Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile do koperty na komunie kuzynki

Polecane posty

Gość gość

Czy 200 zł wystarczy? Skromna uroczystość w domu. Idziemy ja, mąż i dwuletnia corka. Pieniędzy nam nie brakuje ale akurat teraz mamy ogromny wydatek o czym wszyscy dobrze wiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 osoby 200 zł? skoro wam nie brakuje pieniędzy i macie na inne większe wydatki to ten wydatek dołącznie do tych koniecznych. Proste. Ja bym dała 500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady, moim zdaniem wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ci nie wstyd to daj 200. Mi by było wstyd, że wszyscy wiedzą że mnie stać a ja daje 200 zł waląc się w 3 osoby na komunie. To że coś jest organizowane w domu nie znaczy że kosztuje mniej :-/. Wiedziałaś że dziecko ma w tym czasie komunie więc nie rozumiem jak można nie przewidzieć tego wydatku i zasłaniać sie innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam właśnie pojecia ile się daje bo np 500 zł dostawalismy na wesele od dwóch dorosłychoosób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat do głowy mi nie przyszło że zostaniemy zaproszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wysłałam 500 zł i nie byłam nawet na tej komunii bo to daleko a ja wtedy dopiero urodziłam, a ty chcesz iść z mężem i dzieckiem i dać 200 zł? Ty sknero wredna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będzie OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500 zł dla kuzynki??? Bez jaj. Spokojnie wystarczy. Dokup bombonierke i wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ja bym kupiła "komunistce" za te 200 zł jakiś fajny prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie 3 osoby ???? A ilez ta dwulatka zje,wypije,czy co tam jeszvze ???? Ludziom to sie calkiem w tych lbach p/i/er/do/li !!!! A co to kuzwa,wesele ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O proszę nowe hasło : komunistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy. Az za duzo. To komunia, sakrament a nie urodziny itp. W sumie kartka i biblia wystarczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze jak najbardziej ok nie daj sobie wmówic jakies 500-ludziom odbija juz:/ jak na komunie 500 wołają to moze na wesele zaraz 1000 od pary ?! po co dziecku takie pieniądze:/ a to że rodzice mają jakies wydatki zwiazane z komunia nie znaczy ze trzeba ładowac grube koperty na prezent-to ich sprawa jak urządzaja komunie, kogo stac ten robi na bogato, kogo nie stac robi skromnie tylko dziadkowie i chrzesni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, że to wystarczy. My od niektórych dorosłych par na wesele dostawaliśmy po 300 zł (2lata temu ) i nie przyszłoby mi do głowy, że to mało, a tu teksty, że wstyd na komunię dać 200. Jestem w szoku :-o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas na weselu większość była po 300 zł. 200 zł na komunię kuzynki w zupełności wystarczy. wkurza mnie to, że ma się zwrócić. Jak chcą mieć mniejsze koszty to nich mniej osób zaproszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×