Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Vitaslim pro active opinie

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś stosował tabletki vitaslim Pro Active na odchudzanie? Jakie opinie? Czy te tabletki na odchudzanie vitaslim działają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej stosować sposoby na odchudzanie, które działają długotrwale? Ja stosowałem takie tabletki jak vita slim na odchudzanie i działały ale tylko w czasie brania - jak przestałam to efekt YOYO... Później poszłam na spotkanie z terapeutą-hipnotyzerem - godzina hipnozy i pomogło :) Dostałam też takie nagrania do stosowania później http://hipnosencja.pl/ i odsłuchiwałam raz dziennie przez miesiąc - teraz minęło już pół roku nadal nawyki małych posiłków zostały. Jem mniej i nie przejadam się. Schudłam już 20 KG i moje życie jest naprawde rewelacyjne :) Polecam hipnozę na odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspomagacze do odchudzania - owszem, super sprawa. Vitaslim ma raczej dobre opinie. Ale podstawowa rzecz to zmiana nawyków, a hipnoza do tego jest naprawdę idealna. Wiem co mówię, bo stosowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vita slim pro Active to suplement odchudzania jakich wiele a hipnoza faktycznie ma znacznie lepsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się. Mój mąż był u hipnotyzera i mu pomógł - schudł już 30 kg - ale zapłacił za dwie wizyty po czterysta złotych. Mimo to opłacało się - teraz też korzysta z takich nagrań hipnozy na odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta hipnoza działa - już 4 kilo mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×