Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Buty sportowe

Polecane posty

Gość gość

Musze kupić sobie buty sportowe( spacerki z wozkiem:)Polećcie mi jakieś nie wiem co wybrac ? Reebok, Nike Puma? Jakie sa najlepsze ( wytrzymałe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jjnb
Ja w tamtym roku zakupiłam dwie pary - Reebok i Nike, Reeboki niestety dość szybko popruly mi sie ale nie moge narzekać, gwarancja uwzględniona i zwrot pieniędzy a w Nike chodzę do tej pory, użytkowane przez rok często - nawet w zimę jak nie ma śniegu to zakładam sportowe buty i sa cały czas jak nowe ale wydaje mi sie ze reguły nie ma, raz sie trafi lepiej, raz gorzej. Za to maz bardzo chwali New Balance, kupił juz druga pare i chyba ja w tym roku sie skusze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei uwielbiam Pumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w tym roku kupiłam sobie reeboki classic leather czarne. Fajnie wyglądają, są ponadczasowe i baardzo wygodne. Zobaczymy jak się sprawdzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przymierzam się do superstarów adidasa, tych zaprojektowanych przez pharrella williamsa. wiem, że są dostępne w sizeerze, ale widział je ktoś z was w sklepie stacjonarnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zlote trampki za kostke z Zary, takie podroby Conversow i jest mi w nich wygodnie. Po co kupowc specjalnie obowie sportowe, skoro w sieciowkach jest pelno tanszych fajnych trampek i tenisowek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam kilka par sportowych butów, bo mam niestety wymagające stopy i na ten moment najwygodniejsze i nie do przebicia są ecco biom train. Dobrze sprawdzają się też reebok easytone, które dodatkowo niby działają na poprawę sylwetki- może to Cię skusi ;-) są bardzo wygodne. Mam air max nike i są wygodne, ale stopa mi się poci kiedy jest ciepło - są dość mocno wyścielone od wewnątrz. Fajne i wygodne na suchą pogodę są siatkowe nike run/running.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja przymierzam się do superstarów adidasa, tych zaprojektowanych przez pharrella williamsa. wiem, że są dostępne w sizeerze," Sizeer to nie tylko sklep internetowy. Mają bardzo dużo salonów, zajrzyj na dolną część sklepu internetowego to znajdziesz adresy salonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jakim cudem tego nie wiedziałam... dzięki rabatka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiam z internetu, ze sklepu http://www.perfektsport.pl/. Mają tam duży wybór Nike, a to moja ulubiona marka, dodatkowo dobre ceny i szybkie dostawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Adidas to zapewne marka znana każdemu i osobiście jestem zdania,że są one jednymi z najwygodniejszych butów jakie są możliwe. Śmiem twierdzić,że nigdy nie miałam wygodniejszych butów zarówno do uprawiania sportu jak i do codziennego użytkowania. Wytrzymały już na prawdę wiele,a śladów użytkowania jak nie było tak nadal nie widać. Jeżeli jesteście ciekawi kilku faktów na temat tych butów i ich użytkowania to zapraszam do zapoznania się z artykułem ->dobra-reklama.pl/sportowe-ubrania-i-buty-adidasa/]http://dobra-reklama.pl/sportowe-ubrania-i-bu ty-adidasa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezmira
A ja nie mam jednej, sprawdzonej marki. Lubię zmieniać dlatego kupuję raz takie, a raz inne. Wszelkie obuwie sportowe zamawiam ze strony https://sport-zone.pl/ ze względu na fakt, że lubię ten sklep. Stacjonarnie czy przez internet bez różnicy, bo i tak mam gwarancję jakości ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajabala
Sport-Zone to ma w ogóle świetne ceny, myslałam, ze te buty nie są oryginalne, ale mam 2 pary od nich i normalnie oryginalne buty :) polecam zerknąć bo ceny rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gobriz
Ja nie będę polecał Ci konkretnego modelu bo to zależy od naszych wymagań co do przeznaczenia oraz możliwości cenowych. Jednak jeżeli chodzi o sklep to tutaj śmiało polecam zajrzeć do oferty https://www.domenasportowa.pl/ ponieważ znajdziesz u nich bardzo szeroki wybór modeli w bardzo konkurencyjnych cenach i do tego można je zwrócić nawet przez 120 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o oryginalne buty takich marek jak Puma, Adidas, Nike, Reebok i inne to polecam sklep Diamond Dreams : https://diamonddreams.pl/ Za niecałe 300 zł można sobie zakupić jedne z nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Diamond Dreams ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommos

Biegam razem z dziewczyną i jeżeli chodzi o sportową odzież, to najczęściej zamawiamy od firmy www.stelman.com.pl . Ceny są bardzo dobre, tak samo jak jakość materiałów. Nie lubię płacić za znaczek z logo, więc idealny wybór jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że dobre buty piłkarskie można kupić na stronie 11teamsports. To jeden z największych sklepów sportowych, warto sprawdzić co oferują wśród popularnych modeli butów. 

Ja byłam w szoku, że mój syn ma taki wybór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak nie masz problemu z doborem rozmiaru butów przez internet to zobacz sobie sklep teamsports.pl/. Cenowo maja bardzo dobrą ofertę a wybór jest bardzo duży więc nawet jak masz jakieś szczególne oczekiwania to pewnie tez cos dla siebie będziesz w stanie wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×