Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zbychukrzychu

Ważne pytanie odnośnie portalu Badoo

Polecane posty

Gość zbychukrzychu

Założyłem tam konto od kiedy rozstałem się ze swoją kobietą po kilku cudownych latach no ale było minęło.Szukam nowej kobiety.Dostałem na mejla kilkanaście informacji od badoo typu "dziewczyna na badoo z twojej okolicy jest tobą zainteresowana" i zamazane zdjęcie tej dziewczyny.Jak klikam na zdjęcie to wyskakuje mi żebym wykupił jakieś supermożliwości.Jak myślicie te zdjęcia niby zainteresowanych kobiet to prawdziwe profile czy badoo puszcza ściemę żeby kupić te supermożliwości za kilkadziesiąt zł ? Niech się ktoś wypowie kto jest na badoo od dłuższego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dostaję wiadomosci od badoo że ktoś tam chce mnie poznać zatem piszę mu wiadomośc ale ta osoba nie odpisuje to jest dziwne trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są prawdziwe osoby, które kliklnely przy twoim profilu serce. Nie kupuj możliwości chyba, że bardzo chcesz wiedzieć od razu kto to. Jest jednak inny sposób, mianowicie głosuj na dziewczęta w chwili gdy się polaczycie (czyli ona kliknie na twoim profilu serce a Ty na jej) to Ci wyświetli ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbychukrzychu
A mnie sie wydaje że to fikcyjne profile które mają na celu wyciągnięcie kasy bo mega przystojny nie jestem a powodzenie jako takie mam tylko twarze tych kobiet są zamazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×