Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3latka spiaca w pampersie odpieluchowana w dzien okolo 9

Polecane posty

Gość gość

Miesiecy temu co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale na wszelki wypadek dajesz czy zasikany rano? Ja dawałam na noc chyba jeszcze przez pol roku, w sumie ze 2 razy się w nocy przytrafiło. Chłopczyk odpieluchowany w wieku 2 lat. Jak ma każdego pampka mokrego rano to chyba bym sie nie szarpala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko w wieku 2 lat nie nosiło pieluchy w dzień . Za to w nocy spala do prawie 4 l . Któregoś dnia powiedziała. ze nie chce pieluchy i śpi bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie moje dziecko tylko kuzynki. Uwazam ze skoro potrafi powtrzymac sie w dzien to dlaczego nie w nocy. Nie komentowalam ale moim zdaniem to lenistwo. Do tego picie z butelki mleka w nocy to juz porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja od razu spala bez pieluchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, różnie z tym bywa. Nie daje jej pampersa dla zabawy. Wiele dzieci siłą w nocy nawet jak już do szkoły chodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nie posraj sie hehe Pewnie nie mozesz spac w nocy bo dziecko kuzynki ma pieluszkę na noc hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W nocy dziecko może siusiac nawet do 6 roku życia, chodzi tu o gotowość czysto fizyczną czyli odpowiednie stężenie wazopresyny, hormonu zageszczajacego mocz. Tego się nie przyspieszy. Trzeba cierpliwie czekać, chyba że pampers po nocy suchy to może być jakiś czynnik psychologiczny. Moja córka spała w pampersie do wieku 2 lat 10.miesięcy choć od ponad pół roku pampers był po nocy suchy, po prostu czuła się tak bezpiecznie. Któregoś wieczoru po prostu powiedziała że nie chce już pieluszki na nic i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój syn ma 2 lata i 8 mcy i w dzien jest bez pieluchy jakoś od roku ale w nocy jeszcze ma, próbowalam róznych sposobów zeby nie zakładać, gdzies wyczytalam ze jak dziecko przez 2 tygodnie budzi sie rano z sucha pielucha to smialo mozna z niej zrezygnowac no i tak bylo jakos ale jak tylko w jedna noc nie załozylam to od razu sie zsikał na łóżo i zauwazylamze on chyba tez jakos bezpieczniej sie czue w pampku jeszcze , pielucha co rano sucha ale jak tylko nie zaloze to łóżko posikane,nie wiem od czego to zalezy , pewnie tez bede czekac az sam stwierdzi ze jej juz nie chce ale z tego co wiem to chlopcy dlugo sie w nocy mocza , taka ich fizjologia wiec sie tym nie przejmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma reguły że chłopcy długo w nocy się moczą. Mój syn w dzień bez pieluchy jak miał 2,5 roku a w nocy 2lata. Tak właśnie w nocy spał bez pieluchy mimo iż w dzień jeszcze ją nosił bo się zapominał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ci to przeszkadza? Chyba nie ty kupujesz pieluchy nie? Widocznie ich dziecko nie jest jeszcze gotowe zeby spac bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ponad dwa lata po odpieluchowaniu w dzień, nadal sypiał w pieluchach, już mnie to martwiło. W dzień poszło szybko i sprawnie, właściwie bez wpadek się obywało, wyjazdy i wyjścia bez pieluch, ale w nocy- noc w noc mokra pielucha. Lenistwo?? Czyje? Próbowałam- i to długo- bez pieluchy albo wstając kilka razy w nocy do dziecka i sadzając na nocnik (teraz się zastanawiam po co tak siebie i dziecko męczyłam, ale pewnie przez takie genialne opinie że dziecko "powinno" już) . Wiecznie zasikane łóżko, piżamka, mówiłam mu że chociaż dwie noce z suchą pieluszką i będzie bez pieluchy, bo sam uważał że to dla maluchów- nie działało, nie było ani jednej takiej nocy. A dziecko od dawna z butelki w nocy nie piło, o butli mleka/kaszki na dobranoc nie mówiąc, a na palcach mogę policzyć noce kiedy budził się prosząc o picie. Czemu się nie potrafi powstrzymać? Bo śpi i tyle, mój spał jak kamień, tak samo jak nie powstrzymuje się przed obracaniem z boku na bok czy rozkopywaniem kołdry, fizjologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×