Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Nanja081

Rower damski do rekreacyjnej jazdy

Polecane posty

Gość Nanja081

Cześć, poszukuję jakiegoś damskiego roweru do rekreacyjnej jazdy. Nie częściej niż 1-2 razy w tygodniu, czy może ktoś polecić mi jakiś w miarę tani rower? W ogóle ile warto jest wydać na rower do takich zastosowań oraz gdzie najlepiej go szukać (internet czy może w sklepach/marketach)? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glosny32
Sklepy sportowe, internet. Byle nie markety bo tam są chińskie wyroby i nie nadają się do niczego. Jeśli zależy ci na dużym wyborze to na pewno tutaj http://www.cyklotur.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziabana
wrzućcie na luz i nie piszcie sobie sami komentarzy, to jest ŻAŁOSNE! Każdy wie, że to wy CYKLOTUR ul. Ptasia 10. MASAKRA, jeszcze się nie nauczyliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lincza
ja polecam rowery Galaxy - mam taki miejski damski, chyba juliet sie nazywa (nie pamietam) ale spisuje sie nawet na trasach poza miejskich! moim zdaniem warty zainwestowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żałosny tekst ... "nie pamiętam który"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no , bez sensu , jak można nie pamiętac który rower się kupowalo:P hehe ;) do jazdy rekreacyjnej to wiem ,ze sa jakieś tam , jak to oja mama mowi damki holenderskie, ale z jakiej firmy są dobre co i jak , nie mam pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nanja jeżeli chcesz rower do jazdy rekreacyjnej , dwa razy w tygodniu , to rozumiem ,że chodzi Ci o rowery w stylu City? albo jeszcze tzw holenderskie? bo jeśli tak to polecam Ci rower typu City z firmy galaxy, które popularne są bardziej w Czechach i Słowacji niż u nas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla jednego rekreacją jest jazda po ścieżkach w mieście dla innego po pagórkowatym lasku. To nie wiem jakiego roweru szuka autorka. Najlepiej kupować rower w sklepie stacjonarnym. Wspierajcie miejscowych, bo to oni kupią wasze produkty czy usługi, a nie Francuz z internetu Niemiec z marketu czy chińczyk z Szanghaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma
no tak ale wlasnie z tego co się orientuję to te Galaxy nadają się do miasta a także poza....wiadomo ze moze nie do downhillu (czy jak to się pisze) ale spokojnie leśnymi ścieżkami można nimi jeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak można napisać " nie pamiętam który , juliet chyba " hehehe :P a co do rowerów galaxy to są nie tylko do jazdy po mieście : choć ten w głównej mierze używam , nie ukrywam ,ze wolałabym galaxy ale z serii cross . Rowery sa w porządku jak najbardziej i to za rozsądną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość25
Dziewczyny pomóżcie! Znalazłam rower, który mi się podoba Rower damski trekkingowy Jednak nie znam się na takim sprzęcie. Czy taki rower posłuży mi parę lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że posłuży. Ja mam rower trekkingowy po synu. Pięć lat temu przeszedł remont kapitalny i teraz znów by się przydało co nieco powymieniać ale służyć mi będzie z pewnością jeszcze wiele lat. Potem wnuki będą miały na czym pośmigać jak babcię odwiedzą. Ale to już po wojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od siebie to mogę powiedzieć tyle ,że ja mam rower galaxy typu cross , a żona ma galaxy typu city . jest zadowolona bo , ma wyprostowane plecy przy jeździe .Co do rowerów mogę je polecić bo sa wytrzymałe , nic się z nimi dzieje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwadzka
no wlasnie te galazy są dobre? bo widziałam je, zastanawiam się i bardzo mi pasują. fajnie sie prowadzą, są lekkie wiec nie wiem czy się nie skuszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez własnie szukam jakiegoś roweru do jazdy rekrecyjnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Das Handy
z rowerów do jazdy rekreacyjnej to ja polecam typu Cross , marki galaxy , no chyba ze wiesz ze bd jeździc tym rowerem tylko po normalnej jezdni to wtedy masz te typu city

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poirytowana zdenerwowana
jak ja widze tutaj te wszytskie wypociny to mnie to az denrwuje , Co za problem wziac napisac , zeby sobie wszedl na strone rowerów galaxy, nexilo , tora zajdel itd . kazdy se wybiera co chce . Sam rower polecam . i tyle w temacie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zajrzeć tutaj http://kreidler.pl/rowery/rowery-miejskie/ mają duży wybór miejskich rowerów, idealnych do takiej rekreacyjnej, spokojnej jazdy. Zakres cenowy szeroki, bardzo dobra jakość osprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynkahaj
Jak szukasz naprawdę dobrej jakości roweru to wejdź na http://hellobikes.pl/pl/. Mój znajomy kolarz bardzo się nimi zachwyca. Mówił że to marka ogólnoświatowa. I że rowery z taką precyzją wykonane. Mogą służyć ładnych kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio zakupilam super damke od www.activsport.eu . Wszystkie moje kolezanki smigaja od jakiegos czasu na rowerach do pracy, wiec rowniez postanowilam postawic na takie rozwiazanie. Zupelnie nie zaluje, czuje sie bardzo zdrowo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do rekreacji to raczej damka. Łatwa w wsiadaniu i zsiadaniu, a jeśli chodzi o jazdę w teren to może górski damski z przednim amortyzatorem. Jest wiele ciekawych propozycji dla kobiet i nawet mtb wychodzi naprzeciw naszej płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brat mi przywiózł stary rower z Holandii i zawieźliśmy go do znajomego który zajmuje się renowacjami. Odpicował go tak, że aż się boję po Warszawie nim jeździć, że mi ukradną haha a na stronie www.renowacjarowerow.pl dowody w postaci zdjęc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W internecie rowerek zawsze znajdziesz po atrakcyjniejszej cenie. Przekonałam się o tym za sprawą http://skuteryniepolomice.pl od których zakupiłam rower MTB. Może nie prezentuje się on zbyt kobieco, jednak uwierz mi, że taka inwestycja Ci się opłaci! Będziesz w stanie zwiedzić niemalże całą okolicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na przykład kupiłam starszy rower na olx i dałam do www.abc.colorex.pl gdzie poddali mój rower lakierowaniu proszkowemu. Teraz wygląda super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiata
Aktualnie tylko Jolene rometa, szczerze polecam. Mam i sobie chwalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×