Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rozzaa

Jakie ćwiczenia po kuracji odchudzającej?

Polecane posty

Gość gość
wraz z figurena najlepiej zastosować zdrowe zasady odżywiania i trochę się ruszać, oczywiście nie musimy trenować jak sportowcy ale tak 2 razy w tygodniu będzie dobrze moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam figurena slim, udało mi się schudnąć w zupełności bez efektów ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam kilka pomysłów podesłac, ale jak przeczytałam, że 30 letnia kobieta "ma swoje lata" to odpuściłam ja dobiegam 40... ćwiczę normalnie, nie ma podziały na ćwiczenia dla nastolatek i kobiet w średnim wieku, może staruszki po 70 nie będę fikać jak kózki, ale naprawdę.... ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno bieganie, bieżnia, ćwiczenia aerobowe, siłowe raczej nie są Ci potrzebne. A najlepiej zapytać dokładniej trenera z siłowni, chętnie pomagają i doradzą coś sensownego, a przynajmniej tak robią w Saturn Fitness, ja chodzę regularnie na Targówek do klubu na fitness i czasami coś na siłowni porobię i zawsze można o coś zapytać, poradzić się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hah 30 lat i takie problemy, muszę wam powiedzieć że mam sąsiadkę która po 60 dzień w dzień na ćwiczeniach z nordic walkingu i wygląda super, bardzo energiczna kobitka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przy stosowaniu slimcea jak schudłam ponad 10kg bałam się że waga wróci po odstawieniu. Nic takiego nie miało miejsca. Po prostu nie wracajcie do starych nawyków żywieniowych i nie będzie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NABÓR DO GRUPY TERAPEUTYCZNEJ Trwa nabór do grupy terapeutycznej dla osób z zaburzeniami odżywiania. W ramach grupy możliwe jest otrzymanie wsparcia terapeutycznego, podzielenie się z innymi swoimi trudnościami i wątpliwościami a także uzyskanie odpowiedzi na nurtujące pytania. Spotkania odbywać się będą we wtorki: 1, 8 oraz 15 grudnia 2015 roku o godzinie 17.00 w Pure Clinic przy ulicy Droga Męczenników Majdanka 181 w Lublinie. Czas trwania spotkania będzie wynosił 1,5 godziny. Udział w spotkaniach grupy jest bezpłatny. Osoby zainteresowane udziałem w grupie prosimy o kontakt pod numerem telefonu (81) 477-57-96. Czy ta grupa jest dla mnie? Jeżeli: • dbałość o szczupły wygląd jest dla Ciebie bardzo ważna • często kontrolujesz swoją wagę oraz kaloryczność posiłków • uważasz, że jesteś osobą otyłą pomimo znacznego spadku wagi • nie akceptujesz swojej sylwetki • odmawiasz sobie jedzenia i starasz się to ukryć przed innymi • zdarzają Ci się niekontrolowane napady objadania się • masz problemy z samooceną lub niskie poczucie własnej wartości • zamykasz się w sobie lub unikasz kontaktów społecznych • masz wątpliwości związane ze swoim sposobem odżywiania • chcesz skonsultować swoje nawyki żywieniowe • posiadasz doświadczenia związane z zaburzeniami odżywiania i chcesz pomóc innym nasze spotkania są właśnie dla Ciebie. Co może dać mi grupa? • możesz bez lęku opowiedzieć o swoich trudnościach i problemach • zostaniesz wysłuchany a nie oceniany • możesz skorzystać z doświadczeń innych • zostaniesz zrozumiany • nawiążesz kontakt z osobami borykającymi się z podobnymi problemami • uzyskasz siłę i nadzieję na rozwiązanie problemu • poznasz nowe sposoby radzenia sobie z własnymi trudnościami wypróbowane przez innych • uzyskasz wsparcie w rozwiązywaniu swoich problemów • zredukujesz lęk związany z problemami z odżywianiem • otrzymasz pomoc w przezwyciężeniu trudności związanych z chorobą • zobaczysz, że nie jesteś sam ze swoimi problemami! Spotkania grupy terapeutycznej będą prowadzić: Adrian Piasecki – psycholog i psychoterapeuta w nurcie psychodynamicznym Aleksandra Kuźnik – psycholog specjalności: psychologia rodziny Jeśli chcesz w spokojnej i bezpiecznej atmosferze podzielić się swoimi problemami i doświadczeniami zapraszamy do kontaktu. www.pure-clinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też muszę przyznać że jazda na rowerze dużo daje już po 2 godzinach jazdy można spalić 600 kalorii, pływanie to tez dobry sposób na zrzucenie kilogramów. Co do suplementu figurena kiedyś moja koleżanka schudła na nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koleżanka schudła na nim? chyba na k*tasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zumba jest niesamowita, fajna zabawa a dodatkowo kalorie lecą w dół. Mój sposób na odchudzanie to zumba, dieta lekkostrawna i figurena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zumba + figurena i chudnę jak szalona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam właśnie wczoraj i dzisiaj już przesyłka :) zaczynam walkę, ma m na celu schudnąć 11 kg do sylwestra, trzymajcie za mnie kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hekol931
Ja ćwiczę z Mel B tak samo jak i przy diecie:) gdy odchudzałam się przyjmowałam suplementację African Mango http://szczupla-kobieta.pl i powiem Wam,że rewelacja ;) mój apetyt się zmniejszył co powodowało ładnym spadkiem wagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuje ten figurene, długo się zastanawiałam czy warto ale jak nie spróbuję to się nie przekonam, moje noworoczne postanowienie to zrzucić 12 kg i zmienić mój styl życia na bardziej zdrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×