Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

unikanie kontaktu

Polecane posty

Gość gość

czy jeżeli ktoś unika kontaktu, szczególnie w towarzystwie rozmawia z każdym a mnie pomija, nawet się odwraca, ale zdarza mi się że wyłapuję jak mnie szuka w tłumie i patrzy mi w oczy, czy to coś oznacza? czy dorabiam sobie niepotrzebną ideologię ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dorabiasz sobie ideologii. Ona cos czuje , gdyby nic nie czula to ianczej by sie żachowywala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie coś czuje dlatego unika.krępuje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd mam wiedzieć czy mnie nie spławi, po co się maskować w ten sposób. ktoś zainteresowany zagaduje, uśmiecha się a nie pomija. czuję się jak intruz, po co się narzucać. tylko dlaczego mnie szuka wzrokiem z daleka, patrzy w oczy....zawsze w oczy. to jest mylące i zbija z tropu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maskuje się,bo pewnie nie wie co Ty czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jeżeli nie maskuje sie tylko nie życzy sobie kontaktu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sądzę że nie życzy sobie kontaktu.Nie szukałaby Cie wzrokiem.Nie wpatrywała w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro tak robi to ma coś na sumieniu. chyba lepiej się nie wychylać i nie narażać na odrzucenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak unika to znaczy że nie chce znać. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo sie podobasz i ucieka jest niesmiala boi sie albo ma cie w doopie ale raczej to 1 skoro cie szuka wzrokiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
...albo tylko tak Ci się wydaje. Kiedyś zdarzało mi się łapać na tym, że prawie każda dziewczyna, która mi się spodobała natychmiast jakby częściej na mnie zerkała. Ale to było tylko takie złudzenie. Po prostu fajnie było tak myśleć i umysł podświadomie podsyłał mi taką sugestie. Dodatkowo, jeśli Ty się na nią zaczynasz gapić to wywołujesz jej reakcję - może taką jak Ty chcesz albo też coś na zasadzie: "czemu ten debil tak się na mnie gapi"? Tak czy owak na forum się tego nie dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bsss
na 2 babka wróżyła. Jak się Tobie podoba to spróbuj zagadać i nie zniechęcaj się, jak będzie małomówna za pierwszym razem. Obadasz sytuacje i będziesz wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 84 ma rację, czesto nam sie wydaje ze my tez wpadlismy w oko tej upatrzonej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×