Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Vulkan

Polecane posty

Gość gość
Ja kupiłem i jest Ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzęt jest ok. Mamy jakiś miesiąc i postanowiłem że podzielę się własną opinią na temat urządzenia. Jakiś czas temu, około miesiąca miałem w domu degustację, na którą nie bardzo miałem w ogóle się umówić (żona się uparła bo wczasy miała dostać za to). Przyjechał taki młody Pan i bardzo sympatycznie i grzecznie zaczął rozmawiać, po jakimś czasie pokazał nam sprzęt i przygotował kilka potraw, głównie z mięsa drobiowego i wieprzowego. I to był ten moment który zdecydował że postanowiłem że kupię ten sprzęt, pod warunkiem że będzie mnie stać na niego. Zapytałem o cenę i uznałem że się zdecyduję na nie oprocentowane raty. Przyznam że z perspektywy już posiadacza i użytkownika jakoś mięsa, ryb, i większości potraw jest nie do osiągnięcia w normalnych warunkach. Nawet robiłem próbę żeby porównać czy tak samo przyprawione mięso można tak samo usmażyć na patelni w tak krótkim czasie. Stwierdzam - jest to nie do osiągnięcia!!! VULCAN jest naprawdę pierwsza klasa. Wszystkim polecam z całą moją odpowiedzialnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowo "dieta" kojarzy się z wyrzeczeniami i rygorem. Czy nie lepiej więc zamienić taką restrykcyjną metodę na zdrowe odżywianie, aby specjalnej diety w ogóle nie potrzebować? Nie jest to trudne – trzeba tylko poznać kilka zasad, stosować się do nich i pozbyć się paru złych nawyków żywieniowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa i co? kupiłęś/aś za 4000 tysiące grila co jest warty 400 zł to jesteście chorzy lub nienormalni lub też prosiaczki z tego chlewika sobie tu wypisują zachwyty hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnosząc się do wcześniejszej wypowiedzi uważam że każdy kupuje to na co go stać. Wiele mógłbym podać przykładów np. zegarki gdzie można kupić za 100 zł i można kupić za 30 000 pokazują ten sam czas, to jest kwestia tego kogo na co stać, ja kupiłem Vulkana jestem zadowolony Ty pewnie nie korzystasz z żadnego z tych urządzeń tak więc trudno jest porównać co jest dobre Widzisz tylko cenę A poza tym to nie znamy sie na tyle żebyś mógł stwierdzić Że jestem nienormalny lub chory, no i chlewika też nie mam w domu, tak więc myślę że powinieneś poszukać tego wszystkiego u siebie w domu Vulkana polecam jest to urządzenie warte tych pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vulcana używam od cztererch miesięcy , urządzenie wspaniale zdaje egzaminu u nas w domu Proszę tylko o więcej przepisów Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
A ja mogę sprzedawać tego Vulcana za 1600. I jeszcze będę na tym zarabiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scheffler

Lepiej kupić urządzenia SCHEFFLER na Ebay za 200 euro! Identyko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezadowoleni

Co to za gó*** po kilku gotowaniach schodzi teflon! Oddajemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również mogę się podzielić swoimi spostrzeżeniami. Urządzenie posiadamy już ponad dwa lata, w tym czasie zepsuło się kilka razy, za każdym razem problem z reklamacją, tak naprawdę nie ma do kogo dzwonić, telefonu nikt nie odbiera. Zaczęliśmy naprawiać go na własną rękę w lokalnych serwisach AGD. W sumie serwis bezproblemowy, zawsze mówiono, że da się naprawić aż do dzisiaj...zadzwonił serwis, że grzałka jest uszkodzona, takiej grzałki nie ma w zamienniku i niestety urządzenie jest nie do naprawienia, ale nie dawało mi to spokoju, przecież zapewniano mnie podczas prezentacji, że nie ma grzałki w środku, "tu jest cała płyta grzewcza, a nie grzałka". Podczas prezentacji wszystko powiedzą by to kupić, ale jednak po otwarciu go w domu zobaczyłem zwykłą grzałkę, a nie płytę grzewczą jak mówiono podczas prezentacji. Od samego początku mówiłem nie kupujcie tego, bo to nie ma sensu, to zwykły opiekacz zamknięty w inną obudowę, ale żona z teściową nie słuchały, im się podobało więc kupiły. dzisiaj jak wrócę do domu z informacją, że grzałka jest spalona i urządzenie do kosza to zadowolone nie będą. Ja nie polecam, te pieniądze można lepiej zainwestować, a przede wszystkim w firmy, które mają serwisy w Polsce, a są znacznie tańsze....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rexer Grill Urządzenie Wielozadaniowe  z Mikołowa czy to ten sam sprzęt za 500zł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×