Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Propagowanie długich włosów u facetów to jedna z najlepszych zasług

Polecane posty

Gość gość
Kasia zaprzyjazniona jesteś z penisem czy sklocona? a wlosy lonowe golisz czy długie zapuscilas"/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo zakładasz idiotyczne tematy dla mnie facet w długich włosach wygląda niemęsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubisz kobiety z penisem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dla mnie facet w długich włosach wygląda niemęsko. " A co mają włosy do męskości? istnieją zarówno mescy faceci z długimi włosami i niemęscy faceci z długimi włosami, a "męskośc" krótkich włosów to moda powstała na skutek pierwszej wojny światowej, kiedy mężczyźni musieli ścinać włosy w wojsku, wcześniej często nosili długie i nie było takiego podziału jak teraz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie podobaja sie dlugie tylko u facetow :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czy innaczej długie włosy niech faceci lepiej pozostawią kobietom muszą przecież się od nich czymś różnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żołnierz musi mieć krótkie włosy z powodów praktycznych, żeby podczas walki wróg nie miał łatwej szansy na chwycenie za bujną czupryne i podcięcie mu nożem gardła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A mnie podobaja sie dlugie tylko u facetow" Mi sie podobają u wszystkich ludzi :D Mają w sobie coś takiego pierwotnego, są naturalną ozdobą. :P Smutne, że w czasach, kiedy wreszcie gatunek ludzki ma wszelkie środki do tego, by mieć ładne i zadbane włosy, czego brakowało w dawnych tłustych i zawszonych kołtuńskich wiekach, coraz częściej rezygnuje z długich włosów na rzecz krótkich :( to złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy też podobają się łysi w długich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tak czy innaczej długie włosy niech faceci lepiej pozostawią kobietom muszą przecież się od nich czymś różnić. " Jesli jedyną różnica między kobietami a meżczyznami jest dla ciebie długośc włosów to współczuje :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idąc twoim tokiem myślenia to pewnie nie przeszkadzał by tobie facet w spódnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Idąc twoim tokiem myślenia to pewnie nie przeszkadzał by tobie facet w spódnicy. " Jesteś z jakiejś zabitej dechami wsi, skoro porównujesz noszone od zawsze przez facetów długie włosy z noszeniem przez facetów kobiecych ciuchów? :P W twojej malutkiej wsi nigdy nie było takich facetów, dlatego noszenie długich włosów jest dla ciebie tak bardzo kontrowersyjne? :P Ten argument ze spódnicą jest tak idiotyczny, że mam wrażenie, ze napisała go osoba która urwała się z choinki. Metala tez pewnie nigdy na oczy nie widziałeś/łaś? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet z zapuszczonymi kłakami pokazuje że albo skąpi albo nie stać go na fryzjera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda argument nie najlepszy ale chodziło mi o to że facet w długich wlosach moim zdaniem wygląda jak baba. Podoba mi się w facetach wszystko co męskie długie włosy do tego się bynajmniej nie zaliczają. Nie mieszkam na wsi tylko w mieście wojewódzkim ale nie mam w przeciwieństwie do ciebie jakiegoś dziwnego uprzedzenia do osób ze wsi lub małych miasteczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tu się mylisz łysienie to nie choroba, prawda ty tylko znasz się na metalu i tramwajach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tym samym potwierdzasz że jesteś Bi skoro podobają ci się faceci z długimi włosami przypominający twoje koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam długie kudły o faceta, mój sam ma takie i zapewniam, że dba o nie. Jeśli facet jest chudym wymoczkiem, będzie wyglądał niemęsko w długich włosach, jednak, jeśli mężczyzna ma silną, męską sylwetkę, to długie włosy mu męskości nie odbiorą, czasem nawet dodadzą. Btw, właśnie oglądam sobie Władcę Pierścieni i przed oczami mija mi Aragorn, ma długie włosy i nie mam pojęcia z której strony jest niemęski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memem
Dla mnie tacy faceci są z pewnością bardziej męscy, niż przeciętni, chucherkowaci mężczyźni, których pełno na ulicy i którzy myślą, że krótkie włosy dodają nie wiadomo ile męskości: http://www.wallpaperup.com/uploads/wallpapers/2012/12/16/25309/a626dc806688d44ab27b11f91f3c1aa4.jpg http://media-files.gather.com/images/d599/d320/d746/d224/d96/f3/full.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kryptogeje, walą pod gejowskie p****le.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia, a ty dalej nosisz na czerepie te płomienne, połamane rudę kłaki czy ścięłaś wreszcie to siano? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiu mnostwo facetow
lysieje. a trudno, zeby ktos z zakolami, bardzo wysokim czolem, lysinka z tylu glowy i rzadkimi wlosami mial nosic dlugie wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łysienie to wada genetyczna, nie jakaś straszna, ale jednak wada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wada genetyczna? A co powiesz o łysiejących kobietach? :D Też mają wadę genetyczną? :D Wróć dziewczynko do szkoły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lysienie jest genetyczne
zwlaszcza lysienie typu meskiego. lysienie plackowate itp. to choroby, ktore moga miec powazniejsze przyczyny, podobnie z lysieniem typu meskiego u mlodych kobiet. spory procent mezczyzn jednak cierpi na lysienie typu meskiego, a starsze kobiety rowniez maja slabsze wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem, łysienie to choroba. Odpowiedzialna jest za nią mutacja genu (nie pamiętam jakiego). Kobiety mogą być nosicielkami tego genu, ale zazwyczaj nie mają wystarczająco dużo testosteronu żeby miało to na nie wpływ. U kobiet często odpowiedzialne za problem są hormony lub stres. Dlatego nie każdy mężczyzna ma łysą pałę koło 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×