Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CzynnikOpiniotwórczy

Upiorna niedziela

Polecane posty

Gość CzynnikOpiniotwórczy

Ptaszki, fraszki i fistaszki. Polska Niedziela. Spacer wokół bloku zupełnie bez polotu a ten sernik na stole zaraz po rosole? Nuda. Macam się po piersi patrząc na magnolię za oknem i zastanawiam się co facetom się w tym podoba? Miętoszenie, gryzienie, pieszczenie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście upiorna ta niedziela, w pierwszym odruchu zaczęłam się zastanawiać, co mężczyznom podoba się w magnolii...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzynnikOpiniotworczy
Nie wiem. ;) Nie zauważyłam żeby facet się oglądał za magnolią, chyba, że jakieś ciekawe tło by się znalazło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzynnikOpiniotworczy
Sernik po rosole, tak co niedzielę? Jak w błędnym kole... Żadnych uniesień, marazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można się umówić, że co dwa tygodnie na zmianę z makowcem albo też po schabowym poprzedzonym rosołem próbowałaś się kiedyś wytarzać w rosole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzynnikOpiniotworczy
Rozłożyć folię malarską na parkiecie, nabierać chochlą rosół i polewać się po grzbiecie? Jeśli skuszę kogoś zapachem lubczyku, to może warto spróbować. Tylko lepszy drobiowy czy wołowy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzynnikOpiniotworczy
To typowo stereotypowe myślenie - rosół - kura/kogut. Zamiast tego może by rosół kojarzyć z nagością, a kurę/koguta z... a właśnie, pamiętam, że jak łapałam kurę, to przyjmowała taką uległą postawę, natomiast kogut dziobał mnie po szyi (za to spotkała go surowa kara).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to nowoczesne myślenie dało na bezmięsne parówki i rosół z krowy (no niby jedną trawę jedzą) a czy ta uległa postawa kury była powodem odwołania rosołu i nagrody w postaci soczystego robaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzynnikOpiniotworczy
Kury dzieliły się na te niesforne (uciekające do sąsiadów) i te zdominowane i pogodzone ze swym losem. To właśnie te pierwsze przyjmowały taką postawę gdy zostały przyłapane na gorącym uczynku ale czy nagradzane? Nie, bezlitośnie zanoszone do koleżanek. Czasem któraś wzbudziła moją sympatię, nawet na imię zasłużyła, i dżodżownicę rzucałam bliżej niej, niestety nawet to nie chroniło przed babcią z siekierką :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzynnikOpiniotworczy
Bezmięsne parówki dają możliwość jedzenia hot-dogów w Wielki Piątek. Rarytas. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu rozwiązał się Twój problem, ktoś, dla kogo żerowanie na stacji benzynowej bezmięsnych hot-dogów, nie usiedzi z kimś przy stole z gorącym rosołem z kury. i trzymanie się za cycki nic tu nie pomorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzynnikOpiniotworczy
Nie jadam hot-dogów tak samo jak nie jadam rosołu. A fenomen macania cycka, nawet po zmianie na prawego nadal jest nierowiązany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzynnikOpiniotworczy
Na Pomorzu jest inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzynnikOpiniotworczy
Chciałam żebyś zauważył raz jeszcze :P Bez sensu, ubieram je, nacieram i masuję a nie są dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzynnikOpiniotworczy
Ready, steady, push-up :classic_cool: Mam osobne balsamy do biustu, pośladków, łydek i ud, na dekolt, na stopy wulkaniczny a na dłonie z czymś innym, kolana i łokcie zmiękczającym, a twarz? Na dzień, na noc, pod oczy, na usta...... a i tak żaden facet tego nie doceni! Ale steady all the time ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzynnikOpiniotworczy
Jacku ale macie Karczmę Polską Pod Kogutem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po zapoznaniu się z tą charakterystyką, przyznam, że ja doceniam choć na plus może działać to, że nie korzystamy z jednej łazienki i nieznajomość smaku mieszanki tych wszystkich kremów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzynnikOpiniotworczy
Co to, to nie! Nie mieszaj smaków, algi ze słodkimi migdałami? Pokrzywa ze zmysłową maliną? Zapachniało Kukizem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzynnikOpiniotworczy
Skoncentrowane to są oba wg producenta (nawet żadne zwierzę nie ucierpiało), a skupione na podnoszeniu i ujędrnianiu. Interesuje Cię kwestia wcierania poprzez masaż kolistymi ******* czy smak? Bo nijak w drugim nie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzynnikOpiniotworczy
Wcierając w cycki trzeba to robić dokładnie i w miarę możliwości delikatnie, skóra jest jednak cieńsza i bardziej wrażliwa w tym rejonie. Krem sam w sobie szybko się rozprowadza i pozostawia delikatny film. Na samych sutkach wchłanialność niska. Smak? Nie liżę cycków. ;) W pośladki wciera się podobnie, choć bardziej brutalnie. Lubię pobudzać krążenie poprzez delikatne podszczypywanie skóry, nabiera od razu kolorytu i wydaje mi się, że balsam poprawia mikrokrążenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tę zdolność, że mogę smakować cycki i masować pośladki jednocześnie. smakować pośladki i masować cycki też pewnie by się dało, ale to trzeba by sprawdzić indywidualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzynnikOpiniotworczy
Człowiek Orkiestra jednym słowem ale balsamu do zlizywania bym nie dała, nie to żebym pazerna była, czy nie chciała nakarmić (bo pachnie obłędnie i budzi apetyt) ale skoro nikt nie sprawdził czy króliczki padają, to ja wolę nie testować na Tygrysach czy Misiach ;) Wtedy stawiam na naturę lub jedyny jadalny żel, który posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to se zrób jakąś rozrywkę i przestanie ci się nudzić w niedzielę. Będziesz tęskniła/tęsknił za taką niedzielą. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×