Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zakazana miłość. Dlaczego nas to spotkało?

Polecane posty

Gość gość
Do 21-18 nie o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.33 on też ma zasady ale w jego oczach widzę zainteresowanie. jak go "zmusić" do wyznania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.35, a o co chodzi? oświeć mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 21-36 Chodzi o to co czuje ,co myślę, czego bym chciał , co ona czuje itd. Czy moja wina ze pokochałam młodsza od siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 21-35 tez widziałem w jej oczach zainteresowanie, no ale powiedziała ze nie. Czemu chcesz żeby on to powiedział, skoro nie planujesz być z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.41 a czego byś chciał dla niej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.45 bo chciałbym wiedzieć że te jego rozbiegane oczka i ten rumieniec na buzi i to zainteresowanie moimi sprawami nie były moimi urojeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 21-45 Chce żeby była szczęśliwa. Skoro nie chce być ze mną ,to bardzo bym chciał oby spotkała swoją miłość. Tego jej życzę całym sercem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.54 czyli ona jest sama. to my mamy zupełnie inną sytuację. nie chcę niszczyć nikomu życia. w jednym wpisie zjadłam "a".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 21-52 ale to i tak będzie bez znaczenia. Nie chcesz być z nim bo masz zasady. Chyba ze ... wtedy to ma sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to ma znaczenie ogromne. naprawdę. czuję się jakbym miała jakieś zaburzenia psychiczne , gdy on jest obok. Widzę to czego nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 22-08 jesteś zakochana, to jest coś co daje siłę , to jest najlepsze uczucia, byc moze także to czuje do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.18 nie mam pojęcia czy on coś czuje , jeśli tak jest to potrafi sie z tym dobrze kryć. kontroluje się może. jak go podejść żeby się wygadał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 22-23 okej załóżmy on powie ze kocha Cię ,co dalej,co z tym zrobisz. Kiedy jej to mówiłem byłem przygotowany odejść od dzieci i żony. Wiesz ze to bardzo boli ,kiedy wyznaje uczucia i nic, chyba chcesz żeby go bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.30 ja wiem, że on nigdy nie odejdzie od niej. to taki człowiek , który bierze kobietę na całe życie. tak sądzę. na tyle na ile go poznałam to z całą pewnością mogę stwierdzić , że nigdy jej nie zostawi , dla innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 22-48 Czy byś chciała żeby on zostawił żonę dla Ciebie? Czy ma dzieci? Kiedyś także myślałem ze nigdy nie potrafię zostawić żony, ale jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.53 to absolutnie nie wchodzi w grę- nie chcę tego i nie popieram i gdyby mu coś odwaliło i chciał takie coś zrobić dla mnie to skutecznie wybiłabym mu to z głowy, bo ma rodzinę,ją i dzieciaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 23-00 nigdy nie rozumiałem kobiet i nie zrozumiem. To tak jest w moim przypadku. Ona nie chce być ze mną ,no i odpuścić nie chce. Na początku wyczaila ze coś czuje do niej, sama zaczęła ze mną dużo rozmawiać ,te oczy itd ,wyznał jej uczucia,powiedziała ze nie,ze mam dzieci,odpuściłem sobie , starałem się trzymać dystans, ponownie ona starała się nawiązać kontakt, ponownie te oczy itd, no i w końcu ponownie z nią porozmawialem, powiedziała nie. Czyli jak nic nie planujesz z nim,to skacz to. Nawet nie wiesz jak to boli. Wszystko powinno mieć sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację. my kobiety bywamy nielogiczne. mam chyba podobnie jak ona. i chcę czegoś i się boję i sama nie wiem czego chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co najwięcej mnie boli? Ze wiem,ze także to czuje ( tego nie da się ukryc) ale się boi , czasem widzę ze chce, ale ten jej lek ,zasady itd nie pozwalaja nam być razem. Tak nie może być cały czas, bo to boli,bo czas leci i jeżeli nie chce być ze mną ,to było by dobrze gdyby była z kimś ,znalazła swoją miłość . Dlatego odpuściłem sobie,juz nie będę nic proponować ,staram się trzymać dystans. Szkoda,ale cóż trudno. Decyduj się czego chcesz i ku temu zmierzające, bo inaczej zmarnujesz cześć swojego i jego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laska się z tobą bzykać chciała a ty jej uczucia wyznajesz haha co na to żona koleś? Gdy jesteś jeszcze żonaty nigdy nie wyznawać żadnych uczuć. Jeśli już to tylko bzykanie, nic więcej. Tak jest najlepiej bo inaczej glupieją, jazdy jakieś itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.39 wiem , że to może boleć i może dlatego właśnie lepiej milczeć. zamilknąć na wieki. nie czuję , że marnuję życie jego albo swoje , wręcz przeciwnie , chronię nas przed głupim krokiem. tak jest dla nas lepiej . dziś już muszę uciekać , ale wpadnę jeszcze .dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to powodzenia zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 23-42 not rob jak uważasz. Ja zdecydowałem postąpić inaczej bo... i tak nie zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze robisz daj mu spokój. Niech facet zabawi się z jakimiś konkretnymi babkami a nie takie niewiadomo co. Pożyje przynajmniej a nie lasowanie łba przez jakąś dziewice z Kalkuty. Facet zanim takie ruszą mózgiem to ty juz będziesz po dwóch numerkach popijał szampana i wciągał dobrego macha. Szkoda życia lepiej poszukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jesteś zakochany cymbale i ci rozum odebrało i robi ci kibel w mózgu. Ona dokładnie wie co ci robi. A ty beczysz haha. Słaby jestes idź się powieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę ze niektórzy nie wiedzą co to jest miłość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogę zapytać nocą porą ...? kiedy i czy w ogole uslysze to werbalnie , do ucha , mojego ucha ..? czytam twoje posty z sierpnia poprzedniego roku ...nie masz litosci nad sobą i mną , gdybym wowczas zapisala cokolwiek byloby kalką tego co przeczytałam przed chwilą ..jedna wieka męczarnia ...przeciez ja wtedy myslała , ze Ty mnie nie chcesz , nie chcesz rozmaiac ...pisac ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednostronna, cudo na kiju. Służy do zabawy twoją osobą dla cwanej laski. Ego jej rośnie a ty stawiasz jej pomniki i w swojej głupocie życzysz partnera. Odbierając to czego tak pragniesz bo kochasz. Idź do klasztoru bić pokłony albo lepiej grzecznie do żony bo ją krzywdzisz. Jesteś jak maly zielony ludek który pierwszy raz ujrzał światło. Haha tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie juz nie ma tragedii hahaha .I nie bedzie , bo jest definitywnie po sprawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×