Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wszy!! Już nie daję rady do cholery jasnej!!!!

Polecane posty

Gość gość
Kupujcie dziewczyny olejek herbaciany w aptece i codziennie prrzed szkołą (nanieść na rękę 10 kropli i wsmarować we włosy ) . Rada starych babc po każdym myciu głowy spłucz dziecku wodą z octem. Możesz tez naftę w aptece kupic i co jakiś czas nałożyć na głowe zwinąć ręcznikiem i z godzinke minimum niech łazi po mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w przedszkolu przez rok panie nie dawały rady i było to samo - wszy co miesiąc! Zmieniło sie gdy zadzwoniłem do sanepidu i kuratoroum i złożyliśmy skargę - przyszła kontrola i ton ruszyło dyrekcję! Nagle znalazł się pomysł by zebrać podpisy rodziców i pielęgniarka sprawdzała co drugi dzień! A dzieci z wszami natychmiast brane było do domu. I tak po kontroli problem wszy mamy z głowy! PS. Tylko nie dajcie się w sanepidzie zbyć ze to nie zakaźna choroba!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jest jakiś preparat który przenika w jaja, i zabija gnidy? Zauważyłam że wszy padły, ale jaja maja sie dobrze i gnidy są nietknięte a wiadomo, że z nich zaraz wylęgną się wszy i kółko się zamyka. Mam już dość - POMOCY "bezsilna i załamana"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paranit ale kurację po 7 dniach trzeba powtórzyć, bo pewności nie ma poza tym pościel i ręczniki wygotować w 90 stopniach, poduchy i koce, które do prania takiego się nie nadaja na 30 dni włożyć w worek i schować, wszystko co tam będzie wyginie, czapki wygotować, a jak się nie da to też odłożyć, na co najmniej 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"bezsilna i załamana" właśnie używałam paranit , dodatkowo sora forte i płukałam octem, oczywiście po 7 dniach zrobiłam powtórkę. Ciuchy, pościel wszystko wyprane. Mam wrażenie, że te specyfiki nie zabijają gnid. Więc co je skutecznie utucze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym sposobem na pozbycie się wszy jest stosowanie odpowiednich prparatów. Idealnym wyborem jest sora forte ( http://wszawica-sora.pl/ ) znajdziesz tam preparaty do stosowania keidy pojawią się wszy, ale także te które można stosować profilaktycznie. nie zapominaj, że trzeba także wyczesywać mokre włosy, żeby pozbyć się gnid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.10.17 Najlepszym sposobem na pozbycie się wszy jest stosowanie odpowiednich prparatów. Idealnym wyborem jest sora forte ( http://wszawica-sora.pl/ ) znajdziesz tam preparaty do stosowania keidy pojawią się wszy, ale także te które można stosować profilaktycznie. nie zapominaj, że trzeba także wyczesywać mokre włosy, żeby pozbyć się gnid. Zgadzam się w stu procentach, ich szampon jest najlepszy, a później można stosować też preparaty, które zapobiegają nawrotom. U nas zadziałały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.02.16 gość 2016.10.17 Najlepszym sposobem na pozbycie się wszy jest stosowanie odpowiednich prparatów. Idealnym wyborem jest sora forte ( http://wszawica-sora.pl/ ) znajdziesz tam preparaty do stosowania keidy pojawią się wszy, ale także te które można stosować profilaktycznie. nie zapominaj, że trzeba także wyczesywać mokre włosy, żeby pozbyć się gnid. Zgadzam się w stu procentach, ich szampon jest najlepszy, a później można stosować też preparaty, które zapobiegają nawrotom. U nas zadziałały. Też mieliśmy przyjemność stosować te preparaty i są świetne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elakrajcarz
Jestem wyczulona jeśli chodzi o wszy bo już raz mieliśmy je w domu. Od paru tygodni córa ma wpięte gumki Cichowsza i one mają odstraszać szkodników. Póki co mogę powiedzieć, że faktycznie ochrona działa i oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weropol
Na wszy dobrze się sprawdziły polskie gumki CichoWsza do wpięcia we włosy, córka wróciła z kolonii bez żadnych paskudztw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,moja córka mieszka w gb.i również ma ten problem ze swoimi dziećmi, bo tam notorycznie dzieci sa zawszawione i jak juz któraś z Pan pisala,ze co sie pozbędzie, to zaraz sa nowe,wiec mam pytanie,gdzie kupić tekie gumki? Z góry dziękuję za podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlinkakraj
Za nieduże pieniądze można kupić gumki Cichowsza – ja to stosowałam u córy w wakacje jak jechała na zorganizowany wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wszy praktyczne są gumeczki CichoWsza w paczce są dwie, to co fajne to na pewno są wytrzymale można nawet grubsze wlosy iupiac na nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym wynalazkiem są gumki CichoWsza bo z jednej strony chronią a z drugiej są bezpieczne – bez toksycznych składników, sama natura ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mocne i wytrzymałe są gumeczki na wszy CichoWsza, ładnie trzymają fryzurkę, nie przecierają się, nie niszczą włosów a rzeczywiście żadne wszy się nie pojawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CichoWsza jest na pewno bezpiecznym srodkiem, nie ma w skladzie jakiś trujacych substancji które moglyby skore dziecka podraznic czy uczulić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używamy Cichowsza i efekt jest. Córka jeździ dość często na wyjazdy ze swoją szkołą tańca i puki co nie podlapala zadnych wszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burrittto
u nas pomogło parasidose,szybko działa, mogą nawert astmatycy używać, opakowanie spore i wystarcyzło na moją dwójkę dzieciaków i mnie bo te niestety to paskudztwo złapałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam się udało bardzo fajnie trafić z Cichowsza dla dziecka. Wygodna rzecz, gumki wpina się we włosy jak zwykłe ozdobne, nie ma żadnej różnicy jeśli chodzi o wygląd, dyskretny sposób żeby zabezpieczyć się przed wszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada
Dnia 19.10.2018 o 15:54, Gość gość napisał:

Nam się udało bardzo fajnie trafić z Cichowsza dla dziecka. Wygodna rzecz, gumki wpina się we włosy jak zwykłe ozdobne, nie ma żadnej różnicy jeśli chodzi o wygląd, dyskretny sposób żeby zabezpieczyć się przed wszami.

Polecę CichoWsza, chyba najlepszy sposób żeby zabezpieczyć dziecko przed wszami podczas wyjazdu na wakacje czy zimowisko.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumm

Zobacz sobie: ceneo.pl/51773322

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×