Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ela6521

Co to za Typ ?

Polecane posty

Gość Ela6521

Hej, ostatnio poderwał mnie pewnie facet w jednej z Warszawskich galerii, widziałam wcześniej, że czeka przy schodach a potem wchodzi za mną do sklepu. Niby gadka szmatka, jakie mam hobby itp itd. i czy dam numer. To fajnie jak jakiś obcy facet podchodzi i wykazuje Tobą zainteresowanie, dobrze dla EGO, ale jedno wiedziałam na pewno. Nie było to z czystego serca, więc musiało nim coś kierować (jakiś biznes), widać było, że nie robi tego pierwszy raz i co więcej nie mogłam mu spojrzeć w oczy. Zastanawiałam się potem, czy może to moja wyobraźnia czy miałam rację, że z tym facetem jest coś nie tak i "Co by się stało gdybym się z nim umówiła? " Jakoś miesiąc później, idę sobie spokojnie z przyjaciółką ok. 700m od tej wcześniejszej Galerii i zobaczyłam go. Szedł w kierunku wejscia do podziemi i obok się ustawił by wypatrywać "ofiar". No i wtedy już byłam pewna, że miałam rację. Tylko ciekawa jestem jaki ma w tym cel? Oszustwa na kasę czy jakiś przemyt ? Jak myślicie ? CO to za TYP? miałyście kiedyś takie doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×