Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zakazana miłość. Dlaczego nas to spotkało?

Polecane posty

Gość gość
to za długo już trwa i mam dość tego napięcia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejdzie? Wątpię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli powyżej roku to problem jest spory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś mi doradzić !!! Od 8 lat jestem w związku małżeńskim. Wydaje mi sie ze coś sie miedzy nami wypaliło. Nie ma tej chemi co wcześniej, unikam rozmów z żona kontaktu wzrokowego. Nie wiem co sie ze mną dzieje. Mamy 6 letniego syna i obawiam sie odejść od zony bo to On ucierpi najbardziej. Jest jeszcze jedna kwestia, od trzech lat pracuje z dziewczyna która jest mi blisko charakterem. Bardzo dobrze sie dogadujemy i mamy podobne poglądy na życie. W ostatnim tygodniu coś zaiskrzyło. Nie jest taj jak myślicie miedzy nami do niczego nie doszło, nawet sie nie całowaliśmy!!! Ale oboje to zauwarzylismy ze coś zaczyna sie dziać. Dzisiaj odbyliśmy szczera rozmowę , zapominamy o sprawie i nie rozmawiamy o tym. Tylko ze to nie takie proste!!!! I tu nie wiem co robić bo jutro zaczynam budowę domu który żona wybrała. Doradźcie mi kiedy mam powiedzieć zonie ze odchodzę teraz czy jak jej postawie dom. Moje serce jest juz gdzie indziej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musi przejść. Nie ma innej opcji.Nie dla nas ta miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybuduj dom ,ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz odejść od żony to mów teraz i daj jej wybór z tym domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedługo zobaczę się z nim. Boję się tego spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam zakazanej nie mam juz zadnej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja miłość, miłość zakazana, miłość mojego życia, z którą nigdy nie będę...Kiedy to się skończy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skończy się w momencie gdy poznasz kolejną miłość życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie możecie być razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsisi
Nie no ja nie wytrzymam.!!Przypadkiem natrafiłam na tem temat i widzę ze znowu mi sie tutaj wmawia autorstwo a co najgorsze obraza mnie się tutaj.Jak wam nie wstyd!!.Żadam przeprosin i nie życzę sovie takich odzywek zwłascza insynuacji na moj temat!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna miłość? Każda jest inna, ta zakazana boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bądź mężczyzną
Zbuduj ten dom i posadź drzewo syna już masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps mam na myśli wczorajszy wpis z 22.44.oraz wpis ze strony pierwszej.Ktoś ma chyba schizę na moim punkcie .To jest chore.!!s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bądź mężczyzną
Zbuduj ten dom i posadź drzewo syna już masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty sisi leczysz sie u psychiatry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu tez sie zacina?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Ty mi zrobiłeś,że tak zwariowałam dla Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsisi
23.06 .Nie!!dlaczego miałabym to robić??leczyć to ty sie powinnas bo wszedzie widzisz niby moje wpisy nawet jesli nie są moje!.Kobieto to fizycznie niemozliwe!!Przestan mi kretynko wmawiać nie moje wpisy ..Idz sie leczyć!Mowię poważnie!!Myslis ze ja nie mam co robić?,pracuję!a i bywa zewyjezdzam na całe 3 dni więc skoncz z rymi swoimi urojeniami bo ma tego dość.Serio nie zartuję.Znajdę twoje IP i podam cie o nękanie!i wmawianie mi nie moich tresci!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sisi proszę nie wyzywać tu ludzi, bo zgłoszę twoje wpisy do redakcji i cię zablokują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsisi
24.04 22.44 co ma znaczyć ten wpis i wszystkie poprzednie???ja wyzywam??ja zaczynam??Nie życzę sobie i to ja cie zgłoszę bo sobie przeginasz od dłuzszego czasu .Dosć tego!przeginaszodNie zycze sobie tez insynuacji na moj temat i wmawiania mi cudzych wpisow.Gdzie nie wejde i czego nie przeczytam tam trafiam na obrazliwe wpisy w moim kierunku!!To chore!.Jakim prawem mnie obrażasz??Ja nie pojde do redakcji ja pojde od razu do prokuratury..bo to jest jawna napasc na moją osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto wyluzuj, nikt cię nie obraża. to ty wyzwałaś przed chwilą od kretynek kogoś obcego kogo nawet nie znasz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsisi
..i uważaj zeby ciebie nie zablokowali bo mam wszystkie chamskie wpisy skopiowane.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsisi
Nikt mnie nie obraża??to przeczytaj ten temat od strony pierwszej oraz wpis z 24.04 22.44...oraz wszystkie inne na ktorych nie pisałam bo fizycznie być tu nie mogłam a ta idiotka wszedzie pisze ze moje .Gdzie nie wejde tam natrafiam na podłosci nawet jesli przypadkie wejdę na jakis stary temat tak jak na ten ..wczoraj.Ona ma zwidy a ja tego tsk nie zostawie bo to juz ludzkie pojecie przechodzi..ilez mozna na to patrzeć cierpliwie no ile??.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsisi
23.07i ja przynajmniej zawsze!!ale to zawsze się podpisuję wiec jakim prawem wmawia mi ze cos pisałam skoro to nie ja pisałam.Tych jej insynuacji juz jest mnostwo!!prawie na kazdym temacie.Co ja nie mam nic innego do roboty jak tylko tu siedzieć??czy jak??Czytam sobie lafe a tu takie coś..no szlag mnie trafia normalnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsisi
11.04.(20.22.)co ma znaczyć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sisi zdajesz sobie sprawę że używanie dwóch lub więcej pytajników i wykrzykników z rzędu świadczy o niezrównoważeniu psychicznym? To nie obraza a fakt naukowy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×