypożyczalnie, składasz podpis, przedstawiasz prawko i dowód – tyle. Trwa to wszystko parę chwil tak naprawdę. Gdzie poza Krakowem mają swoje punkty jest podane na ich stronie https://www.ddpartner.com.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damięcki

Ja ostatnio byłem w Warszawie i moje auto niestety padło, to wynajmowałem w Ready to Go. Mega mi pomogli bo bardzo szybko podstawili mi samochód. Formalności i papierków nie ma dużo. Także to też spore ułatwienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto rozejrzeć się za sprawdzoną i godną zaufania wypożyczalnią samochodów. Jeżeli jesteście na etapie poszukiwania takiej wypożyczalni to zajrzyjcie na stronę https://rentcarsystem.pl/ Na nich można w pełni polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsx

Nam udostępnili pojazd ECJ Rent . Samochód wypożyczaliśmy w Katowicach, wybór padł na Toyotę Auris. I powiem Wam, że ten wybór był właściwy. Samochód zgarnęliśmy z umówionego wcześniej miejsca, z kolei on sam umożliwił nam szybkie i bezpieczne eksplorowanie miasta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogdan

W Kaliszu wypożyczam auta z Emcar. Dobra obsługa, w porównaniu do konkurencji ceny też nie są złe, a auto dobrej jakości. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strach wypożyczać samochód

Polecam zdecydowana czujność przy podpisywaniu umowy z wypożyczalnią. Domyślam się, że wszystkie mają tzw. udział własny w szkodzie podczas wypożyczenia. Co to może oznaczać w wielu firmach? Otóż dostajesz samochód, podpisujesz papiery i jezdzisz.... po zdaniu samochodu zgodnie z regulaminem płacisz za lekko ubrudzony samochód 100zł kary, za lekko niedotankowane paliwo 200zł, za niesprzatniete auto w środku 100zł, i uwaga płacisz za rysę którą nieoczekiwanie wykryta na karoserii 500zł! Inne wersje to wypalona od peta dziura w tapicerce. I tak sobie te firmy wypożyczaja samochody i żyja z kar za te sama rysę, bo wpływy z usługi to tylko poboczny zysk. Jak było w moim przypadku? Czarne auto, zapastowana rysa i podczas odbioru raptem ją widać.... Kara 500zeta! Oczywiście nie zapłaciłem a sprawa przekazana do prokuratury w sprawie o wyłudzenie. To chyba już standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hodal

24CARS z Wrocławia od dawna wypożyczają nam doskonałe pojazdy. Zdecydowanie bardziej się to opłaca, niż posiadanie własnego samochodu. Z umówionego miejsca zgarniam samochod, pod zaplanowane miejsce także zostawiam pojazd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hodal

24CARS z Wrocławia od dawna wypożyczają nam doskonałe pojazdy. Zdecydowanie bardziej się to opłaca, niż posiadanie własnego samochodu. Z umówionego miejsca zgarniam samochod, pod zaplanowane miejsce także zostawiam pojazd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirosław Tylman

Firm oferujących auta na wynajem jest od groma , zadbane nowoczesne auta helst.pl. Korzystna umowa nie ma problemów aby przedłużyć umowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek Jach

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić wpexplorer.pl jak na wypożyczalnie naprawdę korzystne warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad

Ja mogę polecić Car4Vip , zawszę wypożyczam moją ulubioną Toyotę 😄 Ceny dobre, naprawdę opłaca się, auta zadbane i sprawne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardziej przekonana do małych firm które mają w ofercie wypożyczenie samochodu, na wakacje wynajęliśmy 9 osobowego busa od firmy autoexpert.pro - dostaliśmy nie wyeksploatowane auto za dobrą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypożyczalni jest wiele Polecam zorientowac się wczesniej w sieci jakie jest

ubezpieczenie, jakie są jego warunki, czy jest to pelne ubezpieczenie (szczególnie, ze chcesz wynająć raczej droższe autko)

jaki jest koszt wynajmu

jakie udogodnienia oferuje samochód

W Gdańsku polecam tę wypożyczalnię http://www.vipcarrental.pl/ Maja dobre ceny na wynajem samochodów, poza tym spory wybór autek z górnej półki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystałem z kilku wypożyczalni, ale ostatecznie zdecydowałem się na leasing samochodowy, bo zaczęło mi to się po prostu bardziej opłacać... a po wszystkim auto zostaje ze mną. Ale wzorem apki Panek, postawiłem na Toyoty i leasing wziąłem w Toyota Banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×