Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

trójkącik...

Polecane posty

Gość gość

mam ochotę na trójkąt, mój mąż też. często o tym rozmawiamy, podnieca nas to... ja mam ochotę na trójkąt z jego kolegą, ale nie wiem jak to powiedzieć - boję się, że on pomyśli że ja coś do niego mam :/ a on mi się tylko podoba fizycznie, chciałabym sprawdzić jak z nim by było w łóżku. myślicie, że to dobry pomysł namówić go na taki układ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym sie zgodzil gdyby mi dziewczyna zaproponowala ze zrobi to z innym na moich oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale jakby to byl Twoj kumpel to też? bo on genjeralnie się na to zgadza, tylko myśli o obcym gościu, a ja bym chciała tego, bo robi mi się mokro na jego widok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądzę, że jak już to poznać obcego. Po tym spotkaniu mogą wyniknąć niepotrzebne sytuacje. Obcy od czasu do czasu i wszyscy będą szczęśliwi i dyskretni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej z nieznajomym, z kolega nie bardzo bo to jednak dosc osobiste i niechcialbym aby pozniej bylo dziwnie miedzy nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tylko skad pewnosc ze zrobi mi sie mokro na jego widok :) do tego najfakniej jakby to byl spontatn, a nie takie 'umawianie się na sex' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×