Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość julitka_julitka

Kartonowe Klocki GIGI znacie?

Polecane posty

Gość julitka_julitka

Ktoś może je już ma i mógłby podzielić się swoją opinią na ich temat? Przymierzam się do zakupu, ale to chyba jakaś nowość na rynku, więc sama niewiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za klocki? Może na dzień dziecka podpaszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruuuuu18972
Są na all. Bardzo mi się podobają, chociaż osobiście nie miałam z nimi doświadczenia. Moje maluchy szalały by na całego z takimi wielkimi klockami. hmmm...może je kupię ? Napiszę potem, czy warto. Akurat szukałam takich domków kartonowych do zabawy, ale klocki są nawet lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwka84
Mamy od dwóch dni. Syn 2.5 roku. Poszedł spać, zbudowaliśmy mu fajny sklep, taki z ladą i w ogóle. Rano... bum bum - sklep nie pasował. Do tego co zostało wstawił krzesło, kierownicę i jest autobus, który ujeżdża :) Wczoraj został rozbudowany i z tyłu wozi misie. Zabawa świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruuuuu18972
Przetestowane !! :D Rewelacja, najlepsze klocki jakie w życiu widziałam. Podejrzewam, że na prezent sprawdzą się idealnie. Mój synek jest tak nimi zafascynowany, że zbudował sobie z nich domek i nie chce teraz z niego wyjść. Mówi, że ma teraz swój własny i będzie w nim mieszkał. Już się boję, co będzie jak przyjdą koledzy... Żałuję, ze za mich czasów nie było takich zabawek. Te uważam za wyjątkowe i był to strzał w dziesiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×