Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

były, aktualny?

Polecane posty

Gość gość

Byłam z K.. 10 mies było dobrze kochałam go bardzo ale coś zaczęło być nie tak. Myślałam że to minie starałam się to ciągnąć ale nie dałam rady tak dalej on niby był miły i wgl ale był obojętny.. Nwm może to dziwne ale takie przeczucie że coś z nim jest nie tak zerwaliśmy . Rok przerwy .. Teraz mam innego 5mies razem jest fantastycznie czuje się przy nim sb jestem szczęśliwa nie mogę bez niego wytrzymać bardzo go kocham on mnie też bardzo.. Ale myślę o byłym rzadko go widzę czasami piszemy żeby utrzymać w miarę dobrze kontakty.. Ale jak go widzę serce mi bije nocnej mam ochotę go pocałować i przytulić.. Kiedy zerwaliśmy okazało się ze podobno jakieś ploty mówi na mój temat w ogóle nie prawdę ale jak się zapytałam to przyznał się ze pytał o mnie czy mam kogoś ale że nic nie mówił na mój temat takiego złego nie wiem czy mu wierzyć czy nie i nie wiem czy zerwać z tym teraz i starać się o byłego czy zostać z tym kocham go jak jeszcze nikogo ale chyba czuje coś do byłego.. Co robić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź odrób lekcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co napisalas wyklucza sie kochasz obecnego tak jak nikogo innego przedtem i chcesz jednocześnie zerwać z nim i wrócić do byłego. Dla mnie sprawa jest prosta nie kochasz ani jednego ani drugiego. Nie zrywa się z kimś kogo się kocha ani też jak wcześniej zerwałas z bylym dlatego ze było coś dziwnego w nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ktoś napisal. Jesteś jeszcze dzieckiem i nie odróżniasz miłości od zauroczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może macie rację ale mi chodziło bardziej o to czy powinnam sprawdzić czy coś czuje do byłego czy dać spokój bo w sumie nie chcę psuć mojego związku ale czy powinnam upewnić się w uczuciach do tamtego czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się upewnisz to obecny kupnie cie w d**e a jak okaże się że z tamtym nie wyjdzie to zostaniesz sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×