Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

desperatka11

Pomóżcie co robić ? Skomplikowany facet

Polecane posty

Spotykam się z chłopakiem już prawie rok i dalej nie wiem na czym stoję . Mam już dość tego . Relacja pomiędzy nami wygląda tak że piszemy sms spotykamy się jest miło sympatycznie , uprawiamy seks ale nie znam jego zdania czy on coś czuje czy to jest tylko typowo koleżeńskie . Czasem jest czuły a czasem potrafi się nie odzywać kilka dni i się tłumaczy pracą i problemami w domu . Nie wiem jak postąpić zapytać go wprost czy czekać aż samo coś wyjdzie . Ja jestem w nim strasznie zakochana i chce wiedzieć co on czuje . w dodatku zaszłam z nim w ciąże ale usunęłam ale kontakt dalej mieliśmy . Co robić jak wyznać mu co czuje ? Nie wystraszy się ? Pomocyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry, nie facet skomplikowany tylko dwoje pop*****leńców się zeszło. Facet jest akurat prosty, chce mieć stałe ruch... bez problemów i zabieganie i to ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta ? to by ciągnął to tyle czasu ? Jeśli chodziło by mu tylko o jedno to raczej po tym jak zaszlam w ciąze by uciekł a jednak został i dalej się spotykamy . Szukam tu rady czy powiedzieć mu co czuję i wgl a nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ciągnąłby to tyle czasu, bo ma koleżanke do bzykania kiedy ma ochotę, bez żadnych deklaracji, bez starania się itd. Marnuj dalej czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet nie jest skomplikowany i korzysta z okazji ;):D a po co mial by uciekac ? nastepna ciaze tez usuniesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes desperatka i nikt ci nic nie doradzi bo i tak niczego nie zrozumiesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajesz facetowi przez rok d**y i nie wiesz czy z nim jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak dziewczyno, powinnaś wiedzieć na czym stoisz, to jest troszke nie odpowiedzialne zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie nie denerwuj się, naprawdę to nic nie da, facet pomysł nie myśli poważnie o Tobie, rok razem, a tu żadnych słów nawet o uczuciu ? zastanów się nie szkoda następnego roku i tracenia czasu. Ty się angażujesz, a on co ? ma tylko przyjemność. Porozmawiaj z nim i powiedz co czujesz, niech po męsku się określi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze kopnij go w jaja zeby sie obudzil ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie umiem go kopnąć w d**e za bardzo się zaangażowałam . Raz zapytałam go jak by określił naszą relację to powiedział tak : " Nie wiem nie jesteśmy jeszcze razem więc przyjaciel przyjaciółka chyba " ale nie mogłam dalej ciągnąc tematu bo brat mu trafił do szpitala i walczył o życie więc już nie drążyłam . Ale teraz chyba jednak znów się zapytam go .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×